Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

„Prsa za mír“ 21. června

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Ženské půvaby s mírovými motivy zaplní v neděli 21. června 2009 centrum Prahy. Spektrum neziskových organizací, které se podílí na organizaci Světového pochodu za mír a nenásilí, se touto netradiční cestou rozhodlo přivítat letošní léto a přiblížit všem hostům myšlenky

celosvětového pochodu. akce začíná ve 14.00 hodin u Národního divadla průvodem a vyvrcholí v Riegrových sadech, kde se hosté krom jiného mohou těšit na koncert Davida Krause a jeho kapely.

„Před časem se obdobná akce v rámci Světového pochodu konala také v Paraguaji a měla obrovský úspěch. Rozhodli jsme se proto u kolegů inspirovat a přivítat tímto způsobem zároveň také letos tak dlouho očekávané léto," vysvětlila jedna z organizátorek Jana Jedličková. Stejně jako mnoho dalších dobrovolníků i ona půjde v průvodu modelů a modelek pomalovaných od pasu nahoru mírovými motivy. Ty vyzdobí profesionální bodypainteři. Modelové a modelky poté kolem druhé hodiny vyrazí v průvodu za doprovodu živé hudby centrem města. V čele by měl jet vyzdobený květinový vůz s hlavní hvězdou celého průvodu Lucií Váchovou, Miss České republiky 2003.

Kolem 16. hodiny mírový pochod dorazí do zahradní restaurace Park Café, kde bude návazně pokračovat program. „Všichni hosté se mohou těšit nejen na přehlídku mírových modelů a modelek, ale také na hlasování o nejlepší motiv, tématické soutěže či workshopy," představila plány organizátorů Jana Jedličková. Na místě nebude chybět ani stánek s informacemi o Světovém pochodu za mír a nenásilí, v rámci kterého se akce koná, či promítání spotů. Večer vyvrcholí koncertem Davida Krause a jeho kapely, kteří se rozhodli svým koncertem celou akci podpořit.

Akce se koná za podpory zahradní restaurace Park Café v Riegrových sadech a bodypaintingových studií Miloš Karel a Bodypainting DaLi.

Bodypainting mírových motivů a letní průvod Prahou
14:00, Národní divadlo
Profesionální bodypainteři vyzdobí těla, nahá od pasu nahoru, mírovými motivy. Poté se v doprovodu živé hudby vydáme na pochod, kterým přivítáme léto a připomeneme blížící se start Světového pochodu za mír a nenásilí. Akci propůjčí své půvaby i Miss ČR 2003 Lucie Váchová.

Odpolední program v Riegrových sadech
16:00, zahradní restaurace Park Café
Letní pochod v 16 hodin dorazí do Riegrových sadů, kde bude následovat posezení u živé hudby. Na programu bude soutěž o nejhezčí mírový motiv na prsou, workshopy o Světovém pochodu, promítání a poté ve 20 hodin koncert Davida Krause.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře