Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nebude to tak horké

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Pokud jde o výsledky voleb, tak o zdraví prezidenta, nic z toho nebude tak horké.

Prezidentovi rozhodně nehrozí smrt. Takže jde o přechodnou záležitost. Nebyl náhodou podruhé očkovaný jako naše Hanička Písnička?

Doufám, že prezident dá soudružku Džamilu, absolutně neschopnou mastičkářku, k soudu. Větší hyena u nás neexistuje. Omluvám se všem hyenám.

  • nebude-to-tak-horke

Pokud jde o volební výsledky, jde sice o katastrofu, ale... Vláda schválí stejnopohlavní  rodinu, Zelené šílenství, ještě víc zhorší českoruské vztahy, podpoří skončení klasických aut, zajistí třikrát dražší ropu a plyn z USA, pozve k nám třicet tisíc muslimů, atd. Vláda je složena ze stran, jejichž programy si vzájemně rozporují. V horoskopu ČR z roku 1993 je kromě častých záplav i vláda /desátý dům/ ve znamení raka.

To znamená, že vláda bude vždy v menšině a oslabená a bude mít problém prosadit svůj program. Vláda nevydrží celé volební období. Vzpomínáte na vládu, kde byly tři strany jako koalice, jakási Unie svobody a nevím co ještě? Takže se do roka rozpadly. Takže tyto slepence se budou hádat a možná za rok budou další předčasné volby. Tentokrát by se vlastenecké strany měly spojit, ale zase jim půjde jen o koryto...

Bureš byl sice Jackyl a Hyde, napřed založil požár souhlasem v EU, pak jej hasil- bojoval v EU  za zájmy českého národa. Takže aspoň brzdil to, co budou zrychlovat tyto strany. Tato vláda za nic nebude bojovat.

Mimochodem, opravdu věříte tomu, že na podzim nezačne celosvětový, dlouhodobý,  možná i trvalý lockdown?

Facebook komentáře