Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Cenzurovaná fakta - 1.část.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Názory dr. Mikavitsové: "Pokud by šlo o přirozeně se vyskytující virus, trvalo by mu vyvinout se až 800 let. To není přirozené.

  • cenzurovana-fakta-1-cast

Pokud někdo zemře na covid, počítáme to jako úmrtí na covid. Doktoři v USA za to dostanou 13 tisíc dolarů od pojištovny. Půjde-li tento pacient s covid na ventilátor, doktor dostane 3x tolik, tj. 390 dolarů. Ventilátorem pacienta zabijete, protože mu dáte nesprávnou léčbu.

Hydroxychloroquine a zinek hodnotí 2300 doktorů z 30 zemí za nejefektivnější. Doktoři přijdou o licenci, použijí-li tento lék. Existuje i sto let starý lék suramin. Je na seznamu nezbytných léků WHO. Spolu s Monsanto tyto léky vzali všem, je zcela nedostupný.Informace o bylinách jsou přísně zakázány. /Existuje i levný lék Isoprinosine/.

Naše imunita je zvyklá na dotýkání se. Sdílíme bakterie, viry. Denně si proti nim tvoříme imunitní reakci. Imunita se oslabí nejen rouškami, ale i dlouhodobým pobytem doma.

Vaše bakteriální flora a vaše viry, které vás chrání před ostatními nemocemi, zmizí a bude větší šance, že dostanete infekce. Stavební kameny vaší imunity jsou viry a bakterie.

Nošení roušky aktivuje váš vlastní virus. Onemocníte z vlastního koronaviru. Děláte pravý opak toho, co bychom měli dělat, abychom ten virus zkrotili a vytvořili si na něj imunitu.

Opoziční názory jsou cenzurovány. Vědecké časopisy zkreslují objevy, které by měly všechny vyléčit."

Fauci - proslov z roku 2017: "Není pochyb, že dojde k nečekané epidemii. Jsme si jisti, že takovou epidemii zažijeme v několika dalších letech."

Bill Gates: "Normální stav se vrátí jedině tehdy, jak z velké části naočkujeme celou populaci."

Zdroj - Otevři svou mysl-cenzurovaný film Plandemie.

Facebook komentáře