Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Uniklá data z amerického ministerstva obrany odhalují devastující efekt covid vakcín na armádní složky

Ve zkratce...

Z databáze amerického ministertva obrany unikla data týkající se hlášení účinků covid vakcíny na obranné složky. Z těchto dat je zjevné, že covid vakcína má na vojáky katastrofální dopad z hlediska poškození a úmrtí. Právník Thomas Renz, jehož vystoupení je v druhé polovině videa, tuto věc bere k soudům. Více ve videu.

  • unikla-data-z-americkeho-ministerstva-obrany-odhaluji-devastujici-efekt-covid-vakcin-na-armadni-slozky

Přepis videa:

Vypravěč (1. část videa): Thomas Renz, právník lékařů Petera Chamberse, Theresy Longové a Samuela Sigiloffa, 25. ledna 2022 svědčil před Kongresem ohledně úniku dat přímo od obranných zdravotních agentur, z obranné lékařské epidemiologické databáze, jinak známé jako DMED. V DMEDu existují obranné systémy lékařského dohledu (DMSS), které obsahují aktualizovaná a historická data o onemocněních, lékařských událostech a data o personálu ministerstva obrany. Tato databáze se podobá VAERSu – systému hlášení nežádoucích účinků vakcín, ale liší se v tom, že se týká jen personálu ministerstva obrany a do tohoto systému mohou informace vkládat jen lékaři.

Při prozkoumání vidíme, že informace byly shromážděny z pětiletého průměru desítek nemocí a chorob. Infarkt myokardu neboli srdeční infarkt vzrostl o 269 % za období 10 měsíců od ledna do listopadu 2021. Ze 612 případů na 1650 případů. Perikarditida vzrostla o 175 % z 589 případů na 1029 případů. Myokarditida vzrostla o 285 % ze 127 případů na 363 případů. Plicní embolie vzrostla o 467 % ze 746 případů na 3489 případů. Mozkový infarkt, Bellova obrna, imunodeficience, ITP, menstruační nepravidelnost, roztroušená skleróza, neoplazmy, netraumatické subarachnoidální krvácení, spontánní potrat. To vše vzrostlo alespoň o 250 % nebo více. Některé případy o 350 %.

Diseminovaná intravaskulární koagulace, vzácný a vážný stav, který narušuje váš průtok krve kvůli sraženinám, což může vést k nekontrolovanému krvácení, vzrostla o 1175 % ze 7 případů na 87 zdokumentovaných případů. HIV, které často vede k AIDS, vzrostlo o 590 % z 244 případů na 2681 případů. Bolest hrudi, která dosáhla v průměru 4892 ohlášených případů v letech 2016-2020, vzrostla o 1529 % na 74 813 jedinců. Dušnost, což znamená potíže s dýcháním, vzrostla o 905 % ze 4968 případů na 44 990 případů. Můžete se ptát proč.

Proč by ministerstvo obrany vědomě nadále poškozovalo příslušníky armády? I když na tu odpověď nedokážeme s jistotou odpovědět, můžeme nabídnout dostatek informací, ze kterých jsme si vytvořili vlastní názor. Dokumenty, které jsme zveřejnili v říjnu 2021, na 158 stránkách s názvem „Comirnaty – Covid19 mRNA vakcína – plán řízení rizik“ popisuje plány, jak studovat data ministerstva obrany v souvislosti s příslušníky armády v reakci na covid vakcíny. Dokument v této studii s názvem Plán farmakovigilance uvádí C45910111, což je postautorizační studie pro zaměstnance ministerstva obrany a jejich rodiny týkající se toho, jak myokarditida a perikarditida ovlivňuje ty, co obdrželi Pfizer vakcíny.

Sponzor, v tomto případě ministerstvo obrany, souhlasil s poskytováním pravidelných studií vakcíny pro příslušníky armády v pravidelných aktualizovaných zprávách o bezpečnosti. Jelikož Pfizer nevyrábí svoji vakcínu Comirnaty schválenou FDA, a na základě našeho výzkumu a ostatních publikací víme, že nouzově schválené vakcíny jsou jediné vakcíny dostupné pro vojáky, můžeme se domnívat, že americké armádní složky byly už rok využívány jako obří studijní skupina.

Také víme, že Pfizerova Comirnaty, která se ani nevyrábí, dostala od FDA 23. srpna 2021 plné schválení BLA, a toho stejného dne to schválení BLA bylo staženo. Ministr obrany USA, Lloyd Austin, 24. srpna na základě udělení schválení oznámil povinné očkování pro členy armády, i když to schválení bylo staženo ještě před jeho oznámením. Kvůli politickému vlivu na vakcínu a penězům, které se vydělaly na její distribuci, je těžké si představit, že za zavřenými dveřmi nebyla učiněna dohoda, aby to vypadalo, že FDA ji schválila. Samotný ministr obrany vlastní přes 26 tisíc akcií firmy Tenet Health, která na Pfizer vakcínách vydělala obrovské sumy peněz. Kvůli nezákonnému postupu, jakým armádní pobočky zavedly nařízení ministra obrany, stovky vojáků byly propuštěny pod falešnou záminkou, že neuposlechli nezákonný příkaz, a tisíce dalším bylo zakázáno pokračování ve službě po ukončení smlouvy.

To, čeho tu jsme svědky, není nic míň než přímý útok na ozbrojené složky, které chrání americkou ústavu a následně její svobody. Zdroje nám řekly, že ministerstvo obrany se tuto informaci velmi snažilo utajit. Tyto odhalené informace poukazují na řadu zločinů spáchaných nejvýše postavenými lidmi v Pentagonu. Vyloučení těch vojáků, kteří odmítají vakcínu, společně s tisíci, kteří kvůli ní byli poškozeni nebo zabiti, bude mít katastrofální efekt na národní bezpečnost USA v bezprostřední a dlouhodobé budoucnosti.

Následuje vyjádření právníka Thomase Renze z 29. ledna 2022

Thomas Renz: Zde je to hlavní. Podvod je slabé slovo, podle mě se musíme ptát, jestli tu byla spáchána vražda. Máme naprosto nepopiratelné důkazy. Máme první zveřejněné dokumenty od Pfizeru, na které Pfizer chtěl mít 70 let…

Steve: Počkejte. Když tu začnete mluvit o vraždě, musíte to uvést. Než mi lidé utrhnou obličej, dejte mi ty nepopiratelné důkazy, protože laťku zvyšujete na úroveň… a Robert Kennedy říká, že je to o Faucim. Ale jaké jsou ty vaše nepopiratelné důkazy?

Renz: Hned vám to povím. Pfizer na konci února roku 2021 měl povinnost provést studii po uvedení vakcíny na trh. Pamatujete na bezpečnou a efektivní vakcínu, kdy Fauci říkal, že nikdo na ni neumíral? Ta studie ukazuje více jak 1300 úmrtí jen během třech měsíců. A nyní máme data z ministerstva obrany. Víme, že jejich nařízení povinně očkovat všechny vojáky… tato data z ministerstva obrany jsou z prestižní armádní databáze. Je to nepopiratelné. Vidíme více jak 1000%…

Steve: Počkejte, mám tu jednu zprávu a pak data od Veritas. Pokud jsou to tak nezpochybnitelné důkazy, proč vy nebo nikdo jiný tyto údaje nevzal nějakému americkému právnímu zástupci, generálnímu prokurátorovi? Tady u nás vystoupil státní zástupce Ken Paxton… ostatní státní zástupci bojují na různých frontách. Pokud data jsou tak nepopiratelná, jak říkáte, proč se toho nedotkl žádný prokurátor v této zemi. Proč se toho neujali žádní američtí státní zástupci nebo právníci?

Renz: Chybí jim mužská statečnost. A tato data z ministerstva obrany jsme získali teprve minulý týden, takže tato data soudu představíme, jakmile je připravím. Také vám a komukoliv jinému poskytneme data, která předáme soudům. Pokud budeme lhát soudům, budeme mít problém… soudům nelžeme. Dáme tyto informace prokurátorům… a právě tady a teď udělám nabídku. Pokud je nějaký státní zástupce nebo federální prokurátor, který se toho chce ujmout, dám vám vše, co mám. Daruji vám svůj čas. Udělám cokoliv, abych naše vojáky a lidi ochránil. Steve, tato databáze ukazuje více jak 10 násobný nárůst onemocnění nervové soustavy během jednoho roku.

A my víme, že to s covidem nijak nesouvisí, protože pokud by za to mohl covid, viděli byste nárůst v roce 2020, ale žádný tam nebyl, ten přišel až v roce 2021. Vidíme více jak 300% nárůst rakovin. Ten nárůst tam v roce 2020 nebyl, jen v roce 2021. Oni tuto injekci lidem nutí, lidé z ní trpí nemocemi a umírají. Ten dokument Pfizeru z 28. února ukazuje, že věděli, že tato injekce lidi zabíjí a poškozuje. Nebyl o tom pochyb. Věděli to přes rok. Tohle je naprosto… dovolte mi vám a divákům položit otázku.

Steve: Počkejte, počkejte… chci se vrátit k tomu, co jste říkal. Dáváte tyto informace dohromady… jaký je za tím záměr? Vzít je pak úřadům? Aby se zahájilo kriminální vyšetřování?

Renz: Rozhodně budu požadovat, aby jakýkoliv ochotný státní zástupce tohle vzal a zahájil kriminální stíhání nebo alespoň vyšetřování. Tohle pošlu naším vůdcům v Kongresu a požádám o okamžité vyšetřování. Budeme je posílat všude jinde, a jak jsem říkal, daruji svůj čas k tomu, abych sdílel vše, co máme, a abych pomohl prokázat, že tito lidé patří do vězení.

Následuje prohlášení právníka Thomase Renze na slyšení amerického senátora Rona Johnsona z 24. 1. 2022

Ron Johnson: Prosím, řekněte mi… jeden whistleblower je prý ochoten promluvit.

Thomas Renz: Ano, senátore, máme tři whistleblowery, kteří mi v tuto chvíli dali svolení sdílet jejich jméno. Podplukovnice doktorka Theresa Longová, doktor Samuel Sigoloff a podplukovník doktor Peter Chambers. Všichni tři mi dali tato data. Mám prohlášení od všech třech, které spadají pod trest křivé přísahy. Chceme ta prohlášení předat soudům. Máme data, co ukazují, že například u potratů došlo k 300% nárůstu oproti pětiletému průměru. Viděli jsme téměř 300% nárůst rakovin oproti pětiletému průměru. O rakovině nikdo nemluví, kromě dr. Ryana Colea, děkuji doktore. Viděli jsme… tohle je ohromující… neurologické problémy, které ovlivňují naše piloty. Tam byl více jak 1000% nárůst… 1000%.

Johnson: 10x více… takže…

Renz: Z počtu 82 tisíc ročně na 863 tisíc za jeden rok. Na našich vojácích se experimentuje, jsou poškozováni a někdy i možná zabíjeni. Dr. Kory, moc vám děkuji za váš postoj ke korupci… o to přesně tady jde. Oni tohle ví… a senátore, když jsou tito lékaři napadáni, ne nezbytně lidé v této místnosti, tak volají mně… já jednám s lékařskými komisemi, já sleduji hon na čarodějnice, bojuji proti nim a říkám jim, kam můžou jít, a budu v tom pokračovat. Senátore, také máme… řeknu poslední věc a pak zmlknu. 28. září 2021.

Projekt Salus, týdenní zpráva… projekt Salus je iniciativa ministerstva obrany, kde shromažďují všechna tato data, která údajně neexistují, a dávají je CDC. Oni tyto vakcíny sledují. Je několik situací, kdy Fauci a jejich celý tým kolem toho dne říkali, že je to pandemie neočkovaných, že 99 % hospitalizovaných jsou neočkovaní. V týdenní zprávě projektu Salus, ministerstva obrany, se uvádí, že 71 % nových případů je mezi plně očkovanými a 60 % hospitalizací je u plně očkovaných. Tohle je korupce na nejvyšší úrovni. Potřebujeme vyšetřování. Ministr obrany to musí vyšetřit, CDC to musí vyšetřit. A velmi vám senátore děkuji, že máte odvahu se postavit těmto zvláštním zájmům.

Překlad: David Formánek

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/unikla-data-z-americkeho-ministerstva-obrany-odhaluji-devastujici-efekt-covid-vakcin-na-armadni-slozky/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře