Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tajné spolky - Bilderberg cz titulky

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Minidokument vznikl za účelem otevřít lidem oči, aby si uvědomili, že se nic neděje jen tak a že vše není tak, jak to vypadá. Lidé jsou slepí v tom směru, že neví, kde hledat příčinu jejich problémů, pokud vůbec zaregistrují, že nějaký problém je.Tento systém zákonitě musí padnout, ovšem do té doby se bude držet za každou cenu i za cenu zotročení lidí a ničení planety.Proto šiřte tyto informace, skrze poznání a probuzení většího počtu lidí je to naše šance změnit tento systém.

  • tajne-spolky-bilderberg-cz-titulky

Bilderberg je jakási konference nebo spolek, to záleží čistě na výkladu, kde se každoročně setkávají nejvlivnější lidé z celého světa. Říká se jim také stínová vláda, nebo světovláda.

Název vznikl na základě jména hotelu, kde se tato skupina setkala poprvé a to bylo právě roku 1954 v Nizozemsku v hotelu Bilderberg.

Pozvánku nedostane jen tak někdo. Počet účastníků je tedy velmi omezený, jedná se asi o 200 lidí, z toho jsou i někteří pravidelnými účastníky. Mezi pozvanými jsou politici, finančníci, průmyslníci, nebo odboráři.

Mezi hlavní cíle tohoto tajného společenství patří:

  • vytvoření tří Superstátů a jedné vlády
  • zredukování obyvatelstva (skrze léčiva, vytváření nových virů atp.
  • ekonomika
  • atomová energie
  • biotechnologie
  • voda (predikce kde a kdy bude kolik vody)
  • ropa (regualce cen ropy)
  • vojenský průmysl
  • ...


Skupina byla založena na podporu nově vznikajících aliancí západních zemí po druhé světové válce. USA-Evropa.

Založil ji Józef Retinger, což byl polský politik. První konference měla 50 účastníků z 11 zemí západní Evropy a 11 účastníků z USA.

Mezi účastníky jsou například: Rothschildové (současní majoritní akcionáři britské centrální banky), Rockefelerové (ropa), Whalnbergové - majitelé solečností Ericsson a Electrolux. JPMorgan Chase - majitel společností Coca Cola, Heinken a Danone. Tiskoví magnáti El Pais, LA Republica, Die Zeit, The Wall Street Journal, The New York Times. Unilever CO. Bill Clinton, Angela Merkelová, George Pompidou (franc. prezident). Holandská Royal Family. Sony...

I přes početný seznam účastníků se skutečný program dostává na veřejnost, pokud tedy vůbec, až několik let po samotném projednávání. Pokud někdo něco vynesl nebo se o to pokusil, mohl dopadnout pravděpodobně jako J.F.Kennedy. 
Z ČR se na seznamu účastníků objevují jména jako Schwarzenberg, Vondra a Dlouhý, Jiří Pehe, Václav Havel. Karel Schwarzenberg se ke své účasti a k samotnému Bilderbergu vyjádřil v pořadu Hyde Park.


Bilderberg je pravděpodobně součástí mnohem většího a propracovanějšího systému. Dalšími částmi jsou Trilaterální komise (členové například J. Bush starší, D. Rockefeler), OSN, Římský klub (řeší enviromentální otázky), Královský institut pro mezinárodní vztahy, CFR.

Na Bilderbergu se dojednala EU a Euro. Obnovení diplomatických vztahů mezi USA a Čínou. (Po válce ve Vietnamu totiž došlo ke zhoršení vztahů, jelikož USA vedla politiku zatlačování komunismu). Na setkání před založení EU se objevil i její následný předseda Herman van Rompuy. (určen bez řádné volby)


Rothschildové (Bauerové), jsou původně židé, nikoli šlechta. Postupně se jejich rodina rozvětvila po celé Evropě. Během 2. Světové války získali více jak 70% britského průmyslu a většinu v centrální bance Británie. Edmund de Rothschild sponzorval vznik samostatného Izraele a se zasloužil o politiku jednoho dítěte v Číně. Další známou židovskou rodinou jsou Warburgové - zakladatelé centrální banky v USA. Tím se vysvětluje výrok A. Hitlera, který tvrdil, že náš svět mají v rukou židé.

Facebook komentáře