Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Názory odborníků na covid.

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Testování stojí 750 000 000 Kč - slovy tři čtvrtě miliardy měsíčně. Je to poprvé v historii lidstva, kdy jsou zcela zdraví lidé zařazeni mezi nemocné, aby všichni mohli být zahnáni do ohrady.

Zveřejní media, že v letech 1995-1996 zemřelo u nás na chřipku až dvanáct tisíc lidí? Počet úmrtí a nemocnost v důsledku kouření je číslo, o kterém se covidu nemůže ani zdát.

  • nazory-odborniku-na-covid

MUDr. Pirk: "Musíme se celoplošně imunizovat tím, že tu nemoc proděláme. Informace jsou zkreslené a neobjektivní. Proč nikdo neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva či tři musí vyhledat nemocniční ošetření? Proč nikdo neřekne, že u většiny lidí je to zcela bezpříznakové. Radím všem, aby to v létě prodělali, získali imunitu a neprodělávali to potom, až budou opravdové chřipky. Na rakovinu zemře každých dvacet minut jeden člověk. Je zajímavé, že do karantény někteří musí a jiní ne. Prvoligoví nemusí, a z nižších soutěží musí. Nejde tam o peníze?

Vláda se chlubí, že zajistila dva a půl milionu roušek do volebních místností. Přece bylo řečeno, že je to nebezpečné, když jste blízko a déle než čtvrt hodiny ve volební místnosti. Občanku mohu odevzdat na dva metry, jdu za plentu, tam jsem sám. Zdržím se sotva pět minut, co bych tam déle dělal? Podle mě ta nařízení sledují ještě něco jiného než zdraví. Není za tím vším je ještě nějaký další úmysl?.

Lidé se bojí, jsou na sebe nepříjemní, jsou nervozní, to je moc špatné. Žít ve stresu je pro zdraví to nejhorší, co můžete udělat. Stres snižuje imunitu. Bylo chybou doporučení, že senioři mají být doma. Ihned měli jít do přírody, na zahrádku a pohybovat se na čerstvém vzduchu.

Nevím, proč má roušku ten, kdo covid prodělal. Nakažený už nemůže nikoho nakazit, ale to se neříká.

Fotbal bez diváků, to je strašné. Proč berou lidem radost ze života? Lidé se bojí chodit do divadel, restaurací, na kulturní akce, cestovat do ciziny. Nechápu, proč musí bary zavírat před půlnocí. O půlnoci snad nastupuje nějaká nová směna čilých koronavirů?

S manželkou jsme měli příznaky covidu, do deseti dnů jsme se vyléčili.Před pěti lety jsem prodělal stokrát horší chřipku s horečkou kolem čtyřicítky. 

Divím se, proč se nechávají testovat lidé, kterým nic není."

Vlastní názor: Plukovník už vyhrožuje salámovou metodou, že bez očkování tato nemoc nikdy nezmizí. Měl pravdu v tom, že je třeba promořit celou společnost a že roušky jsou zbytečné. Je-li skutečně lékař, pak musí vědět, že roušky jsou zdraví škodlivé a pro děti smrtelně nebezpečné! Nedostatek kyslíku pro mozek, vdechuje se kysličník uhličitý, vlastní toxiny a bakterie/. Pokud to neví, měla by mu být ihned odebrána licence, nemluvě o vyznamenání od Miloše. Ten před každoročním vyznamenání pečlivě studuje živopis každého, komu chce dát metál, takže velmi dobře ví o jeho střetech zájmů...Týká se i ostatních politiků- lékařů, kteří schvalují nošení roušek. Záměrně dělá všechno naopak než by dělal každý skutečný odborník. O jeho nekalých činnostech ani  nemluvě, kam se hrabe Bureš...Lidé se bojí dokonce jít do nemocnice darovat krev! A právě na to doplatí životy zcela zbytečně mnoho pacientů. Skutečně nebude mít zelený mozek, plukovník, soudruh Prymula krev na rukou? Nemá spoluvinu i 90% voličů, kteří odmítají odpovědnost a přímou odvolatelnost politiků?

Facebook komentáře