Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč ignorujete rozhodnutí soudu?

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Než napíšu velmi jednoduchý návod, jak se zbavit náhubku, musím se zmínit o jedné stále omílané lži. Hanička "Písnička" měla covid před půl rokem.

  • proc-ignorujete-rozhodnuti-soudu

Jak je možné, že "následky" má až ted? V televizi přiznala, že nedávno byla očkována poprvé a že má přebytek protilátek. Podle soudruha Kubikuly a soudružky Svačinové je vakcína zcela bezpečná. Inu, zadarmo to nedělají. Zdroj- Skrytá pravda.

Nejvyšší soud zakázal nošení roušky v obchodech a MHD. Ministr smrti to hned zdůvodnil, že je to v ostatních zemích standartní. I když nejsem právník, tak vím, že je všeobecně známo, že každý občan je povinen respektovat soudní nařízení. V opačném případě jde o porušení zákona trestané vysokou pokutou. A neříkejte mi, že příkaz obyčejného ministra platí víc než rozhodnutí soudu, notabene Nejvyššího. Žádný prokurátor, ani "odvážný" fízl Šlichta nemá odvahu žalovat ministra, který pohrdá soudem už 24x.

Zvyšuje se počet lidí bez náhubku v MHD, v obchodech patřím mezi vyjímky. Zatím. Díky české lhostejnosti nebo s prominutím připosr...Pamatujete si starý vtip konferenciera Dvořáka v Televarieté?: " Na Václaváku jsem upadl a všichni byli tak ohleduplní a hodní, že mě obešli."

Takže pokud vám někdo, třeba i policajt, vytkne, že nemáte náhubek, klidně mu odpovězte: "Soud zakázal nošení roušek v MHD a obchodech, a vy mě nabádáte, abych pohrdal soudem a ignoroval jeho rozhodnutí? Víte, že se dopouštíte trestné činnosti navádění pohrdání soudem? Proč nezatknete všechny kolem nás, kteří se dopuštějí přestupku? Proč nezatknete ministra zdravotnictví, který 24x ignoroval rozhodnutí soudu?"

Ještě před půldruhým rokem jsme měli zdravotnictví na světové úrovni. Dnes jsme se přiblížili k rozvojovým a zaostalým zemím. Očkuje se v letištní hale, v obchodech,ve stanech, na veřejném WC..Pardon, tam ještě ne. Zatím...Bože, jak hluboko naše zdravotnictví kleslo!

Pokud Hanička dostane druhou vacínu, bude ohrožen její život. Který politik ponese odpovědnost za tuto tragedii? 90% voličů odmítlo odvolatelnost a hlavně hmotnou odpovědnost politiků. Vsadte se, že nikdo souzen nebude.

Proto ve vašem zájmu odložte roušky před vstupem do MHD a obchodu. Nepochybně se to rozšíří mezi ostatní. Odváží se policista zatknout 50-100 lidí? Zatím je nás jen pár jedinců, ale až nás budou miliony...Proč máte strach z ministra, který jedná protizákonně a když soud je mnohem víc než politik, který za čtyři roky může mít úplně jiné koryto?

 

Facebook komentáře