Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dlouhodobě zanedbávaná problematika bydlení ohrožuje demografickou existenci našeho národa

Současná politika předraženého a nedostupného bydlení dlouhodobě ohrožuje existenci obyvatelstva našeho národa - jeho demografický vývoj, který je poznamenán špatnou demokracií, vládou oligarchů a kmotrovské...

  • dlouhodobe-zanedbavana-problematika-bydleni-ohrozuje-demografickou-existenci-naseho-naroda

Současná politika předraženého a nedostupného bydlení dlouhodobě ohrožuje existenci obyvatelstva našeho národa - jeho demografický vývoj, který je poznamenán špatnou demokracií, vládou oligarchů a kmotrovské mafie.

Nejhorší je, že se lidé bojí zakládat rodiny, když mají podprůměrné příjmy a vysoké ceny nájmů, zboží a služeb. To nelze dlouhodobě utáhnout!
 
Hlavně že v Praze pochodovala organizace Milión chvilek pro demokracii (spíše demagogii) a její pomatení příznivci. 
 
Právě Praha pod nadvládou Pirátů a zrůdné koalice vůbec neřeší problematiku bydlení místních lidí. 
 
Ostatní města a regiony trpí též uvedeným chorobným zdražováním nemovitostí a nájmů. Rodina, dostupnost bydlení, důstojné zaměstnání, jistoty - to jsou v dnešním režimu sprosté pojmy! 
 
Raději se bude řádit cenzurou, byrokracií, tunelováním a zadlužováním země dál! 
 
Nižší a nižší rozlohy zmíněných předražených bytů škodí lidskému zdraví a vývoji! I handicapovaní to nemají vůbec lehké, stejně tak senioři, rodiny s dětmi!
 
Kdo nemá vlastní nemovitost, jakoby neexistuje v tomhle režimu, který je nepřátelský k životu. Být nájemníkem a podnájemníkem je v dnešní době potupou. Úplnou potupou je býti úplně bez domova - pod mostem!
 
Náš stát musí mít kvalitní zákony, dále mu musí být vráceno původní bohatství a majetek, lidé si zaslouží lepší stát, který myslí na lidi a kvalitní životní prostředí.
 
Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře