Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

VOLBY USA – 6.1. MOŽNÁ NEBUDE POTVRZEN ŽÁDNÝ PREZIDENT

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

5.1.2021

Událo se mnoho, nejprve dejme fakta a potom úvahu co se může stát 6.1., proč Trump nevyužil pravomocí, které mu dávají zákony.

  • volby-usa-6-1-mozna-nebude-potvrzen-zadny-prezident
1/ podle Ústavy má Kongres 6.1. na společném zasedání schválit volby volitelů ze dne 14.12.2020 a potvrdit kdo má být prezidentem USA. Je ale velká pravděpodobnost, že se tak nestane
 
2/ Od konce listopadu se projevuje Trump vůči svým protivníkům, že ať se smějí, za pár týdnů se smát nebudou, ani na minutu nepřiznal, že by volby ze dne 3.11.2020 proběhly legálně, naopak včera na projevu Georgii řekl, že mu nebylo po pravém sčítání ukradeno jen 7 států, ale 8.
 
3/ Na tomto meetingu jej podpořil viceprezident Pence, který je procesně nejdůležitější osobou Kongresu dne 6.1., neboť jej řídí. Přímo řekl, že plně stojí za Trumpem a 6.1. bude velký den prezidenta Trumpa
 
4/ Pro neschválení voleb je podle Ústavy USA v prvé řadě nutné, aby jeden senátor a jeden kongresman písemně nesouhlasili s volbami, na to musí být nařízeno projednání důvodů nesouhlasu, potom komory Kongresu jednotlivě hlasují, zda volby proběhly legálně či nesouhlas kolegů s volbami je důvodný. V tomto směru jsou důležité zítřejší doplňující volby do Senátu v Georgii, protože pokud ze dvou míst obhájí alespoň jedno republikáni, tak mají převahu a Bidena Senát neschválí a podle Ústavy bude muset o prezidentovi hlasovat Kongres po státech, kde mají Republikáni většinu. Toto je čistý legální proces, jak se Trump může stát prezidentem na další 4 roky.
 
Procesně právně už je všechno připraveno, místo jednoho senátora podalo písemný nesouhlas minimálně 12 senátorů, místo jednoho kongresmana 140 kongresmanů
 
>>> my ale víme, jaká korupce a vydírání probíhala u zákonodárců při volbě českého prezidenta, jak Zemana nevolili ani členové ČSSD a proto nelze očekávat, že Trump spoléhá pouze na svého viceprezidenta, že volby vyhraje za něho, co se tedy děje dál ?
 
5/ advokát Lin Wood uráží na twitteru jednu důležitou osobu v USA za druhou, sděluje, že vysoké funkce obsadili pedofilové, důkazy o jejich trestné činnosti si rozdalo celkem 10 tajných služeb, nemá je tedy jen CIA a FBI, ale i zahraniční služby, tyto osoby se staly loutkami těchto tajných služeb, které v USA jako loutkovodiči skutečně vládnou ve státním aparátu ,osočil z pedofilie i soudce Nejvyššího soudu Pettersona a vyzval jej, aby ho zažaloval. Petterson to však zatím neudělal.
 
6/ Analytici říkají, že Američané nejsou vůbec připraveni přijmout pravdu o faktické situaci jak je a kým řízena země, že jejich filmové hvězdy jsou vlastně často úchyláci, minimálně vydíratelní pedofilové. ( V tomto směru poděkujme 20. století, kdy naši předkové už za války poslouchali rádio Londýn a Moskvu, potom 40 let rádio Svobodnou Evropu, my nemáme iluze jak jsou naši politici a soudci nejlepší na světě )
 
7/ Do počátku prosince se počítalo, že naprosto nihilistická a svévolná justice, která odmítla projednat jedinou žalobu, bude vystřídána vojenskými soudy, které už žaloby přijmou a provedou řádné projednání věci. Železná lady S. Powel však už tehdy řekla, že Trump to nepotřebuje, vyhraje i tak. Tedy v této chvíli se naskýtá otázka, co má ještě v Trump v rukávu, že nevyužil zákon z 19. století ani vlastní zákon, původně protlačený demokraty ze dne 12.9.2018.
 
8/ Nedávno byla na sociálních sítích dána fotka Trumpa s ředitelkou CIA G. Hospel. Lidé se ho tam ptají a kde je ? Od 10.11.2020 se po ní slehla zem. O této osobě není ze strany Trumpa žádné vysvětlení, demokraté tvrdí, že je všechno OK, ale sami nebyli schopni říct proč se neukázala ani na akcích, kde měla být.
 
9/ sledujme prosím česká média, která kopírují CNN, která tvrdí, že Trump chtěl ovlivňovat státního tajemníka Georgie, kde mu říká, že to není tolik práce, vždyť Biden má ve státě oficiálně o 11 000 hlasů více. Fakticky šlo o to, že stovky tisíc hlasů, které byly dodány korespondenčním hlasováním tak, že ani nepřišly v obálce, nejsou přeloženy, nemusel tento tajemník dál řešit, Trump mu vysvětloval, že náročná práce na kterou se vymlouvá, je nesmysl, stačí, aby se vyhodilo jen pár hlasů z těch stovek falešných a Georgie je vyřešena. Nemohou mít tedy s tím tolik práce. Daný telefonní rozhovor poskytl státní tajemník médiím, nahrával prezidenta bez jeho vědomí, smysl telefonátu je vykládán médii jako všechno okolo Trumpa a nebude to mít žádný vliv na výsledky voleb, jen fatální na osud tajemníka Raffensbergera.
 
10/ inaugurační tribuny Bidena jsou už zcela rozebrány, oficiální média to zdůvodňují tím, že je to kvůli covidu. Oficiálně už bylo oznámeno, že inaugurační průvod nebude. ( On totiž až do prosince 2020 žádný covid nehrozil, Bidenův tým ho objevil asi až teď ) ….
 
11/ A TEĎ SPEKULACE CO MŮŽEME ČEKAT NA PROJEVU, KAM SE CHYSTAJÍ MILIÓNY LIDÍ NA PODPORU Trumpa z celé Ameriky. Už nyní je oficiálně oznámeno, že 3,5 miliónů lidí si zajistilo ubytování na 6.1. v hlavním městě USA.
 
To, že tam Trump vystoupí, je jasné. Ale on sám nemůže zvrátit rozhodnutí kongresmanů a senátorů. Jedna věc je dav venku a druhá hlasy zákonodárců uvnitř. Nechci podezírat republikánské soudce Nejvyššího soudu, kteří fakticky ovládají ve svém množství NS, že jsou zrádci, je možné, že fakticky plnili přání Trumpa, aby všechno bylo necháno až na den 6. ledna 2021. Čím nás může tedy překvapit ?
 
A) Může vystoupit G. Haspel a další osoby, které přiznají jak organizovali falšování voleb, a tím si zajistí, že jim nebude uložen trest nejvyšší, nebo nastane jiný případ, který je zatím možno nazvat jako spekulace
 
B) Od poloviny listopadu jsem z důvodu autocenzury nedávala spekulace o tom, že syn zavražděného prezidenta Kennedyho možná žije. V roce 1999 měl za záhadných okolností umřít v letadle, neměl normální pohřeb, nikde nebylo ukázáno jeho tělo. Prvně o tom hovořil už v listopadu profesor Panarin, který tvrdil, že má informace, že chystanou vraždu část CIA odmítla a syna prezidenta zachránila.
 
Prý se potom hledal prezident, který bude ochoten s globalisty zatočit a tato věc se tedy chystá mnoho let, její realizace se mohla stát až po zvolení Trumpa. Dokonce je tam ukázána osoba, ke které v době meetingů Trump chodí a něco mu sděluje. Zde na Facebooku byl profil Jon Fusco, který bez dalšího nesdílel nic jiného, než Trumpa, tento profil byl však Facebookem zablokován.
 
Pokud by tato spekulace byla pravdivá, Kennedy by vystoupil jako syn zavražděného prezidenta, řekl by pravdu co se tehdy stalo, tak by Trump už nemusel sčítat kolik republikánů ho v Kongresu podvedlo a kolik jej podrží, je jasné, že demokraté, kteří si svého prezidenta vážili, by dali na slova jeho syna a Trumpa by bez dalšího v hlasování podpořili.
 
Co se ve skutečnosti v USA dne 6.1. stane se my dovíme až 7.1. v ranních hodinách a rozhodně to bude show, která USA změní více, než si my zatím umíme představit.
 
FB Miroslavy Hustákové

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře