Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Styďte se všichni! 1.část.

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Volný výpis české verze dopisu určeného všem politikům světa, včetně českých. Jedná se o podání žaloby na všechny politiky.

  • stydte-se-vsichni-1-cast

Existují již některé závažné právní kroky, které již probíhají, a tento email vás má informovat a seznámit s naší pozicí. V USA existuje staré rčení, týkající se obávané pandemie španělské chřipky z roku 1918:"Ti, kteří odmítli nosit roušky, pak hromadně pohřbívali ty, které propaganda tak pobláznila a vystrašila, že roušky nosili".

Plk. Prymula všem jasně naznačil, že ví, že roušky jsou naprosto bezcenné při ochraně proti nákaze viru, ale vytvářejí skvělý "divadelní efekt" k terorizaci českých občanů. Toto faux pas se stalo ve stejné době, kdy plk. Prymula vydával jeden příkaz za druhým, což českým lidem a podnikům přineslo další nevratné zdravotní a ekonomické škody.

Udělal si někdo z české vlády čas a promluvil si s MUDr. Soňou Pekovou, uznávanou odbornicí na imunologii a virologii? Je odbornicí na SARS/covid 19. Ví někdo na ministerstvu zdravotnictví, že v části genomu SARS existuje něco velmi zvláštního a přirozeně se nevyskytujícího? RNA velmi rychle mutují a proto jsou vakcíny s malou či nulovou účinností smutnou realitou. Ví někdo na ministerstvu zdravotnictví nebo hygienické stanici, že SARS covid není vzduchem přenášený virus?

Stydte se všichni, že jste nevěnovali pozornost nebo dokonce neposlouchali kompetentní a poctivé doktory a vědce z České republiky, či z jiných zemí!

Máme 82 pitev "úmrtí covid 19" a lokalizovali jsme mnoho dalších, které budou předmětem soudního vyšetřování. 68 % lidí zemřelo na plicní trombozu. Existuje jen několik způsobů, jak ji vytvořit v lidském těle, a žádný z nich není výsledkem jakéhokoli vzuchem přenášeného viru, který údajně způsobuje respirační potíže, jako je SARS-cov19.

Ventilátory pro pacienty trpící plicní trombozou jsou rozsudkem smrti pro tyto pacienty. Takže dáváte-li pacientům ventilátory, v žádném případě nejde o covid!!!

Email ultimatum zaslaný plk. Primulovi "Kulovým bleskem" z 20. října 2020 přiměl některé osoby, aby se přihlásily a poskytly nám přesvědčivé důkazy o rozsahu podvodu ministerstva, hygienických stanic a dalších, kteří jsou zapojeni do činnosti na české národní úrovni.

Neexistuje pandemie covid, skutečnou pandemií je vládní tyranie, mediální humbuk a byrokratická hloupost, neschopnost a korupce tváří tvář drtivým lékařským a vědeckým důkazům, že je čas obtěžovat a poškozovat vaši ekonomiku a občany. Mnoho živnostníků je v zoufalé  finanční tísni kvůli české vládní politice, založené na chatrném až neexistujícím lékařském a vědeckém základě. Je neomluvitelné, že firmy jsou uzavřeny z rozmaru a strachu, ne na základě vědeckých a lékařských faktů.

V Evropě bylo letos nejchladnější léto za posledních 30-61 let, přidejte zbytečné roušky a vytvořili jste recept na katastrofu. Přikládá někdo z ministerstva význam toho, jak neobvykle chladné a vlhké letní počasí přispívá k časnému nástupu nachlazení a chřipky?

Přes 44 tisíc vědců a lékařů a přes 446 tisíc lidí podepsalo velkou deklaraci a postavilo se proti druhému uzamčení covid, protože podle nich dělá mnohem víc škody než užitku.

Proč jsou názory, stavící se proti WHO, cenzurovány a zesměšnovány? Proč nejsou diskutovány otevřeně a transparentně? Provádění současných drakonických opatření, které tak extrémně omezují  základní práva, lze odůvodnit jen tehdy, existuje-li důvod se obávat, že nás ohrožuje skutečně mimořádně nebezpečný virus.

Když naše nekvalifikovaná vláda ví víc než přes sedm tisíc celosvětových vědců a zdravotníků, zahrnujícího vítěze Nobelovy ceny, je jisté, že tohle nikdy nebylo o viru. Velká B. deklarace chrání nemocné, starší osoby a lidi se zdravotními problémy, spíše než omezovat nás všechny, když je téměř jisté, že se z nemoci uzdravíme či nemáme ani příznaky.

WHO nyní v tichosti ustoupila od dalšího podvodného dilema pandemie když připustila, že celkový počet obětí covid nebyl o nic závažnější než prasečí chřipka. WHO tiše revidovala úmrtnost na covid na jedno promile, běžné pro chřipku.

Lidský dýchací systém potřebuje nádech i výdech, a není zdravé je blokovat po jakoukoli delší dobu. Žádný covid není na dohled, ale velký nárůst infekcí plicního stafylokoka odolného vůči antibiotikům, a to vše díky špinavým, neužitečným a zbytečným rouškám!

"Jsem zdravotní sestra z Velké Británie na JIP. Nemáme žádné pacienty s covid, ale velké zvýšení pacientů s infekcí plicním stafylokokem. Lidé nosí špinavé roušky celý den a bakterie v našich nosech a ústech zůstávají uvězněni v teplé vlhké páře v rouškách.

Původním propagátorem nošení roušek byla česká republika / a obžalovaný ministr Vojtěch, epidemiolog Prymula/, později USA a Británie /další obžalovaní/. Dr. Fauci- Roušky jsou nanic s ohledem na zastavení viru.

Většina lidí ví, že nachlazení je způsobeno koronavirem a že proti tomu neexistuje žádná vakcína. Pro jakýkoli koronavirus nebyla nikdy vyvinuta vakcína, protože mutuje příliš rychle, než aby ji bylo možné jako účinnou vyvinout. Většina z desítek milionů lidí zemřela na bronchiální pneumonii kvůli nadměrnému nošení roušek. Tyto smrtelné nemoci jsou způsobeny přetížením dýchacího systému viry, bakteriemi a plísněmi.

Pandemie španělské chřipky z roku 1918 se naopak ukázala být rouškami vyvolanou pandemií bakteriální pneumonie, jež zabila desítky milionů /!/ lidí.

21 dubna 2020 bylo v Praze podáno trestní oznámení pro podezření z bioterorismu a Babiš, Vojtěch, Hamáček a další toto oznámení prostřednictvím státního zastupitelství odložili. Nyní bude celý svět vědět o takovém podvodu a zneužití funkce v tomto kolosálním podvodu a karnevalovém show hloupých nařízení, jež vážně poškozují českou ekonomiku a jejich lid může začít.

Facebook komentáře