Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Silná Čína

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Není to tak dlouho, kdy jsem zde použil starý vtip ohledně napadení ruských traktorů čínskou leteckou silou. Mnozí z vás tento vtip nedokázali pochopit. Nedivím se. Je opravdu starý, ale konec konců to zase až takový vtip není. Proto chci, aby jste se dozvěděli více a pochopili záměr NWO.

  • silna-cina

Dnes nás Čína jako stát a velmoc v podstatě neohrožuje a vlastně nás neohrožuje ani KLDR i přes to, že massmedia informují o aktivitách jak vojenských, tak ekonomických. Pravda je ale  úplně jiná. Celý tento příběh a strašák začíná jinde. Trvá již poměrně dlouho a neustále se aktivně "dokrmuje" financemi, zbraněmi a propagací.

Zatím se nás to tolik netýká, ale za nedlouho se nás to týkat může a to víc, než jsme si v současné době schopni připustit. Myslí si snad někdo, že by nám a nebo Evropě chtěl někdo jen tak vyhlásit válku pro to, že má dost zbraní a lidí? Ne. Tak to vůbec není. Nikdo z Číny, KLDR, Ruska a jiných států nemá nic podobného zapotřebí. Stejně jako to nemáme zapotřebí my. V řadách běžných obyvatel ať už zemí islámských, nebo demokratických, nemají lidé ani čas, ani chuť se zabývat válkou a už vůbec ne do ní vstupovat.. Pletu se? Nemyslím. Kdo z Vás, nynějších čtenářů, by uvažoval o dobytí nějakého státu ? A takových jako jste Vy nebo já  je většina. 

Válka a válečné ohrožení pochází z nemocných mozků několika málo lidí, kteří mají jen jeden cíl. Ovládnout zdroje a obyvatelstvo světa za cenu strachu, násilí, lží a zisku. Pomíjivého zisku, který jeden den stagnuje a bude zbytečný. Peníze budou zbytečné, až My pochopíme, že jsou ten  zákon, který Nás ovládá. Peníze jsou dominantou světa, plodem zrůdností válek a násilí proti nám, našim dětem, vnoučatům a celé zemi a kontinetům.

Je jedno, jestli je někdo černý, bílý, nebo žlutý. Aktivity spojující peníze a bohatství jsou nedílnou a hlavní součástí nenávisti mezi námi samotnými. Je jedno, jste-li barevné pleti. Každý kontinet má svou odlišnost jak v počasí, tak v barvě pleti lidí, tak v náboženství. Nechme náboženství tam kde je, tomu, kdo se s ním stotožňuje. Komu je co do toho? Věříš v Aláha? Věř. Tvoje volba. Máš Boha? Měj ho.

Pokusme se najít spojnice mezi poslední válečnou scénou na tomto světě za posledních třináct let. 2001: napadení Afgánistánu díky teroristickým útokům na WTC 911. Jedna bouda větší, než druhá. Kdo o tom pochybuje, může, ale fakta jsou dnes již tak zřetelná, že pochybovačů ubývá a ubývá a.... 2003 Írák. Země, kde vládne totalitní diktátor a mají proti Americe připravené zbraně hromadného ničení. Chemické zbraně, které se sice nikdy nenašly, ale okupační území je Írák do dnes a USA se odtud zcela nestáhne nikdy. 2003 podpora převratu v Gruzii smrtihlavem a tehdejším USA velvyslancem Richardem Milesem, který mimo jiné byl večer před svržením Slobodana Miloševiče v někdejší Jugoslávii. 2004 USArmy obsazuje Haity. 2011 bombardování Lybie atd, atd. Podrobný seznam:

http://www.usinfo.ru/operacii.htm

Pokud se podíváte na mapu světa, zjistíte, kde všude se začínají odehrávat válečné konflikty a pokud k mapě světa přidáte i mapu zdrojů jako zemní plyn a ropa, koho kdo chce zásobovat a kdo tyto zdroje bude kontrolovat a těžit z nich, dojdete k jednoznačnému závěru, že Sýrie, Lýbie, Irán a celý střední východ, který se nepodrobil ropným magnátům v jejich plánech o dodávkách ropy a plynu do Číny a Evropy, musí být rozbit a zničen, protože by nezískali ty peníze, s kterými už počítají.

Pokud se to umí prodat, je to velice jednoduchá strategie. Rusko a Čína hrají svou úlohu také, ale zatím pouze pasivní. Popřemýšlejme o tom jak dlouho ale pasivní ta úloha bude? Hrozí tedy nějaké nebezpečí? Rozhodně ne mezi námi, lidmi, kteří mají své starosti, ale co když to přijde a bude třeba válčit? Komu se bude chtít a kdo půjde dobrovolně, pokud má informace o celém nemocném zákulisí dění? Já ne. Vy ano?

Tomáš Polorný.

Facebook komentáře