Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Domácí, evropský a světový trend vyžaduje kvalitní změnu

Západní země se v historii podílely na devastaci a destrukci našeho národa, dodnes by jej nejraději smazaly rovnou z mapy!

  • domaci-evropsky-a-svetovy-trend-vyzaduje-kvalitni-zmenu

Dle mého názoru je Evropská unie zlý projekt - viz bezdomovci, nízko-příjmoví občané, handicapovaní a důchodci, kteří "pojídají kořínky" - nežijí důstojně, neboť jsou ve skutečnosti pod hranicí chudoby!

Přitom čeští občané kvalitně a tvrdě pracují, jsou zatížení vyššími odvody a daněmi, ale na nemocném státě se to pozitivně ne a ne projevit. Roste nám zadlužení naší země, a my se za pár desítek let, sice při zdražování a utahování opasků, dostaneme do horší pozice než zadlužené "harmonické" a bezstarostné Řecko.
 
Populace českého národa stárne, neboť je pojem heterosexuální rodina již dávno zapomenutý. Mít více českých dětí je vlastně "trestné." Nejhorší je školství, které dětem a mladým lidem vymývá mozky a zatracuje dřívější úspěšné cesty morálního a ekonomického štěstí!
 
Také příroda nám dává najevo, že se k ní post-sametové vlády chovají špatně, neboť životní prostředí není bohužel preferovanou kapitolou v našem národě, stejně tak trvale udržitelné kvalitní zemědělství. Příroda je současným režimem haněna, likvidována a morálně ponižována!
 
Zanedbané kapitoly životního prostředí a potravinové soběstačnosti nás upozorňují na zdravotní problémy a nemoci populace českého národa, neboť jíme ze západu dovezené potraviny horší kvality, fyzicky a psychicky se likvidujeme v rodinném, vzdělávacím a pracovním procesu, přitom si necháváme kálet na hlavu vysokou kriminalitou a byrokracií. Již od roku 1989 tady máme špatné přerozdělování peněz ze státního rozpočtu a nenávratné předlužení našeho národa.
 
Evropská unie je totiž zkažený projekt, který diskriminuje a shazuje post-komunistické země Evropy a slušné občany na západě i východě, kteří se nemohou bránit proti politice pokřivené morálky. I v dalších zemích světa, které plundruje západ, jsou občané bezmocní chudáci.
 
Vážení občané, chce to všeobecnou, adresnou a konkrétní nápravu všech oblastí, rezortů a mezilidských vztahů, systémů makroekonomických a mikroekonomických, jinak se ze současného útlaku a marasmu nedostaneme.
 
Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře