Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Několik otázek k zamyšlení.

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Sestry údajně nestíhají. Jaká je však skutečnost?

  • nekolik-otazek-k-zamysleni

Pokud by to byla pravda, musela by do nemocnice přijíždět "rychlá" sanitka každou půlhodinu. Skutečně vidíte a slyšíte sanitku houkat každé půl hodiny? 

Pracoval jsem v jedné z největších brněnských nemocnic přes deset let. Občas tam zpravidla na ARO ležel pacient s velmi nebezpečným a nakažlivým SARS. Tento pacient ležel v zaskleném prostoru, takže na něj bylo stále vidět. Přivezli-li do nemocnice akutní případ, nastalo nejnutnější ošetření, hned potom byl odvezen na ARO či jiné oddělení dle povahy úrazu či nemoci. Sestry připravily pacienta na lůžko, daly mu potřebná farmaka a zpravidla jej uvedly do umělého spánku. Víc kolem něj nemusely dělat.

Pak připravují agendu, farmaka a další potřebné činnosti. Takže pokud sestry nestíhají, musí vozit pacienty nejméně jednoho každé půl hodiny ve dne v noci....vidíte už téměř rok, aby jezdily rychlé sanitky non stop? Zažil jsem tam i hromadné havarie a nikdo nic nepoznal, zdravotnický perzonál vše v klidu  stačil zvládat. Seriálové zmatky v nemocnicích jsou sience fiction. I při příletu helikoptéry s infarktem je pacient z nejhoršího venku, takže žádné běžecké závody s lůžkem se nekonají.

Pokud jde o testování dětí, znáte aspoň jeden jediný případ ve světě, kdy dítě zemřelo na covid? Školy jsou zavřené ze stejného důvodu, jako bylo zavedení inkluze a zrušení matematiky. Samozřejmě s tím souvisí i vítání pracovitých vědců,profesorů,lékařů, zkrátka špičkových odborníků-černochů, pardon, afroevropanů a likvidující vakcíny de Bill Gatěse. Mimochodem, to vítání dokonce celých národů /!/ nás čeká velmi brzo po volbách. Změna volebního zákona soudruhem Rychetským není náhoda...

Dle statistiky je ve většině nemocnic plná třetina volných lůžek. Čím víc testů, tím logicky víc pozitivních. Pojištovny korumpují všechny nemocnice trojnásobnou platbou za covid lůžko. Proč to neplatí u stejně nebezpečné rakoviny? Tam mají lékaři méně práce? Kolik korupce vzniká při objednávání všech zdravotnických potřeb v současné době? Nesliboval Andrej boj proti korupci? Proč novináři nesledují největší megatunel u nás v v historii ČR? Opravdu věříte, že v nouzovém stavu vůbec nikdo netuneluje?

Situace se údajně zhoršuje víc a víc, přesto byla polní nemocnice zrušena. Proč odmítáme pomoc z Německa? Proč "přeplněné" nemocnice v pohraničí léčí německé pacienty?

Ministr smrti navrhuje rozestupy 2, slovy dva /!/ metry. V jaké vzdálenosti jsou lidé před pokladnami, v MHD a Lídlu? Jak daleko jsou od sebe politici při tiskovkách a ve sněmovně, kde pouhý jeden metr od sebe sedí slovenský estébák, gestapák a Alenka z říše divů, kde dluhy se platí samy? Dva poslanci tam jsou bez roušek. Jak je možné, že všichni jsou stále zdraví, nejsou nakaženi a že ještě nezemřeli? Takže, kdyby šlo skutečně o tak nebezpečnou nemoc jako je SARS, nejenže by nebyli tak blízko sebe, ale vůbec by se nescházeli ve sněmovně a jednali by jen přes internet. Kdyby byl covid tak nebezpečný, nebyli by o přestávce na Barrandově a před proslovem ministra v krematoriu s osmi řediteli nemocnic na schodech před zapnutím kamery blízko sebe a bez roušky....Pardon, zapomněl jsem, že všichni mají /poslaneckou/ imunitu...Mimochodem, Miloš byl sice bez roušky, ale jen venku. Samozřejmě, že to korektní media neřeknou. 

Kolik politických věznů má na svědomí soudruh Rychetský? Jak to, že mlčí, když vláda zcela viditelně porušila ústavu a vyhlásila znovu nouzový stav? Pardon, zapomněl jsem, že jde o protiústavní soud, který se stává politickým jako v padesátých letech, který měl být dávno zrušen, včetně odvolání předsedy. Proč většina lidí je proti odpovědnosti a odvolatelnosti politiků a soudců?

Kdy konečně nastoupí do voleb spojené malé strany a hnutí, mající v programu okamžité radikální řešení ČT, která tady politicky vládne, okamžitý výstup z Utopie a z NATO, i když už je pět minut po dvanácté? Nespojí-li se všechny tyto malé strany ted hned, příští volby už se nemusí konat, protože totalita a protektorát bude do čtyř let mnohonásobně silnější. Nebo snad  i tyto strany se spoléhají na blanické rytíře?

Facebook komentáře