Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hizballáh útočí na izraelské pozice bezpilotními letouny a raketami

Akce Hizballáhu demonstrují jeho podporu neochvějnému palestinskému lidu a jeho bojovníkům v pásmu Gazy a jsou také reakcí na izraelské útoky na Libanon.

Libanonský odboj, Hizballáh, provedl v pátek útok bezpilotním letounem na izraelskou základnu Ramot Naftali v reakci na akci okupantů proti městům Taybah a Aita al-Shaab na jihu země.

  • hizballah-utoci-na-izraelske-pozice-bezpilotnimi-letouny-a-raketami

Namířila také desítky raket Kaťuša na sionistické dělostřelecké pozice ve městě Al-Zaoura, jako součást své podpory neochvějného palestinského lidu v pásmu Gazy.

Hizballáh provedl dělostřeleckou palbu na kopec Karantina a na okupovaných libanonských kopcích Kfar Shouba a na místa Ruwaisat al-Alam, Al-Samaqa, Al-Marj a Misgav Am.

Korespondent Al Mayadeen potvrdil, že z Libanonu bylo vypáleno více než 50 raket do severní okupované Palestiny, a upozornil na salvu raket, které mířily na izraelský vojenský cíl na okupovaných syrských Golanských výšinách.

Pokud jde o izraelské útoky na jižní Libanon, reportér panarabské sítě popsal světlice odpálené nad vzdušným prostorem měst Ainata a Kunine a ostřelování na předměstí měst Al-Dhahira a Alma Al-Shaab.

Zdroj: https://espanol.almayadeen.net/noticias/politica/1843612/resistencia-de-l%C3%ADbano-ataca-posiciones-israel%C3%ADes-con-drones

+ VIDEO ----------------

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře