Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bergoglio před soudní tribunál do Haagu

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme Vám k dispozici kopii dopisu mezinárodnímu trestnímu tribunálu v Haagu z 8. ledna 2015, a prosíme o jeho zveřejnění.

Děkujeme.

 

S úctou

Sekretariát Byzantského patriarchátu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • bergoglio-pred-soudni-tribunal-do-haagu

......................................................................

Mezinárodní trestní soudní tribunál v Haagu

 Bergoglio před soudní tribunál do Haagu

 

Hlava Vatikánu František Bergoglio nese hlavní zodpovědnost za zločiny neofašismu na Ukrajině. Ukrajinský důstojník dne 19. 12. 2014 vydal otřesné svědectví o zločinech na vojácích ukrajinské armády ze strany jejich velení. Jde o zločinný byznys s lidskými orgány ukrajinských vojáků.

Koncem roku byly učiněny pokusy ukončit válku na Donbasu a přejít k mírovému jednání. Bergoglio v této situaci posílá na Ukrajinu svého legáta, kardinála Schönborna, který nepřišel přesvědčovat vládu k mírovému jednání, ale k tomu, aby Ukrajina takzvaně „vydržela“ ve válce.

Kardinál Huzar několikrát demagogicky manipuloval národ do války a pokrytecky se dovolával patriotismu. Matky vojáků proti válce manifestovaly. Huzar jim lživě tvrdil, že dát syna, aby zahynul na frontě, je čest. Prý je to podobné oběti Bohorodičky pod křížem. Toto tvrzení je tvrdým bohorouháním kardinála. Huzar notoricky opakuje, že v žádném případě nesmí dojít k mírovému jednání, že se musí bojovat až do konečného vítězství. Potom prý bude mír. Toto tvrdil i válečný zločinec Adolf Hitler. Bergoglio podporoval a podporuje válečnou ideologii Huzara. Huzar založil politickou organizaci, iniciativní skupinu 1. prosince, která měla jako svůj hlavní program „změnu pravidel hry ve státě“, tedy státní převrat. Politici a prezident dobře vědí, že za Huzarem stojí Vatikán a USA. Když byl současný prezident zvolen, Huzar mu dal prostřednictvím Gudzjaka najevo, že se musí držet linie, kterou mu Huzar nadiktuje. Pokud z této linie vybočí, musí počítat s tím samým, co potkalo před půl stoletím prezidenta Kennedyho v USA. Bergoglio byl povinen napomenout Huzara, a pokud by neuposlechl, exkomunikovat ho. Protože mlčí k jeho zločinům, vina plně dopadá na něho. Huzar zneužívá ukrajinské katolíky nejen k sebevraždě křesťanství, ale i ukrajinského národa! 

Bergoglio má jednotu ducha i s Huzarovým postojem k otázce gender-homosexualismu. Spolu s Gudzjakem ho nazývají: „lidská důstojnost“. Tento postoj je zločinem proti Božímu zákonu! Huzar dosadil na klíčová místa dva své aktivisty, a to: za hlavu řeckokatolické církve arcibiskupa Ševčuka a za prezidenta Ukrajinské katolické univerzity biskupa Gudzjaka. Současnou občanskou válku předcházel tzv. majdán, který by se bez mimořádné aktivity těchto tří apostatických hierarchů neuskutečnil. V té době Bergoglio nemlčel, ale podpořil násilný puč pokryteckými modlitbami za tzv. mír na Ukrajině, de facto, za paralyzování bezpečnostních jednotek a dokončení násilného puče. V USA by něco takového protiteroristická jednotka zlikvidovala během hodiny. Studenti katolické univerzity a katolických seminářů pomáhali násilný puč, za nímž stáli zahraniční agenti, dokončit. František Bergoglio tento puč na Ukrajině schvaloval, proto nese i plnou zodpovědnost za občanskou válku, která by bez tohoto puče nemohla nastat.

A nyní místo zastavení vraždění, toto vraždění prosazuje prostřednictvím legáta slovy: „Vytrvejte ve válce“!

Bergoglio nese zodpovědnost i za všechny zločiny a zabité občany, ženy i děti na Donbasu. Nese zodpovědnost i za zločinný byznys s lidskými orgány ukrajinských vojáků.

Navrhujeme, aby Haagský soud prošetřil zodpovědnost a vinu Františka Bergoglia a aby byl za tyto zločiny spravedlivě potrestán.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského patriarchátu

 

 vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

8. 1. 2015

Doněck, monastýr Vzkříšení, Novorossija

Kopie:

Prezidentům a vládám Ruska, Ukrajiny, Běloruska

Prezidentům členských států EU a poslancům EU

Pravoslavným biskupům Ruska a Ukrajiny

Katolickým biskupstvím Evropy a Ameriky

Masmédiím

 

Byzantine Patriarchate.

 

Facebook komentáře