Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Styďte se všichni! 2.část.

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Volné pokračování dopisu, určeného všem politikům a vládám světa

  • stydte-se-vsichni-2-cast

Moji právníci v USA mají kopii tohoto dokumentu z 21. 4.2020, stejně jako mnoho právních firem v EU, jež pomáhají s přípravou mezinárodního soudního sporu.

Dle transhumanistického psychopata Schwaba do roku 2030 nebudete vlastnit nic a budete z toho štastni. Je to opravdu taková budoucnost, kterou po roce 2030 chcete pro sebe, své děti a vnoučata? Skutečně si myslíte, že jakýkoli soud na světě bude věřit, že během sezony chřipky 2019-2020 měla Česká republika o 95% méně případů chřipky než v minulém roce? Z vědeckých studií vyplývá, že je u lidí 5-7x vyšší  pravděpodobnost, že po očkování proti chřipce dostanou závažnou plicní infekci, včetně koronaviru.

Máme zprávy z několika oblastí ČR, kde nejsou pravdivě hlášeny pozitivní čísla covid 19. Jsou testováni bezpříznakové osoby a výsledná čísla jsou násobena 7-8x a na některých místech jsou čísla zvyšována i nad rámec fyzické možnosti realizace takovýchto počtů testů. Upozornil jsem Prymulu, že už před 14.10. jsme si byli vědomi přímých podvodů Prymuly, Hamáčka, Rážové, pokud jde o jejich umělé manipulování a ohlašování falešných čísel.

Nyní se dokonce i WHO vzpamatovává, protože ví, že se na ni žene peklo kvůli podvodné pandemii a škodě, kterou způsobili spolu s porušováním lidských práv a kolosálními ekonomickými škodami. Odborníci oznámili, že žádná druhá vlna neexistuje a čísla jsou záměrně falšována a nafukována tak, aby odpovídala propagandistickému lhaní politiků.

Ve Velké Británii 20.10. byly povinné vakcíny proti chřipce podány 25 osobám v domově důchodců. Velké silné dávky usmrtily do dvou dnů dva seniory, další byli ve vážném stavu. V Jižní Koreji to stejné...

PCR test nedokáže rozeznat rozdíl mezi nachlazením, chřipkou, spalničkami či ebolou. Mezi prvními zemřelými v ČR byl 95 letý muž a další v stadiu rakoviny. Oba byli uvedeni na seznam zemřelých na covid...Pozitivně testovány na covid byly i kozy, papáje atd..Rychlotest na covid prokázal jako pozitivní jablečnohruškovou štávu...V Anglii je 95% testů neplatných, jablko testovali pozitivně na covid, což je naprostý nesmysl a důkaz, že PCR nemá smysl ani jeden, natož nákup víc než deseti milionů testovacích souprav PCR.

Už jste si někdo z vás snížil mzdu na úroven, kterou vnucujete ostatním v ČR? Odškodnění vašich občanů kvůli vašim idiotským nařízením povede k bankrotům firem, ale i vašich vládních rozpočtů na celé příští desetiletí! To je záměr globalistů, který jim pomáháte uskutečnit- vlastizrada!!!

WHO velmi jasně uvedla- zastavte uzavírání a omezování ekonomik, protože zvyšují chudobu, hlad a podvýživu dospělých a dětí, a vy i přesto stále navyšujete škody. WHO uvedla- je velmi vzácné, aby bezpříznaková osoba někoho nakazila!

Odložené operace a léčba těžkých nemocí již zabila mnohem víc než covid 19. Přidejte rostoucí počet sebevražd kvůli zničeným životům, úmrtnost na covid je pak směšná, ostatní statistiky jsou zločinné. S tím souhlasila i WHO.

Vy, lidé na ministerstvu zdravotnictví si myslíte, že jste chytřejší, zkušenější a moudřejší než sedm tisíc světových vědců a odborníků. Pokud ano...

Ryan z WHO uvedl, že covid není o nic infekčnější a smrtelnější než chřipka. Ale vy stále držíte všechna opatření prohlubující bídu vlastních občanů, zatímco pilně falšujete počty případů covid a spoléháte se na PCR testy, jež nedokáží rozeznat rozdíl mezi RNA lidí, zvířat, zeleniny či ovoce. Test vůbec nemůže detekovat samotný virus! Vynálezce testů PhDr Mullis-Tyto PCR testy nemohou vůbec detekovat  volné infekční viry! Celý svět nemůže najít jediný SARS covid, ale jen Prymula, Rážová a další z ANO to dokáží! Nikdo na světě neizoloval a neviděl covid...

Vakcíny proti chřipce v některých státech zabíjí. EU schválila vakcínu proti ebole, přesto, že v Evropě nikdy tato nemoc nebyla. Kubek o tom nikoho neinformoval. /Proč asi? Kolik za to dostal zaplaceno?/ Bolševický Nový světový řád chce přesunout aspon sto milionů afričanů a islamistů do Evropy.

Jsme na rozdíl od vás všech opravdu v první linii, abychom zastavili toto šílenství za každou cenu a můžete si být jisti, že do konce tohoto roku začíná obrovská právní bitva. Plk. Prymula je mezi obžalovanými v soudním řízení amerického okresního soudu na základě vydírání, bioterorismu, porušování lidských práv a dlouhého seznamu dalších trestných činů. Patří sem i Vojtěch, Hamáček, Rážová. Stále vyhodnocujeme, bude-li patřit mezi obžalované Babiš, ale byl by jistě v dobré společnosti s premiery UK, Kanady, Irska, Austrálie, Nového Zélandu atd..Dále vyhodnocujeme podklady u těchto lidí- Kubek, Dušek, Flégr...Bude-li Blatný pokračovat v nařízení zbytečných opatření, bude také zařazen mezi obžalované. Jedná se i o plošné testování a očkování bezbranných a starých lidí! Dobrým signálem bude zahájení vyšetřování a otevřeného dialogu s našimi kvalifikovanými odborníky.

Jedná se o tyto trestné činy: zneužití pravomoci veřejného činitele, zneužití lékařských postupů, trestní nedbalost, úmyslné a podvodné prezentování zmanipulovaných statistik, korupce, úplatkářství, předražené nákupy bezcenného zdravotnického materiálu, nesmyslná rozhodnutí a nařízení, vlastizrada, nemluvě o bioterorismu.

S pozdravem K.W.B.Schwarz,managing director,CEO.tokata nanotechnnologie AG.Kreuzlingen CH-8280,

Zdroj: Kulový blesk.

Facebook komentáře