Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Covid a logika.

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Dle soudruha Kubka by se měli všichni důchodci očkovat, jinak zemřou. Je správné, že aspoň jeden jediný politik podal na něj žalobu pro spáchání trestného činu- zveřejnění poplašné zprávy a lživé informace bez důkazů o nebezpečí pro neočkované.

  • covid-a-logika

Kde má důkazy, že všichni neočkovaní zemřou? Není tomu naopak, jako v Izraeli, kde očkovaní jsou nejvíc nakaženi a nemocní? Dle webu ministerstva smrti za měsíc březen t. r. ubylo třicet tisíc důchodců, přesto, že v posledních desetiletích důchodců přibývá. V březnu začalo očkování...Zdroj-Matouš Svoboda-Ektara:Rozhovor na téma falešná pandemie.

Jako vyučený mastičkář neví, že mnoho důchodců chodí do posilovny, pracují a  vykonávají namáhavou činnost, v létě se opalují- vitamin D, a cvičí všeuzdravující /a posilující imunitu/ čchi kung /nejlépe ZY č.k./. Jako vyučený šarlatán neví, že stačí mít protilátky přirozeným stykem mezi lidmi či stačí prodělat tuto nemoc a není třeba se znovu testovat a očkovat. Jako vyučený šarlatán neví, že rizikové skupiny jsou mladí lidé, vážící přes stopadesát kilo. V zaměstnání jsem poznal dva- měli dnu, hypertenzi, diabetes, srd. a dých. potíže. To nejsou rizikové skupiny, soudruhu Kubku? Jste schopen podle pohledu do krku poznat aspon chřipku?

Starosta, který zrušil zpěvákovi trvalé bydliště, podal navíc žalobu na jeho trestnou činnost. Bylo to v televizi? Podrobnosti na youtube- Martin Dzuris-Mareš na hrad.

Léčitel Hnízdil řekl- "Zavedme testování na jakýkoli jiný  virus a ihned tu máme pandemii. Stačí ukončit testování a léčit jen skutečně nemocné." Jak prosté, Whatsone. Pardon, političtí mafiáni by přišli o miliony.

Děti se stýkaly celé prázdiny bez náhubku a najednou virus pochopil, že začíná škola, proto se najednou musí nosit náhubky. Dokonce celá třída je negativní, přesto všichni musí nosit náhubky. V létě ve vedrech, když je téměř nula nemocných, všichni musí v MHD mít náhubek. 

Politici odmítají očkovat testované, protože by přišli na to, že očkovaní v Izraeli jsou nakaženi a nemocní. Na Slovensku se každý den losují tři výherci, každý dostává půl milionu korun slovenských v eurech. Třetí vylosované volali, ona jim řekla, že hned po očkování je v karanténě s covidem...

Při vstupu do ČT musíte mít náhubek, ale ve studiu, kde sedíte s jinými lidmi třeba i hodinu, není náhubek povinný. Takže virus je tak chytrý, že ve studiu nikoho nenakazíte....

Pojištovny korumpují nemocnice. Za každého covidáka dostanou třikrát tolik co za běžného pacienta. Pojištovny podplácejí i lékaře, kteří dostávají 380 kč za každého očkovaného. Český fízl, který kdysi na příkaz americké ambasády zcela beztrestně provedl vládní převrat bez jediného důkazu, už dávno měl podat žalobu na pojištovnu pro masovou korupci nemocnic a lékařů. Místo toho jen populisticky říká, že všeci kradnú, pardon, politici kradou. Jenže vtip je v tom, že jako politik nesmí /!/ ovlivňovat policii, takže až bude politikem, tak nemůže nikoho zavírat. Jeho voliči zapomněli, kolik zavřených bylo při akci "špinavé pracky". Zapomněl jsem, dva politici ČSSD byli souzeni.

Ministr smrti byl měl být okamžitě odvolán, ne-li odsouzen za to, že místo aby dal všem důchodcům zdarma vitamin D, propagoval pohyb na čerstvém vzruchu a sport, kontakty v domovech důchodců, dělá pravý opak. Že povolil očkování dětí, a to, že se děti samy /!/ zcela neodborně testují, čímž riskují trvalé ohrožení svého mozku, to je na obžalobu pro trestný čin. Domovy důchodců mají najednou mnoho volných míst, kvůli úmrtí po očkování a kvůli tomu, že jejich děti si je raději nechají doma než aby byli masově popravováni v DD.

Dle zpěváka, až bude očkovaných 75%,  tak skončí náhubky. Dle zpěváka, ministra všeho, pardon, průmyslu a dálnic, a premiera už v žádném případě nebude lockdown. Věříte tomu, když je měsíc před volbami?

 

Facebook komentáře