Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Cenzurovaná fakta-2.část.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Epstein- názory: Google, Facebook, Twitter mohou v následných volbách zmanipulovat až 15 milionů hlasů. Používají neviditelné, podprahové metody.

  • cenzurovana-fakta-2-cast

Google řekl, že černá listina neexistuje. Ve skutečnosti jsou na ní např. léky na rakovinu.

Zakladatel Facebooku se zavázal WHO, že budou odstraňovat nepravdivá tvrzení. Pravdivé studie o nošení roušek už neexistují.

V zprávě z CIA z roku 1952: Cílem je kontrola jedince až do toho bodu, kdy bude konat podle nás proti své vůli. Je to velký proces vymývání mozků. Změnit vnímání reality u každého Američana až do takové míry, že nikdo není schopen dospět k rozumnému závěru v zájmu ochrany sebe, svých rodin, svých komunit a své země.

Hrstka korporátních imperií dnes vlastní a kontroluje drtivou většinu všeho, co čtete, slyšíte a sledujete.

Amazon své zaměstnance prý chrání. Milion Američanů zůstává doma. Přesto stále doporučuje balíky...

Léky, které se používaly tisíce let /přírodní byliny/ se najednou označily za alternativní, zatímco nové léky, vyrobené z ropy, vysoce návykové a patentovatelné byly označeny za zlatý standart. Jakákoli zmínka o léčivých bylinách a zdravé stravě byla vymazána z většiny lékařských učebnic. Lékaři a profesoři, kteří odporovali rockefellerově plánu, byli medii ukřižováni, vyloučeni, přišli o licenci k učení a praktikování mediciny. Kdo se odvážil promluvit, byl zatčen a uvězněn. Když se začaly objevovat důkazy, že léky vyrobené z ropy způsobují rakovinu, Rockefeller založil americkou rakovinnou společnost, skrz kterou ty informace potlačil.

Američtí lékaři jsou pod pevnou kontrolou největší lobistické síly v USA. Farmaceutický průmysl ročně utratí astronomické částky k ovlivnění zákonů, politiky a veřejného mínění.

Díky Rockefellerovi mladý Bill Gates vybudoval své počítačové imperium za své garáže. Realita je jiná:  Narodil se do bohaté a privilegované rodiny. Jeho prarodiče byli bankovní magnáti. Jeho otec byl význačný právník a politický lobista. Díky němu se Bill Gates naučil veškeré detaily zákona a politiky a jak manipulovat s vládnoucími silami. Ve vývoji Windows nehrál žádnou roli. Koupil existující operační systém, nechal ho upravit a licencoval ho IBM. Zatímco P. Allen, spoluzakladatel microsoftu bojoval s rakovinou, Bill Gates využil příležitosti a pokusil se mu sebrat jeho podíl ve společnosti...

Bill Gates označil vakcíny za nejlepší investici, jakou kdy udělal. Jako největší dárce WHO má největší moc na světě k ovlivnování a kontrolování zdravotní a lékařské svobody všech lidí.

Bill Gates: "Normální stav se vrátí jen tehdy, jak z velké části proočkujeme celou globální populaci." Gates plánuje proočkovat celý svět...

Bereme geneticky motivované organismy a mícháme je do malých dětí, přímo do žíly...půl milonu dětí ochrnulo v Indii při očkování proti obrně mezi roky 2000-2017. Americká media a kontroloři faktů tyto informace rychle pohřbili.

Kissingerova zpráva z poloviny sedmdesátých let otevřeně uvádí, že plánují snížit africkou populaci, protože tam mají nerostné zdroje a Amerika je potřebuje...

Trvalo by hodiny seznámit vás se všemi podezřelými aktivitami, do kterých je Gates zapojen. Např.je jedním z hlavních investorů experimentu souvisejícího s narušením vrchní části atmosféry kolem země /chemtrails/. Cílem má být blokování slunečních paprsků ve snaze potlačit globální oteplování. Mnoho vědců varuje, že jde o globální genocidu.

Gates investoval přes miliardu dolarů do projektů s sledováním země s názven Earthnow. V rámci projektu budou vypuštěny na oběžnou dráhu stovky satelitů, které umožní nepřetržité sledování lidí po celém světě.

Gates vyvinul novou technologii, která umožní vstříknutí očkovacích látek pod vaši kůži spolu s vašimi zdravotními záznamy. Díky tomu lze rozeznat kdo je vyléčený a očkovaný.

V rámci boje s malárií brzo vypustí v různých amerických státech miliony genetick y upravených komárů. Cílem je umožnit imunizaci štípnutím od tohoto komára- létající injekční stříkačky.

Nejkratší doba, ve které byla vynalezena vakcína proti jakékoli nemoci, je asi sedm let, průměrně dvacet let. Nemůže být vyvinuta vakcína za několik měsíců.

Pokud jde o vakcínu proti covidu, není možné získat odškodnění při poškození zdraví. Po druhé dávce min. 80% dobrovolníků mělo vedlejší účinky.

Zdroj- Otevři svou mysl- cenzurovaný film Plandemie 2.díl.

Facebook komentáře