Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chocholoušku, zakroč!

Hodnocení uživatelů:  / 24
NejhoršíNejlepší 

Pozvánku na demonstraci musel psát mentálně opožděný nebo duševně nemocný člověk. No, člověk, spíš ubožák, kterého je mi líto. Milovníci černého humoru, posudte sami.

  • chocholousku-zakroc

Prezident M. Zeman, vláda A. Babiše, komunisté a SPD dlouhodobě směřují naši zemi do područí Ruska. Vraždí tu ruští agenti a náš prezident mlčí. Rádoby rázné kroky vlády nesmí zakrýt její odpovědnost za současnou situaci a dlouhodobě toxickou politiku! Už je to za hranou únosnosti! Tohle už nepočká! Svoláváme demonstraci Hrad za hranou, republika v ohrožení!

Budeme požadovat konec prezidenta Zemana. To je jediná šance, jak se naše země může včas vyhrabat ze současho marasmu. Po událostech posledního týdne je potřeba jasně se přihlásit k tomu, co jsme společně podepsali v listopadu 2019: "Záleží mi na demokracii, najdu si pro ni chvilku a v případě potřeby ji budu bránit."

Nedovolme žádný další krok v rozkladu naší demokracie! Musíme zamezit dalšímu vlivu prezidenta Zemana na směřování našeho státu do područí Ruska. Musíme zabránit ovládnutí České televize ze strany Hradu a jeho loutek. Musíme pomoci demokratickým stranám /které to jsou?/ k tomu, aby sestavily novou vládu. Bez ANO a bez prokremelských komunistů a extremistů z SPD a jim podobným.

Ruská federace na našem území provádí dlouhodobou špionážní činnost /jak je možné, že BIS o tom celé roky neví?/.  Útok ruských agentů na našem území stál život dva české občany, přinesl nevyčíslitelné škody let plné nejistot pro obyvatele Vrbětic a způsobil hmotné škody přes milion korun, Ale to je zřejmě jen špička ledovce činnosti ruské federace na našem území. BIS si zaslouží obrovský vděk nás všech. Vděk za profesionální práci /zabránili profesionálně smrti obou pracovníků na rozdíl od ruské rozvědky, která zabránila vyvraždění celé lukašenkovy rodiny?/ a projev toho, že jim stále záleží více na zájmech naší  země /nebo americké země?/ než na mocenských hrách Ruska a to i přes útoky prezidenta. To se však nedá říci o nejvyšších představitelích našeho státu.

Už to dál nejde. Vláda v souhře s KSČM, SPD a M. Zemanem nám poslední čtyři roky rozkládá celý stát. Rozvrátila veřejné finance, ochočila důležité instituce a ty, které nezvládala ovládnout se snaží zdevastovat a znedůvěryhodnit. Stupnující se útoky na Českou televizi jsou toho nejvážnějším příkladem. Kromě toho, čím dál zřetelněji obrací kormidlo naší země směrem k  totalitním a agresivním velmocím, které se snaží zahnat svět do svého područí, nebo jej aspon zmařit v nekonečných konfliktech.

Desatero bezpečnosti:

1/ Vždy mám na obličeji nasazený respirátor. Rouška nestačí.                             

2/ Všude dodržuji bezpečné rozestupy /předepsány jsou dva metry/.

3/ Stojím v připravených sektorech /jak na spartakiádě?/

4/ Mám negativní test na covid. Testy jsou snadno dostupné.

5/ Na demonstraci přijdu pěšky /stihnu to, když jsem z Brna?/ .

6/ Přijdu včas, /jako Brnák to nezarušuji/ at se netlačím v davu /jaký dav, když budou rozestupy dva metry?/

7/ Pravidelně si dezinfikuji ruce. Nelíbám náhodné chodce /co kdybych  políbil gender, trans, nebo mužatku?/.

8/ Necítím se dobře, sleduji stream z domova.

9/ Domnívám se, že patřím do ohrožené skupiny? Zvážím účast a rizika, případně sleduji přenos z domova /jak mohu patřit do ohrožené skupiny, jsem-li negativní?/.

10/ Při odchodu z demonstrace se zbytečně netlačím v davu /určitě tam budou davy lidu?/.

Skutečnou hrozbou je Putin a jeho autoritářský režim /proboha, ještě existuje SSSR a Brežněv?/.

Myslí to autor výzvy vážně?

Facebook komentáře