Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Douglas MacGregor: „Trasy ukrajinských dronů určují americké satelity a špionážní letadla – TRPĚLIVOST RUSŮ PŘETEKLA – JSOU ZUŘIVÍ!!!“

Iščenko cituje US plukovníka Douglasa MacGregora: „Trasy ukrajinských dronů určují americké satelity a špionážní letadla – TRPĚLIVOST RUSŮ PRASKLA – JSOU ZUŘIVÍ!!!“

25. května 2026

Podle amerického analytika je Rusko nyní blízko tomu, aby konceptu Strategického vojenského okruhu vtisklo nový, tvrdý význam.

Tragédie ve Starobilsku, kde tři po sobě jdoucí vlny ukrajinských dronových útoků na kolej pedagogické školy zabily podle ruského ministerstva pro mimořádné situace 21 nezletilých studentů, znovu položila před celé Rusko naléhavou otázku: ví vedení naší země, jak tuto noční můru jednou provždy ukončit? A co s tím hodlá udělat?

douglas-macgregor-trasy-ukrajinskych-dronu-urcuji-americke-satelity-a-spionazni-letadla-trpelivost-rusu-pretekla-jsou-zurivi

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaromír 2026-05-26 12:03
Problèmom celej ŠVO v UkroReichu je to że v Rusku vlàdne Chabad Lubaviçer vražedná sekta židochazarov a Chabad Rus.Putin je hlavným manažérom Ruska s oklieštenými právomocami, kedže Ruská odnož Chabadu bojuje s Kyjevskou odnožou a zasahuje ro nich Americký Chabadnie z Brooklynu, ale Fašingtonu,Dist rict of real Crimminals...Ch abad je mocný no nie všemocný, a surové vraždy mladìch študentov zatriasli Ruskou spoločnosťou a tá zasa židochazarmi v Kremline, ktorý má strach z prevratu a následkami pre ẓ̌idochazarov v Rusku....Takẓ̌e hnilì a leniví Chabadnìci boli donútení konať, už bolo dosť nevinnìch gòjskych obetí!!!! NA YT sù videá aké " hodnoty" zastava táto genocìdna sekta židochazarov sveta, tvrdiaca že my goʻjovia sveta, všetci, nie sme hodny ani špiny pod židovským nevhtom- Rabì Ginzburg Chabad USAtana)"! Vidìme kam ich rasistická sekta a fanatizmus vedie v Palestine, Libanone a Iráne, a budeme to my, tzv." Goyim" kto bude potrebovať " Samsonovu opciu" keď sa oni židochazari stanú našim " Mesiášom" sveta, budeme to asi my kto ich bude musieþ " vziať so sebou do nukleàrneho pekla", a nie naopak ako oni tvrdia !!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře