Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pár maličkostí.

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Studentka medicíny, která vypomáhala v nemocnici na Primě přiznala, že tam neměla co dělat a že většinu času strávila na sesterně...

  • par-malickosti

Pokud nějaký covid existuje, pak je to jiný druh chřipky, jak říká MUDr Pirk. V současné době končí běžná epidemie obyčejné chřipky, takže čísla by měla klesat. V opačném případě půjde o podvod, jak je to v poslední době zcela běžné. Mladí lidé umírají jako vždy na dopravní nehody, diabetes, hypertenzi, srdečním a plicním nemocem u mladých kuřáků. Navíc díky lockdownu přibývá obezity u mládeže nedostatkem pohybu, čímž se v budoucnu prodraží zdravotnictví a následně zhorší celková ekonomika státu, která je na zdraví lidí v produktivním věku přímo závislá.

Minulou neděli na pražské demonstraci byli policisté těsně vedle sebe, žádný rozestup dvou metrů, a naproti nim seděli studenti a měli v rukou průkazy totožnosti, k čemuž je vyzvala policie. Po chvíli zcela bezdůvodně násilím odvlekli několik studentů. Připomnělo mi to událost před 31 roky. Policie nesmí zatýkat demokraticky zvoleného poslance, nedopustí-li se závažného činu, takže při zatýkání poslance Volného se policie dopustila trestného činu, což je dnes zcela běžné. Z české policie s heslem "pomáhat a chránit" se stalo gestapo s heslem "zatýkat, buzerovat a mlátit".

Demonstrace o týden později v  mnoha městech se nekonala, protože policie zablokovala všechny vchody na místa, kde se měly demonstrace konat. V jednom městě násilím odvlekli muže, který volal o pomoc. Když žena vyzývala ostatní policisty, aby muži pomohli, protože to mají ve svém heslu, mlčeli a stáli.Takže policie je zcela stejná jako za minulého režimu. Ta aspon dodržovala tehdejší zákony na rozdíl od dnešního gestapa. V jiném městě drastickým násilím povalili muže jen proto, že si nechtěl nasadit náhubek. Porušil snad zákon nebo provedl aspon přestupek, jde-li o nedodržení vyhlášky? Později násilím táhli ženu do policejního auta. Gestapák na ministerstvu měl být dávno odvolán. Situace je neúnosná. Policie v minulém režimu by to řešila posláním stížností na příslušný úřad, nikoli tak drastickým násilím.

Najednou se zjistilo, že ivermerktin působí jako placebo. Takže poslanec Volný měl pravdu, když to oznamoval předem. Měl pravdu i o tom letadle, které kroužilo padesát km /!/ od brněnského letiště a které mohlo přistát třeba v Přerově. Jak by se do Brna dostal covid z takové dálky, když turistika je silně mezená, o leteckém provozu ani nemluvě?

Je mnohokrát zjištěno, že virus se na předmětech neusazuje, přesto si lidé čistí ruce chemikálií před vstupem do obchodu, přesto se ve sněmovně čistí mikrofony po obou poslancích. V mnoha případech se stalo, že nakažený rodinný příslušník nenakazil nikoho z rodiny, dokonce nakažená živnostnice, která tetovala klienty, nikoho nenakazila. Těchto případů je více. Takže virus si dělá co chce, jak říkal V. Klaus starší.

Dr.Mengele před týdnem prohlásil, at lidé neužívají lék, který je pro dobytek. Proboha, co mají užívat, když jim zakazujete osvědčené léky bez vedlejších příznaků? Nechal byste je klidně umírat? Skutečně jste doktor? Proč jsem si vzpomněl na známého doktora, kterému se říkalo Čuně? Chocholoušku, zakroč! Soudruh Vyzula řekl :"Nezkoušejte nevyzkoušené". Soudruhu Vyzulo, nevyzkoušené vakcíny s mnoha vedlejšími účinky ohrožující zdraví a dokonce životy vám nevadí? Kdo vás platí? Doktor Mengele přikázal nosit jakési lepší náhubky, které jsou rakovinotvorné /!/.  Skutečný doktor Mengel, který má krev na rukou! Dodnes trvá na tom, aby i na čerstvém vzduchu jsme si ničili zdraví a vdechovali minimum kyslíku, maximum kysličníku uhličitého a v náhubku  vlastní viry, množící se teplem a vlhkem. Opravdu tento vyučený dotor Mengele léčil děti?

Před ministerstvem smrti se ve čtvrtek zastřelil muž, den  poté dovolil Mengele aplikaci ivermerktinu. Věříte na náhodu? Pochopil snad tento břídil, že má skutečnou krev na rukou? Těchto sebevražd přibývá, dokonce u dětí a starých lidí, ale je nekorektní to zveřejnit.

Poslanec Volný chtěl, aby se dovezl ivermerktin a jiné vyzkoušené a levné léky, ale drtivá většina poslanců byla proti. Už Kryl řekl, že jen hlupák věří politikovi, že mu jde o dobro národa. Téměř všichni politici podporují masovou genocidu národa nejen tímto, ale i dalším povolením prodloužení nouzového stavu, které bude za dva týdny.

SUKL měl dávno schválit Sputnik a ne čekat celý rok na povolení z Moskvy, pardon, z Utopie. V opačném případě jsme závislí na Západu, co nám povolí a co ne. SUKL by měl být zrušen nebo odvoláno vedení tohoto absolutně zbytečného úřadu. Utopie záměrně prodlužuje povolení Sputniku na rozdíl od Madarska a jiných zemí. I soudruh Kubek a jeho nadřízená mají krev na rukou, protože zbytečně nechávají umírat tisíce lidí.

Rada Evropy rozhodla, že očkování není povinné a že se zakazuje diskriminace neočkovaných. Proč ČT a politici mlčí?

Soudruh Havlíček omluvil zákaz provozu živnostníků tím, že by se musel každý zákazník testovat. A proč se netestuje každý zákazník v supermarketu, v MHD, ve vlaku a autobuse? Chocholoušku, kde se zašíváš?

Václav Klaus starší hned druhý den měl teplotu pouhých 37,1 stupně, přesto na něj tlačili, aby v nemocnici ještě zůstal. Tak to jsou ty přeplněné nemocnice? Inu, přeplácení covidových pacientů vyhovuje každé nemocnici. Byznys je byznys.

Nevěděl jsem, že máme přebytek policie,která hlídá každý den hranici každého města.Počítejte s tim, že když vás někdo přepadne, tak se policie nedovoláte.

Historie se opakuje, zase máme pasy a zavřené hranice, totalitu a cenzuru, stejnou policii. Komanči nezakazovali školy, hospody a kulturu. Jak může operovat chirurg, který teď vyjde školu a půl druhého roku chyběl ve škole?

Policisté, vezměte si vzor z Rakouska, kde se policie obrátila proti vládě a šla s lidem. Opravdu vám nezáleží na vašich dětech, které budou nevzdělané? Opravdu vám nezáleží na vašich prarodičích, kteří v domovech důchodců přemýšlejí o sebevraždě, když mají zákaz návštěv?

Demonstrace v mnoha městech v neděli organizovalo Občanské hnutí. Nemohly by se aspon takto propagovat ostatní strany jako ND a ASN?

 

Facebook komentáře