Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zabíjet se musí i matky Palestinců: izraelská poslankyně

Dobře známá izraelská politička a poslankyně parlamentu Palestince označila za teroristy spolu i s prohlášením, že během probíhajícího izraelského útoku na obležené pásmo Gaza by se měly zabíjet i všechny matky Palestinců, ohlásil Daily Sabah.

  • zabijet-se-musi-i-matky-palestincu-izraelska-poslankyne

 

Ayelet Shaked je ultra-nacionalistka ze strany Židovské domoviny, a to ona volala po masakrování palestinských matek, které rodí „malé hady“.

„Oni musí zemřít a jejich domy by se měly zbořit, aby v nich už nevyrostli žádní další teroristé,“ řekla Shaked s dodatkem, „jsou to naši nepřátelé a takže jejich krev bychom na svých rukou mít měli. A to platí i pro matky těchto teroristů.“

Tato prohlášení jsou považována za volání po genocidě, jelikož tímto prohlásila všechny Palestince za nepřátele Izraele, co se musí zabít.

V pondělí 7. července Shaked na své Facebookové stránce uvedla toto:

„Za každým teroristou stojí tucty mužů a žen, bez nichž by se do terorismu nemohl pustit. Ti všichni jsou nepřátelskými bojovníky, a jejich krev bychom na svých rukou mít měli. Teď k tomu patří i matky těchto mučedníků, kteří je posílají do pekla s květinami a polibky. Nic nemůže být spravedlivější, než když i ty budou následovat své syny. I ty by měly zmizet stejně jako jejich fyzické domovy, v nichž ti hadi vyrostli. Jinak tam vyroste spousta dalších malých hadů.“

K tomuto vývoji dochází spolu s tím, jak činitelé z různých zemí odsoudili izraelské nálety na pásmo Gaza. Posledním je turecký ministerský předseda, který tuto ofenzivu odsoudil a obvinil Izrael z masakrování Palestinců.

Recep Tayyip Erdogan pokáral Izrael prohlášením, že Izrael se v tomto regionu dopouští státního terorismu proti Palestincům. Když mluvil v parlamentu, tak se rovněž ptal, jak to, že svět mlčí k probíhajícím ukrutnostem Tel Avivu.

Turecký premiér na poznámky Shaked reagoval tvrzením, že izraelská politika v Gaze se v ničem neliší od Hitlerovy mentality.

„Izraelské žena řekla, že zabíjet by se měly i palestinské matky. A to je poslankyně izraelského parlamentu. Jaký je rozdíl mezi touto mentalitou a mentalitou Hitlera?“ ptal se Erdogan.

K tomuto vývoji došlo spolu s tím, jak agentura OSN pro palestinské uprchlíky nedávno prohlásila, že značnou část palestinských úmrtí způsobených izraelskými útoky na tento obležený region tvoří ženy a děti.

Ayelet Shaked zastupuje v Knessetu krajně pravicovou stranu Židovské domoviny.

JR/AB/SL

Israeli lawmaker Ayelet Shaked

Wed Jul 16, 2014 3:41PM GMT

Zdroj: http://www.presstv.ir/detail/2014/07/16/371556/israel-must-kill-all-palestinian-mothers/

http://www.nwoo.org/2014/07/22/zabijet-se-musi-i-matky-palestincu-izraelska-poslankyne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře