Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ústava ČR není obojek!

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Názor MUDr. V. Jordána je velmi zajímavý. V každém případě nebude zveřejněn na ČT.

  • ustava-cr-neni-obojek

"Covid je chřipkový virus, který se opakuje každou zimu. Jde o záměrné vyvolávání strachu. Zcela natvrdo říkám- do roušky vdechujeme odpady ze svého těla a nemůžeme se imunizovat s okolím. Rouška patří do nemocnice, jinak se celý svět imunizuje! Na žádný virus neexistuje dokonalá imunita. Rouškou ztrácíme svou tvář, svůj reálný pohled na svět a z hediska národohospodářského budeme víc nemocní a sníží se HDP státu. Rouška a vypnutí státu rovná se snížení a zboření systému. A o to tady jde!

Zásadně nesouhlasím s tím, že by se roušky měly nosit ve veřejném prostoru. Je to v celém světě jako politikum. Dokonce jako nová zbran! Roušky by měly nosit jen ohrožené skupiny- starší lidé s srdečními nemocemi, diabetes atd. Ostatní by měli sundat roušky. Sundejme roušky a usmívejme se, protože strach je hrozný a proti strachu působí jen radost.

At mi vysvětlí všichni politici, proč je vyhlášena epidemie, když atributy epideme nebyly splněny dle zákona, nařízení a vyhlášek! Parametry pandemie už vůbec nepřichází v úvahu!!! Je to zařízeno tak, aby lidé o tom nediskutovali, aby se báli. Mluví se o tom, že přijde další vlna. Vždy, každým rokem přišla další vlna na jaře a na podzim. Očkování je zbytečné, protože virus se každým rokem mění. 

Toto omezení je špatné v tom smyslu, že nebude fungovat. Domnívám se, že to souvisí právě s uchopováním státu do jakési, nechci říct diktatury, ale  je to výrazně hraná hybridní hra, kde je uchopen každý z nás emocí strachu. Strach je velmi nebezpečný. Ochromuje vás a snižuje vaši odolnost vůči prostředí a vůči sobě samému. Zvyšuje i psychosomatické nemoci.

Domnívám se, že musí dojít k imunizaci, svět se musí promořit. Svět je v genetické válce. Lidé a ostatní živí tvorové jsou stále v boji s RNA virovou a DNA bakteriální. Přirozený výběr jde tak, že se lidé imunizují. Dáte-li jim zed přes dýchací orgány, tak dojde k tomu, že ztratí možnost kontaktu jednoho s druhým a tím pádem, až si sundají roušky, tak může dojít k opravdu k nějaké epidemii, protože národ nebude imunizován.

Dnešní situace může do budoucna výraznou změnou zhoršit stabilitu naší ekonomiky /vypínání státu, velmi vysoká nemocnost virovými nemocemi díky ztrátě imunity/. Rouška zvyšuje okamžitou náchylnost do budoucna k  virovým a bakteriálním nemocem !! Myslím si, že to mnozí epidemiologové vědí! Není to jen názor můj, ale mnoha lékařů na celém světě.

Rouška není náhubek, poslušnost není vodítko a  ústava ČR není obojek! Domnívám se, že s rouškou se pokládají na zem Základní listina práv a svobod člověka!"

Zdroj-Megazprávy.

Facebook komentáře