Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Konkrétní důkazy o světovém megapodvodu.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Než zveřejním neuvěřitelné šílenosti, tak několik čísel: Tento týden od pondělí do soboty nezemřel ani jeden člověk. Pardon, ve čtvrtek dle statistiky zemřel, ale v pátek znovu oživnul...V skutečnosti přímo na covid nikdo nezemřel, jen v souvislosti s covidem, kvůli oslabenému organismu jinými nemocemi či věkem.

  • konkretni-dukazy-o-svetovem-megapodvodu

V Itálii a Rumunsku podplácí pozůstalé pěti tisíci eury, budou-li ochotni potvrdit úmrtí na covid. V Brazílii se zkresluje příčina smrti. V Německu píše lékař automaticky covid jako příčinu každé smrti.

V Malawi vláda nabízí lidem peníze, že budou "jako pozitivní". Astmatikům a jinak nemocným automaticky zaregistrují covid. Za zemřelého na covid se tam platí, napíše-li mu lékař covid. Někteří slušní lékaři na to upozornují, ale v televizi se to nezveřejní.

V Německu se platí za covid patnáct tisíc eur, za každého na ventilaci třicet tisíc. Přitom ventilace zadusí, tedy zabíjí. Ale to se nesmí říkat.

V Mexiku se manipuluje s výsledky. Byla tam spálena žena, která se nervově zhroutila a byl jí "diagnostikován" covid. Bylo zjištěno, že nejde o jediný případ.

V Malawi není povinnost nosit roušky. Lidé je tam nenosí, odmítají vakcíny a vše kolem covidu považují za komedii. Babička Božky Němcové by řekla- "rozumní to lidé".

V italském senátu se mluví o tom, že je to celé manipulace a nástroj k diktatuře. Každý názor, že není nutné nosit roušky, že žádný smrtelný virus neexistuje, je pokutován či dokonce trestán izolací na psychiatrii. Vzpomínáte si, že i u nás bylo vyhrožováno pokutou přes deseti tisíc za nenošení roušek?

M. Foulcault: "Epidemie je snem mocných. Umožnuje kontrolovat populaci, určit každému jeho místo, vést o každém registry informací a vytvořit strnulý prostor, v němž každý podléhá přímému vlivu moci".

Začátkem roku jsme měli chřipkovou epidemii, kdy bylo 150 tisíc nakažených. A roušky se nenosily... U nás je do dnešního dne pouhých deset tisíc nakažených, takže nejde ani o epidemii! Z toho jsou už celé tři čtvrtiny uzdravených, aniž by byl vynalezen lék na covid!!! Něco tu zatraceně nehraje...Doporučuji video youtube- dr.Kaufman-O škodlivosti vakcín, covidu.

Zdroj: Parlamentní listy- Řekni, že umřel na koronavirus, dáme ti 5000 eur. 

Facebook komentáře