Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Drancování severních Čech je zločinem!

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Je nesmyslné podporovat zkrachovalý průmysl, jenž je postaven na rozkrádání a pochybných privatizacích. Absolutně jsem proti dalšímu prolomení těžebních limitů.

  • drancovani-severnich-cech-je-zlocinem

Absolutně jsem proti ničení zdejší přírody, krajiny a historických památek. Ve společnosti nesmí zvítězit hamižnost a lhostejnost. Nesmí dojít k zániku měst a obcí.

Nesouhlasím s prezidentem Milošem Zemanem, kterému je úplně jedno, jak na tom bude životní prostředí severních Čech. Navíc si neuvědomuje, že veškeré majetky mohou skoupit pochybné firmy a společnosti, a tím definitivně zlikvidovat celou oblast.

V České republice se tak vyskytuje politický směr „kašleme na ekologii." Vítězí prohýřené peníze a díry ve státním rozpočtu. I kdyby se za takového stavu podával maximální výkon, vyšlo by vše nazmar. Pan prezident je zřejmě odkojen pochybnou klausovskou ekonomií, která mnohokrát poškodila tuto zem. Co by ve skutečnosti dělal – viz názory lidí - kdyby mu zestátnili chalupu na Vysočině? Buď by plakal, anebo by došlo k lukrativnímu prodeji nemovitosti.

Mějme však na paměti, že se prolomení těžebních limitů v severních Čechách podobá odstranění rozpočtového (dluhového) stropu v politice USA, což je velmi nebezpečné! A proto nechtějme být zničenou a předluženou zemí v srdci Evropy.

Václav Kovalčík

Facebook komentáře