Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Volby a astrologie.

Bureš prohlásil, že bude-li v opozici, tak odejde z politiky. Už jen tato věta by byla na diskusní článek. Ale jde o něco zcela jiného.

  • volby-a-astrologie

Proč tuto větu prohlásil? Vzpomněl jsem si na veřejné tajemství, že má kamárádku astroložku. Jako další informaci jsem zahlédl na Seznamu, kde se píše o tom, že dle Soroše musí vyhrát Piráti a mezi řádky bylo cítit, že je schopen udělat třeba i vládní převrat, jako jej financoval na Ukrajině a před třiceti roky i u nás.

Takže jsem se podíval na oba horoskopy. Mimochodem v astrologii platí to, co zpíval Werich, jednou jsi nahoře, podruhé dole. Bureš má dle radixu velmi nepříznivou dobu. Pro jistotu jsem se podíval na jeho čísla. Číslo roku a dne má sedm, což znamená zklamání, deziluze, podrazy. Obě skutečností dokazují, že má velmi neúspěšnou dobu. Proto ta jeho věta o opozici a vystoupení z politiky. 

Radix liberálního neomarxisty, soudruha Ivana ukazuje velmi příznivou dobu, potvrzuje to i numerologie, číslo roku i dne= 1= začátek něčeho nového.

Záměrně nepíšu, kdo vyhraje či prohraje, ale vím, že když karty nelžou, jak zpívá Eva Pilarová, tak i hvězdy nelžou. Znamená to, že Zelené šílenství, 78 pohlaví a další nesmysly budou mít zelenou. Čest práci soudruzi, vítejte v osmnáctém století!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře