Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Statistika a jak by vypadala druhá vlna.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Miliony pracovníků v obchodech v Evropě a USA nenosili během epidemie roušku osm hodin denně. Nebyli v karanténě. Celý den tam chodila velká spousta lidí.

Tito pracovníci nevykazovali žádnou známku větší infekčnosti nebo úmrtnosti. To stejné s nezbytnými pracovníky. Dle Aeronetu i v Číně chodí dávno bez roušky a covid tam neexistuje.

  • statistika-a-jak-by-vypadala-druha-vlna

Články ve Wall Street Journal pomalu a zdráhavě přiznávají, že lock-down byla  velká chyba, a že způsobily mnohem víc úmrtí než kolik zachránily.

Neexistuje žádný měřitelný vliv povinného nošení roušek na úmrtnost /dle Aeronetu je nošení roušek 20x nakažlivější, než bez roušek/.

V srpnu 2019 byl SARS-cov2 ověřen ve vzorcích lidských splašků, tak jako ve Španělsku a jinde v Evropě tento virus, způsobující u některých lidí covid. V populaci Brazilie koloval už v listopadu stejně jako v Evropě.

Epidemie v Evropě už v květnu skončila. Důvod je ten, že nadměrně testujeme. Epidemie v červnu dávno skončila. Budete-li nadále testovat a zvýšíte počty testování, najdete virové fragmenty/části/ mrtvého viru u lidí, kteří se vyléčili před měsíci, kteří jsou bezpříznakoví. Pozitivních případů bude velmi málo.

Dělají se testy na základě virových fragmentů.

Roušky nemají na nic vliv. V Španělsku je jedno úmrtí na jeden milion /jedna tisícina promile/ lidí denně. Nizozemí a další státy - je to stejné. V Irsku 700 úmrtí na rakovinu, 33 sebevražd s žádným úmrtím na covid. Všichni mluví o covidu, nezajímají je sebevraždy, rakoviny, ekonomická katastrofa.

Jak by vypadala druhá vlna? Vzrostla by a znovu klesla, tak jako na jaře, a měla by velký dopad.

Lockdowny a ostatní opatření nefungují, ale mají negativní dopad. Způsobí mnohem víc úmrtí na rakovinu kvůli pozdním diagnozám, na podvýživu, na sebevraždy a na různé utrpení kvůli zničení ekonomiky /dlouhodobá nezaměstnanost, bezdomovci kvůli exekutorům/. Berou nám naše svobody a mají otřesný vliv na společnost. Poprvé v historii celé  léto zavádíme drakonická opatření, a to je bezpečné obobí, kdy virus může kolovat s velmi malou úmrtností,a kdy si můžete vybudovat imunitu.

A to ochrání lidi na další zimu, ale poprvé v historii jsme se to pokusili zastavit. Takže tento nárůst se může stát. Nebudou mít příští zimu krev na rukou lidé, kteří to prosazují, díky vyšší nákaze a vyšší úmrtnosti?

Zdroj - Otevři svou mysl-Analýza statistik.

Facebook komentáře