Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Sdílejte! Vznik evropského superstátu - nástup NWO.

Hodnocení uživatelů:  / 27
NejhoršíNejlepší 

Výzva pro celý český národ! Rozšiřujte, jak se dá! Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24 nám, občanům České republiky" zapomněla" tuto informaci přinést.

  • sdilejte

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank Walter Steinmeir devítistránkový dokument vzniku evropského superstátu.

Členské státy se vzdají: 1/ vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny. 2/ kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů. 3/ vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO.

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou Unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu".

Vznikne společná armáda  "European security compact" na principu "ohrožení jednoho státu". Bude zvětšena pravomoc "Evropského veřejného žalobce" a vznikne jednotný trestní zákon. Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku. Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout.

Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma. Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka není zda, ale kdy bude přijato. Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi...

Jde o otevřenou realizaci Nového světového řádu v Evropě-NWO. Je náhoda, že na Slovensku musí mít každý občan povolení, aby mohl jít ven a tím pádem už nemohou demonstrovat? Je náhoda, že už v ČR je schválen zákon o zákazu vycházení mezi pátou hodinou ráno a devátou večer zatím /!!/ s mnoha vyjímkami? Je náhoda, že soudruh Hamaczek, typický ministr vnitra padesátých let, vyzývá k odevzdání zbraní a současně chce koupit vodní děla? Není nejvyšší čas, aby se malé strany sjednotily v jednu mohutnou, např. ANS, ND a další vlastenecké strany právě teď, kdy protiústavní soud dal vzornou příležitost malým stranám??? Kde máte jistotu, že v protektorátu ještě někdy budou demokratické volby?

Zdroj- Facebook, František Rosendorf.

Facebook komentáře