Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Cenzura "nepohodlných" článků a názorů v období koronavirové krize

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Stalo se mi to 9. ledna 2021 na portálu Seznam.cz, co se týče zpráv a Novinek, kde se přihlašuji do diskuzí pod svým účtem...

  • cenzura-nepohodlnych-clanku-a-nazoru-v-obdobi-koronavirove-krize
Stalo se mi to 9. ledna 2021 na portálu Seznam.cz, co se týče zpráv a Novinek, kde se přihlašuji do diskuzí pod svým účtem emailové schránky. Vkládal jsem názory, konstruktivní myšlenky i bonmoty do pohody i nepohody, jak se to vezme. Pak jsem se setkal s blokací užívání možnosti diskutovat. S blokacemi se již setkali na těchto webech, dalo by se to nazvat, davy nevinných obyčejných lidí!
 
Ještě v roce 2020 jsem přišel o možnosti publikovat na webech psanci.cz a liter.cz, opět v období koronavirové krize, která je zákeřná pro naši společnost z morálního, zdravotního i ekonomického hlediska. Zde jsem publikoval mnoho let, a tak si s mým celoživotním dílem vytřel demokratický a kapitalistický svět zadek dokonce v období koronaviru.
 
V České republice i ve světě jsou totiž porušována lidská práva tzv. "nepohodlných" lidí, kteří žijí pro republiku i celý svět až do "posledního dechu, či chvíle." Pak jsou prorežimní elity, jež se smějí těmto nenáviděným lidem.
 
Vždycky jsem chtěl šířit dobro na pozemském světě, aby konečně povstal proti útlaku a ponížení, aby se opět nadechl, svobodně dýchal, byl lepším ve všech oblastech našich životů, chránil přírodu, byl solidární ke skutečně potřebným lidem atd.
 
A bude hůř, zejména z důvodu, co se děje např. v USA, jež si hrají na celosvětovou velmoc. Takhle to dopadá, když zvítězí úchylky, politika vyžírání a drancování, výsměch vůči slušným a poctivým občanům.
 
Ani v naší vlasti to není vůbec dobré, neboť jsou lidé sužováni drahotou, praktikami typu rozdělené a rozhádané společnosti, exekucemi, morální i ekonomickou chudobou, ztrátami zaměstnání atd.
 
Co bych doporučil na závěr? Vytrvat v neúnavném boji proti dnešní cenzuře, autocenzuře a dalším zločinům. V České republice i ve světě se lidé musejí konečně sjednotit proti lidské blbosti a blbostem, jinak se z morální, zdravotní i ekonomické koronavirové krize nevyhrabeme.
 
Václav Kovalčík, Zlín 

Facebook komentáře