Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený kulatý stůl o ACTA a svobodném Internetu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • pirati
Zítra tedy 10. května od 18:00 se na pražském Klárově uskuteční kulatý stůl na téma ACTA a svobodný Internet. Piráti tak pokračují v diskusi, kterou kontroverze kolem dohody ACTA rozpoutala. "Protože jsme přesvědčeni, že tato diskuse nepatří do zákulisí ale na veřejnost, pořádáme ji přímo v klárovském parčíku", vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.

Dohodu ACTA pravděpodobně smete ze stolu Evropský parlament, ale pokusy omezit občanská práva v zájmu úzké lobby nahrávacího a farmaceutického průmyslu jistě přetrvají. Proto chceme prezentovat jinou cestu, jak se k výzvám digitálního věku postavit, říká Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Pirátů.

Účast u klárovského kulatého stolu dosud potvrdili Petr Vobořil, právník občanského sdružení Iuridicum Remedium, výkonný ředitel Seznam.cz Michal Feix, poslanec ČSSD Jan Chvojka, Piráty bude reprezentovat Jakub Michálek, autor analýzy dohody ACTA, Moderuje Zdeněk Strnad redaktor Českého rozhlasu.

Kontakt: Mikuláš Ferjenčík, místopředseda Pirátů, 737 943 770, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook komentáře