Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Video z roku 2009.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Hned zase opustím zemi, protože velmi brzo budeme čelit povinnému očkování pod mylným označením "dobrovolné" očkování. Začneme skutečností, že WHO rozhodla, že je nás o 90% víc než by mělo.

  • video-z-roku-2009
  • video-z-roku-2009

WHO už od roku 1974 pracuje na vakcíně, která by způsobila sterilitu. Mám na tyto informace dokumenty. Tento proces se už rozběhl. A co je ještě horší? Vidíme, že ty vakcíny, které byly nezákonně schváleny Úřadem pro potraviny a léky obsahují látku zvanou Squalen. Je to organická sloučenina používaná ve vakcínách pro stimulaci imunitního systému a posílení organismu. Když vám píchnu Squam, váš organismus na něj zaútočí, a tak začne útočit na všechny části těla.

Jak poznáte člověka, kterému se to děje? Jako syndrom války v Zálivu. Každý kloub v těle je oteklý, nesnesitelně bolí a je znehybněný. To je v některých injekcích. Ale americká vláda má v rukávu jeden trik. Chtějí vyvolat pandemii použitím nosních aerosolové vakcíny, což je živý oslabený virus. Takže když si jej vezmu, můžu vás nakazit. Dostanete chřipku, všichni kolem vás dostanou chřipku. Tak vláda Spojených států na základě svých prohlášení s kterými už přišli, řekli- Ach bože, máme tu pandemii. Proboha, nemáme dost dávek, tak do devadesáti tisíc očkovacích center, kam ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že vakcíny dodá, pošleme vakcínu s obsahem Squalenu. Znamená to genocidní holokaust! Muži, ženy onemocní a zemřou. A ti, kteří přežijí, budou neplodní.

Když lidé začnou po očkování masově umírat, nevypuknou revoluce, vzpoury a povstání? Dokud se do akce nepřipojí 420 tisíc amerických vojáků a nezastaví to...Bylo založeno proto, aby přemístovalo obyvatelstvo v případě občanských nepokojů nebo pandemie. Při odmítnutí vakcíny budou lidé odsunuti do koncentračních táborů /které stejně jako statisíce rakví jsou už několik desetiletí připraveny-vl.pozn./.

V roce 2003 jsem měla v ordinaci alternativní medidiny pacientku, která byla hlavou státu. Jednoho dne mi řekla- Už je skoro čas, aby velký odstřel začal. Řekla ODSTŘEL. Snižování stavu stáda. Už je skoro čas odstřelit ty neužitečné žrouty. To jsou lidé, kteří konzumují naše neobnovitelné přírodní zdroje. Kteří lidé o tom rozhodují? Pár vyvolených? Ne, aristokrati.

Teď se začalo o členech Bilderbergu hodně mluvit. Ptala jsem se- Kdo za tím stojí? To jsou ti nahoře? Řekla, že ne. Bilderberg není nejvyšší vrstva, je ještě někdo nad nimi. Existuje rada /jen!/ sedmi  mužů, která dělá dlouhodobá rozhodnutí o tom, co chtějí, aby se stalo. Která země poroste, která země upadne, které ekonomiky budou prosperovat. A je opravdu důležité pochopit, že tito lidé nemají žádné spojení s nějakým náboženstvím, žádné spojení s nějakým národem, s nějakou politickou stranou. Jednají jen podle vlastních pravidel a jejich pravidla nejsou pravidla, kterých se drží instituce, ve které věříme my.

A tito lidé plánují genocidu. Jedním katalyzátorem je prasečí chřipka. Pokud jste zastáncem genocidy, muste tvrdě pracovat, abyste zabil šest miliard lidí. Speciální síly by ten úkol mohly provést. Ale dnes už je to složitější. Jak mocní jsou členové Bilderbergu nebo lidi celosvětově stojící nad nimi? Ne tak mocní, jako jsme my lidi celkově. Když pozvedneme hlas, oni pak pokaždé couvnou. Problémem je to malé špinavé tajemství, že tu moc máme. Oni nechtějí, abychom věděli, že ji máme.

Poselství dr.Leinbuové je jasné: Je na každém z nás, co s těmito informacemi uděláme.

Zdroj- Česko aktuálně.

Facebook komentáře