Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Příliš mnoho informací.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Včerejší demonstrace v Bratislavě probíhala zcela jinak. Dle Tadesca policisté útočili slzným plynem a vodním dělem na pokojně demonstrující lidi.

Bylo divné, že policisté nezasáhli, když demonstranti ničili bránu Hradu. Podobné záběry si pamatuji před několika lety, kdy byla takto svržena slovenská vláda a kdy policie vůbec nezasahovala. Proč asi? Dnes v 14 hodin bude na Staromáku povolená demonstrace slušných lidí. Budou zprávy v TV podobně zkreslené jako včera?

  • prilis-mnoho-informaci

Na Slovensku zatkli a odsoudili Kotlebu, nejlepšího hejtmana (župana) na Slovensku, který na zakázkách ušetřil miliony a který zkázal dotovat z EU pornodivadlo. Na Slovensku je fašismus v pokročilém stadiu, u nás začíná protektorát. Zákaz vycházení bude do dvou týdnů.

Pomoc německých nemocnic nebude zadarmo. Výměnou nám Angelika vnutí imigranty, ale to Burešovi nevadí...Jejich počet nechtějme znát...

Seznam píše, že denně se nakazí 250-300 policistů,za týden to jsou dva tisíce, za měsíc deset tisíc. . Jak to, že nás o tom soudruh Hamaczek neinformuje?

Dopis Ilony Csákové: "Kamarádka, co měla dnes noční v brněnské nemocnici mi psala, že jsou jako zdravotníci vyčerpaní, ne z covidu, ale z lidí a jejich tuposti. Celou dvanáctihodinovou směnu musí nosit roušky a respirátory a dýchají vlastní bakterie do sebe. Mají v nemocnici přes 50% lidí, kteří tam nemají co dělat. Lidi kolem osmdesátky, nejstarší má 95 let. Mají pozitivní test, ale za deset dnů neměli žádný velký příznak. Takových pacientů jsou plné nemocnice.

Takže až vy, co vytváříte za mohutné podpory státu a medií tuto paniku, budete totálně plnit nemocnice jen pozitivními a stále budete věřit zdramatizovaným článkům v novinách, tak potom se začnete doopravdy modlit. Protože až budete mít slepák, tak vás třeba neodoperují, protože v nemocnici budou stovky pozitivních, které si rodina nechce vzít domů, aby se nenakazila. Takových mají ted u známé na oddělení pět a rodina a jeden z LDN je nechce zpět. Nezakročí-li vláda, a neumístí pozitivní lidi domů, at si v klidu vyčkají do negativního testu tak, jak to bylo na jaře, tak potom teprve začnou umírat lidi. Ale ne kvůli cvidu, ale kvůli lidem, co mají díky strachu omezený  úhel pohledu.

Ať mi někdo vysvětlí, jak je možné, že o nás v tv v zahraničí vysílají totální lži? Na to asi nebudete mít odpověď. Jak je možné, že mi volá známý z Floridy a ptá se mě, jestli žijeme. Že v tv jdou zprávy, jak tady umíráme, a jak nestíhají sanitky odvážet. Lidi, vám to fakt nevadí tyto lži? Asi tak, jak já volala na jaře kámošce do Milána a ta mi říkala, že její soused umřel v 35 letech na chodbě v nemocnici na slepák.

Protože všichni lékaři byli kvůli pozitivním testům doma. Tak vám, co šílíte z pozitivních čísel přeji hodně štěstí v této době a díky této panice, kterou vyvoláváte. Začněte studovat něco o záchraně života a urgentní medicíně a modlete se, ať třeba vaše dítě nepotřebuje pomoc třeba po nějakém pádu či autonehodě. Protože až přijedou na havárku medici, protože záchranáři budou hrát doma s pozitivním testem playstation, tak vás či vaši rodinu třeba nezachrání."

Opravdu potom nebudou mít politici hlavně dr. Moula Mengele krev na rukou?

Facebook komentáře