Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co nevíte o Flégrovi.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Tento psychopat je držitelem recesistické "ig nobelovy ceny" za zjištění související s výzkumem toxoplazmy, a že vlastnictví koček ohrožuje duševní zdraví. Tak proto je má doma a vypráví jim pohádky...

  • co-nevite-o-flegrovi

Od roku 1993 zkoumá psychiku a chování tisíců studentů, gravidních /?/ žen, dárců krve a desetitisíců vojáků...Na UK přednáší "úvod do evoluční biologie".

Některé jeho výroky: "Hrozí tisíce až desetitisíce mrtvých . 24.10. budeme mít šest tisíc hospitalizovaných. 31.10. oslavíme deset tisíc pacientů v nemocnicích. Do prosince, než začne třetí vlna, si neodpočineme. Bude umírat tisíc lidí denně. Od prosince jsou dva tisíce mrtvých denně. Lidi budou vidět mrazírenský vozy před nemocnicema. Přijde třetí vlna, čtvrtá, pátá...S dětmi by se mělo zacházet jako s nebezpečným odpadem...Proto na tohoto chocholouškova pacienta byla podána žaloba za šíření poplašné zprávy.

I soudruh Hamaczek se dopustil tohoto trestného činu: "Hrozí nám kolaps zdravotnictví. Reálně hrozí Itálie, New York. Pokud to neuděláme, budou v ulicích mrazáky na mrtvoly". Jak je možné, že státní zástupci nepodají žalobu za trestnou činost?

Další neprofesionální výroky tohoto šílence: "Bojím se, že jsou lidi příliš málo vystrašení.  Lidé, kteří mají strach, mají menší pravděpdobnost, že se nakazí koronavirem. To, že se toho lidi přestali bát, je tragedie. Kdyby se lidi víc báli, tak tady nemuselo být přes sedm tisíc mrtvých. Schválně jsem strašil, zachránil jsem ale spoustu životů..." Dle těchto názorů musel vystudovat v Plzni za měsíc...Vy byste si nechali od takového Cvacha / který ani  neví, že jakýkoli stres je ideální pro jakoukoli nemoc!/ napsat třeba jen obyčejný acylpirin?

Jeho publikace, které vydal na UK. Má asi 126 titulů a platíme je z našich daní:

Zvýšená hladina 25/OH/D3 u zrzavých lidí. Může být zrzohlavost adaptací na temperamentní klima?

Orální sex: nová a možná nejnebezpečnější cesta přenosu toxoplasmozy

Spravedlivost pleti je lepším prediktorem zhoršeného fyzického a psychického zdraví než zarudnutí vlasů.

Kamasutra v praxi: využití sexuálních pozic v české populaci a jejich souvislost s potenciálem ženského kapitálního orgasmu.

Zvyšuje infekce toxoplazmou sexuální masochismus a poddajnost? Ano i ne.

Prediktory infekce toxoplazma gondií v české a slovenské populaci: možná role úrazů souvisejících s kočkami a rizikového sexuálního chování při přenosu parazitů.

Žádné důkazy o souvislosti mezi infekcí toxoplazma gonidií a finančním rizikem u žen.

Proč některé ženy dávají přednost submisivním mužům? Hierarchicky odlišné páry dosahují u evropských městských lidí vyššího reprodukčního úspěchu.

Mistrovské dílo epigenetického inženýrství- jak toxoplazma gondií přeprogramuje mozek hostitele tak, aby změnil strach na sexuální přitažlivost...

Karel Čtvrtý by vzal hlavu do dlaní a hořce by zaplakal, že mládež-budoucnost národa vyučuje chocholouškův pacient.. .Uhodne někdo z vás, jaký význam mají tyto "studie" pro náš život a pro budoucnost českého národa?

Zdroj- ARFA

 

Facebook komentáře

Související články