Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Američtí a turečtí představitelé se podílejí na obchodování s lidskými orgány v Sýrii

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Někteří američtí, francouzští a turečtí představitelé spolupracují s teroristy v Sýrii v pašování orgánu osob usmrcených nebo zraněných při střetech a bombových útocích, prohlásily ve středu zdravotnické zdroje a svědci.

  • americti-a-turecti-predstavitele-se-podileji-na-obchodovani-s-lidskymi-organy-v-syrii

 

Jistí turečtí, francouzští, a američtí činitelé jsou namočeni v pašování lidských orgánů, zvláště ledvin a jater, citoval kanál Al-Mayadin syrské doktory.

Svědci také tvrdí, že jsou pašerácké gangy aktivní v severních částech země, dodali, že orgány se berou také zraněným a jsou posílány do Turecka.

Barakat Qares, doktor pracující v turecké nemocnici řekl, že viděl tři Syřany, kteří přišli ze syrského regionu Jasr Al-Ahaqour na léčbu v Turecku, jejichž těla byla těžce infikována z důvodu odstranění ledvin z těla.

Dřívější zprávy uváděly, že teroristé, kteří zabíjejí nevinné lidi, dostávají velké množství peněz za jakoukoliv mrtvolu a zraněného, jehož orgány jsou pak vyvezeny ze země.

“Kradení částí těl obětí konfliktů a výbuchů je prací teroristických skupin ve městě a za každé tělo dostanou 10 tisíc syrských liber a 100 tisíc za zraněného.” řekli svědci v rozhovoru pro Arabi Press začátkem tohoto měsíce.

Po eskalaci konfliktů ve čtvrti Sheikh Maqaoud v Aleppu zprávy uváděly, že teroristé a ozbrojené skupiny v regionu ve velkém sbírají zraněné a odvádí je do klinických center, později ale bylo odhaleno, že prodávají pašerákům orgány.

Majd Hadouth, jeden z obyvatel čtvrtě zprávy potvrdil a řekl, že teroristé unesli syna jednoho z jeho sousedů poté, co byl zraněn, pod záminkou, že jej převezou na kliniku, o dva dny později jeho rodina našla tělo a vytažené orgány.

 Ještě v říjnu byly zjištěny případy, kdy tzv. Svobodná syrská armáda, po únosu a vraždách syrských občanů a vojáků, obchodovala s jejich orgány.

Syrští rebelové obchodují s orgány svých obětí, které před tím drasticky mučí a poté zabíjí. Prodávají je za vysokou cenu na černém trhu - píše se v článku říjnového čísla tureckých novin „Yurt“.

Korespondent těchto novin osvětlil tyto strašlivé události a detaily týkající se obchodování s orgány.

„Většina z těch, kteří jsou oběťmi únosu se zabijí. Poté se z těl mrtvých berou játra, ledviny a oči,“ řekl syrský občan.

Kromě toho zdůraznil, že ho „neznámí lidé kontaktovali a nabízeli 300 tisíc syrských liber výměnou za tělo jeho mrtvého bratra, který byl brutálně zavražděn rukou teroristů“.

Podle informací očitých svědků se tento „byznys“ nejvíce rozrostl na severu Sýrie, kde jsou operovány nejenom mrtvoly, ale i zranění. Získané orgány jsou potom dopravovány do Turecka.

Zdroje : http://www.vlastnihlavou.cz , http://czech.ruvr.ru , http://telegrafist.org

Související článek : Syrští rebelové obchodují s lidskými orgány
převzato:http://jinezpravy.blogspot.cz/2013/04/americti-turecti-predstavitele-se.html#more

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře