Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Krysí stezky "Ratlines" - spravedlnost je sen

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Už samotná představa krysy vyvolává v člověku smíšené pocity a o to větší je překvapení, že tento název ( Krysí stezka ) je výplodem Vatikánu. Vše má ale svůj smysl a řád, tak se podívejme, co vlastně Krysí stezka je a k čemu sloužila.

  • krysi-stezky

Na konci války, kdy už bylo zřejmé, že Hitler prohrál, bylo nutno nějakým způsobem ochránit válečné zločince, kteří se dopouštěli těch nejkrvavějších zrůdností v koncentačních táborech a po celém světě. Převážná většina těchto NADlidí byli katolíci.  I sám Adolf Hitler byl katolík a chodil do kostela. Bylo jasné, že v Německu se neukryjí a byli by tak vydáni světové spravedlnosti. Mnohokrát jsme slyšeli otřepanou frázi, že plnili pouze rozkazy, ale skutečnost je jiná.

Museli to být lidé bez svědomí a lidskosti, lidé bez charakteru a zábran, lidé nenávidějící lidi. Brutalita a násilí jim bylo vlastní a dovolím si konstatovat, že z mého pohledu to pro ně byla jistá forma zábavy. Zábava v zabíjení jak už přímém, tak i nepřímém, avšak stále je to zabíjení. Novodobý princ Harry před nedávnem toto potvrdil svými slovy, že střílet do lidí z vrtulníku je jako počítačová hra.

Zajímavé je, že takto mluví takzvaná elita. Zvykli jsme si říkat ELITA, ale spíš bych je nazýval duchovní spodinou. Nejde o to, že by tito lidé nepřemýšleli. Právě naopak. Jedná se většinou o velice inteligentní jedince a to mne přivádí k hrůznému poznání. Tihle lidé nám vládnou a kážou o morálce, lidskosti, míru a spravedlnosti. A jsme u podstaty Krysí stezky. 

Zřejmě bude překvapením, že Krysí stezku vytvořil Vatikán který hlásá morálku, lásku, humanitu, pravdu, slušnost atd. Díky této stezce se podařilo mnoha elitářům SS, Gestapa a dalších vycestovat do Argentiny a jiných zemí s falešnými doklady a v přestrojení za kněze a uprchlíky. Stezky měly zůstat utajené veřejnosti a nikdy se nepočítalo s tím, že by se o nich vědělo. Chyba lávky. Žádné tajemství nemůže zůstat tajné. Každé se časem dostane na světlo Boží.

Ante Pavelič - Zakladatel Ustašovských miilc v Jugoslávii, které během druhé světové války tím nejbrutálnějším způsobem vyvraždili přes jeden milion Srbů, protože nebyli KATOLÍCI. V řadách Ustašovců byli jeptišky, Františkánští mniši a další. Ustašovec a Františkánský mnich Miroslav Filipovič byl po dobu dvou let velitelem koncentračního tábora Jasenovič, kde nechal pozabíjet přes sto tisíc Srbů a Židů.

Všemu tomu zlu a násilí vévodil a dominoval tehdejší ARCIBISKUP  Štepanič. Po válce byl Štepanič odsouzen k sedmnácti letům vězení, ale po několika letech byl propuštěn a nazván obětí komunismu. Papež Pius XII ho následně povýšil do statutu Kardinála. Těžko lze předpokládat, že by papež netušil co se odehrávalo v Jugoslávii za dozoru a vedení katolických kněží. Ante Pavelič uprchl do Argentiny s pomocí Krysí stezky a Vatikánu, kde se stal Bezpečnostním poradcem někdejšího diktátora ( katolíka ) Juana Peróna.

Franz Stangel - SS velitel vyhlazovacích táborů Sobibor a Treblinka. Předsedající rady která má na svědomí 900 000 lidských životů. Vycestoval krysí stezkou s pomocí Aloise Hudala (představím později) do Říma a poté do Brazilie, kde byl roku 1967 vypátrán a nakonec předán soudu pro válečné zločiny, kde byl odsouzen k doživotnímu trestu. Shodou okolností zemřel po půl roce, údajně na srdeční selhání.

Adolf Eichmann - Nejvyšší člen oddělení SS pro Židovské záležitosti - chycen v Argentině a roku 1962 popraven Izraelským soudem. Kolik životů má na svědomí si netroufám říci, ale jistě je zajímavé, že v Argentině krátce pracoval pro vládní firmu CAPRI. Byl jediným poraveným v procesech válečných zločinů z druhé světové války.

Mohl bych dál rozebírat a jmenovat Hitlerovské podomky kteří Krysí stezkou a za pomoci Vatikánu uprchli do nejrůznějších států, ale to by bylo na dlouho. Vrátím se ke jménu Aloise Hudala.

Tento muž vyznával otevřeně nacismus od samého počátku až do jeho konce. Byl to římskokatolický biskup, blízký spolupracovník (dalo by se říci páteř církve či sekretář )několika bývalých i budoucích papežů.

Netajil se svou náklonností k fašismu a dokonce sám řekl : "Děkuji Bohu, že mi dovolil navštívit vězení a sběrné tábory abych pomohl vězňům k útěku falešnými dokumenty. Považoval jsem za svou povinnost, po roce 1945 zasvětit svou dobročinnou činnost pomocí bývalým Národním socialistům a Fašistům, obvzlášť pak takzvaným válečným zločincům."(A. Hudal - Romische Tagebucher - citováno v knize Aarons & Loftus.)

Samozřejmě že jeho otevřené sympatie i po válce nebyli nikterak vhodné pro prezentaci Vatikánu a byl po tomto vyjádření odsunut do pozadí, ale nastoupili další, snad ještě horší následníci. Je těžké uvěřit, že římskokatoličtí mocnáři podporovali zlo II. světové války včetně holokaustu a ještě k tomu dokázali rafinovaně přesunout hlavní aktéry zla do bezpečnějších zemí.

Mnoho těchto zhýralců se dostalo do Jižní Ameriky. Tak třeba Josef Mengele, takzvaný Anděl smrti. Přes 400 000 vězňů poslal do plynové komory, nehledě na jeho morbidní a zcestné výzkumy. Určitě přinesl vědě mnoho zkušeností, ale je důležité se zamyslet, za jakou cenu. Opět chytrý a nadprůměrný člověk, ale naprosto bez citu, úcty k životu druhých a svědomí.

Není snadné se dopátrat k těmto informacím, ale je snadné si z toho odvodit, co znamená římskokatolická církev v dějinách lidstva. Nelze opomenout inkvizici, díky které církev získala nemalé majetky, křižácké výpravy a rabování, znásilňování, mučení, zabíjení ve jménu Boha pro svůj zisk a světovládu. Nikdy nepřišlo tolik zla, chudoby, poroby a pláče od jiného institutu, než je římskokatolická církev. Čím to je, že se neustále drží v popředí dění, nikdo ji nesoudí a stále nás moralizuje??? Požehnání biskupů a vykářů během II. světové války bylo nespočet. Pokaždé to byla požehnání fašismu a násilí. Nikdo se ani nesnažil a ani nesnaží omluvit a přiznat svou loajálnost ..... Komu ? 

Kterýkoliv papež od samotného vzniku papežství, se nechavá nazývat otcem svatým ( a píšu to úmyslně s malými písmeny ) a přitom svatost mají Jidášskou. Kážou o morálce, chudobě a přitom žijí v extra noblesních rezidencích, nechávají se platit posluhovači ( státy a vládami ) a lžou lidem do očí v té nejrafinovanější podobě, která se potom stává spíše konspirační teorií, nežli faktem právě proto, že je to téměř nepředstavitelné a pro mnohé lidi nemyslitelné, protože nám charakter a lidskost nechybí a prostě to nedovolí.

 Nedokážu si představit současné utrpení lidí v Iráku, Afgánistánu, Sýrii, Malli v blízké době asi i v Iránu a vlastně na celém středovýchodě. Neříkám, že Vatikán tyto války vyvolal, ale neudělal jediný krok pro to, aby tyto války alespoň zkritizoval a odsoudil. Tiše kouká, směje se a čeká, jaký bonus z toho pro něj bude.

To je církev římskokatolická, to je stopa dějin, které se nedostávají do učebnic dějepisu, to je svrchovaná nadvláda o které píše Jan ve svém vidění. A přesto slepě důvěřujeme a neseme svůj kříž do náručí papeže. Neříkejte, že se to vše kolem církve neustále netočí. Naopak. Čím dál, tím zřetelněji. A banda vych...ých a nemorálních šmejdů, kteří si říkají vláda, daruje již v dávno uzavřených restitucích církvy nemalé majetky a odškodné. Za co? 

A co jsem tím chtěl vlastně říci? No to nechám na Vás.

Zdroj pro pochybovače... Dave Hunt - Žena jedoucí na šelmě, Plán Asissi 1920, Wikipedia atd.

Tomáš Polorný

   

   

Facebook komentáře