Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trumpovo vánoční poselství (VIDEO s titulky): “Je to největší podvod v dějinách USA. Využili virus ke krádeži voleb. Náš lid se musí postavit tomuto zlu.”

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

+ Šokující, dosud neznámé video z “havárie vody”.

Trump ve svém vánočním poselství od krbu vyzval Američany, aby pozvedli hlas a požadovali, aby bezpráví prezidentských voleb bylo okamžitě napraveno. Trump upozornil o zcela nechutnou roli médií, která falšovala předvolební průzkumy, šířila paniku ohledně pandemie a ideologicky motivovanou selekcí zpráv vytvářela podvodnou realitu.

  • trumpovo-vanocni-poselstvi-video-s-titulky-je-to-nejvetsi-podvod-v-dejinach-usa-vyuzili-virus-ke-kradezi-voleb-nas-lid-se-musi-postavit-tomuto-zlu
  • trumpovo-vanocni-poselstvi-video-s-titulky-je-to-nejvetsi-podvod-v-dejinach-usa-vyuzili-virus-ke-kradezi-voleb-nas-lid-se-musi-postavit-tomuto-zlu

Skvělý vánoční projev prezidenta Trumpa, kde stručně shrnuje podvody při volbách, 

“Využili virus jako záminku a jejich straničtí úředníci v klíčových nerozhodnutých státech porušili zákon, když umožnili, povzbudili a usnadnili podvody v rozsahu, jaký v historii naší země nemá obdoby,” uvedl prezident Donald Trump.

Trump ve vánočním projevu: “Tvrdili, že je havárie vody, byla to lež!”

“Pokud tento závažný volební podvod nebude plně vyšetřen a vyřešen, budou volby v roce 2020 navždy považovány za nelegitimní a nejzkorumpovanější volby v historii naší země,” uvedl Trump ve vánočním poselství, natočeném 21. prosince.”

Trump také připomněl, že Biden dostal miliony dolarů na kampaň z Číny, která plánuje úplné ovládnutí USA. Ty jsou již nyní jejím největším dlužníkem (a zároveň největším dlužníkem světa).

Skvělý Trump a jeho Melanie. Vánoční pozdrav.
“Pravdou je, že jsme volby vyhráli drtivým rozdílem, na celé čáře. Naše vítězství bylo ohromující.”

“Je čas, aby americký lid zvýšil hlas a požadoval okamžitou nápravu této nespravedlnosti,” pokračuje Trump.

“Naše volby musí být spravedlivé, musí být upřímné, musí být transparentní a musí být na sto procent prosté podvodů.”

“Máme například záznam z bezpečnostní kamery z Georgie, kde úředníci přikazují volebnímu dozoru, aby opustil místnost. Pak vytáhli krabice s volebními lístky zpod stolů a hodiny počítali s hlasy.”

“Jako důvod, proč musí dozor opustit místnost, uvedli, že zde došlo k obrovské havárii vody. Nebyla žádná havárie vody.

“V mnoha případech byli republikánští pozorovatelé vyháněni z volebních místností…”

“A jako vrchol jsou tu hluboce znepokojující fakta o volebním systému Dominion.”

Video z bezpečnostní kamery, odhalující vyklízení místnosti kvůli údajné havárii vody, má děsivé souvislosti. Systém Dominon funguje tak, že je třeba ho na chvíli vypnout, aby bylo možné falšovat výsledky.

Zaplavený Český statistický úřad v den voleb (viz. fotogalerie)

K této “odstávce” pod záminkou havárii vody došlo ve všech “nerozhodnutých státech” (Swing States) – ale také v České republice například při posledních volbách 3. října 2020 (krajské a senátní).

Nyní se naděje příznivců Trumpa upírají k 6. lednu, kdy má zasedat Sbor volitelů. Ten může výsledky pozastavit a nařídit přezkum. 20. ledna je prezidentská inaugurace.

zdroj: https://www.arfa.cz/trumpovo-vanocni-poselstvi-video-s-titulky-je-to-nejvetsi-podvod-v-dejinach-usa-vyuzili-virus-ke-kradezi-voleb-nas-lid-se-musi-postavit-tomuto-zlu-sokujici-dosud-nezname-video-z-havarie-v/#.X-Udj2hKjIV

 

Facebook komentáře