Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Roberts: referát o MH17 nikdo neviděl, protože důkazy proti RF nejsou

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

USA chtějí obvinit v katastrofě Boeingu Doněcka Rusko a dělají kvůli tomu všechno možné, usuzuje americký politilog Paul Craig Roberts.

  • roberts-referat-o-mh17-nikdo-nevidel-protoze-dukazy-proti-rf-nejsou

 

„Referát o výsledcích vyšetřování havárie MH17 nebyl dosud zveřejněn. O čem to svědčí? Myslím, že fakta, která získali vyšetřovatelé, neodpovídají propagandě, obviňující ve všem Rusko. Jsem přesvědčen, že kdyby existovaly alespoň minimální důkazy, potvrzující odpovědnost Moskvy, byl by referát už dávno uveřejněn", je přesvědčen americký analytik.

Paul Craig Roberts připomíná, že pouze Rusko předložilo vyšetřovacím úřadům všechny údaje, které mělo k dispozici. USA odmítají zveřejnit informaci, získanou z amerického satelitu, který se nacházel nad letadlem ve chvíli jeho zničení. Ukrajina nepublikuje hovory posádky s ukrajinským dispečerem, který nasměroval letadlo do zóny bojových akcí.

Následkem toho se výsledky vyšetřování veřejnosti nesdělují a v médiích prosakuje informace, podle které odpovědnost za katastrofu má nést Rusko. Současně do OSN aktivně proniká nápad vytvořit tribunál ohledně havárie letadla. „Washington může zablokovat referát, ale nemůže ho zcela zfalšovat. Právě z toho důvodu Američané protlačují myšlenku zřízení mezinárodního tribunálu OSN v naději, že dostanou právě to, o co tolik usilují", dochází k závěru americký politolog.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150801/833837.html#ixzz3hwCBZUEV

Facebook komentáře