Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Sexuální ponižování jako nástroj ovládání mas

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • kontrola_letiste
Americký nejvyšší soud uzákonil, že vysvlékání do naha americkou policií je nyní legitimní bez ohledu na důvod zatknutí. Pod záminkou obav o bezpečnost, používá americký vládnoucí režim každý nástroj, který má k dispozici, za účelem ovládání obyvatelstva. Tělo jedince už není jeho. Mezitím se o psychologický striptýz postarali sociální sítě.

Během čtyřech-pěti sezení v průběhu týdne, nejvyšší soud povolil vysvlékání při prohlídkách a zatknutích bez ohledu na důvod. Horor legalizovaný soudem kráčí ve stopách dvou předcházejících hororů, kterými jsou možnosti kdekoliv zatknout kohokoliv a držet ho v izolaci navěky, a neslavně známý zákon HR 347 (Zákon o narušení), který zakazuje protesty v blízkosti osoby s ochrankou pod hrozbou desetiletého uvězení. Kriminalizovat přirozené lidské chování je samozřejmě následkem minipovstání v podobě Occupy Wall Street.

Je americké vysvlékání při prohlídkách neškodné? Původní oběť, která inicializovala soud a podělila se o striptýzovou zkušenost je Albert Florence, který situaci popsal následovně:

Stál jsem před policejními strážníky, přikázali mi otočit se zadkem, ohnout se, zadek si roztáhnout rukama a zakašlat. Necítil jsem se méněcenný nebo ponížený, cítil jsem se jako zvíře.

V surrealistickém zdůvodnění administrátora práv, jakým je A. Kennedy, nacházíme vysvětlení, že nařízení je nutné, protože i atentátník 9/11 mohl být zastavený pro nedodržení rychlostního limitu. Jak mohla prohlídka a vysvlečení donaha zabránit útoku na dvojčata? Představoval si Kennedy, že plán srovnání budov se zemí byl zastrčený v tělesných dutinách? Raději ani nepřemýšlejme o dalších nelogických, bizardních obavách z údajných zbraní, které by také někdo mohl vytáhnout ze zadku.

Náš špionský stát vykazuje známky odhodlání narušovat soukromí až do bodu zasahování do sexuality obyvatelstva. Sexuální zneužívání je známe z míst jako Bagram (Afghánistán) – Der Spiegel psal o nejrůznějších zkušenostech bývalých vězňů, kteří podstoupili sexuální ponižování v různých formách. V některých případech byly pohlavní údy vyslýchatelů prezentovány v bezprostřední blízkosti a na úrovni vyslýchaných, během kladení otázek. Jiní byli znásilněni dřevěnými palicemi nebo jim bylo vyhrožováno análním stykem. S vysvlékáním jsme se setkali i v případně Bradleyho Manninga. A též je tu směrnice vstupující v platnost po příběhu bombového atentátníka s bombou ve spodním prádle", která legalizuje ohmatávání genitálií cestujících na amerických letištích, a pokud nechtějí, musí projít vysvlékacím skenerem, strojem vyráběný firmou Rapiscan, vlastněnou teror zbohatlíkem, bývalým carem DHA, Michaelem Chertoffoem a listy jako George Soros. Stroje, který vyrábí tak živé obrázky, že okamžitě získala jméno „porno skener".

Věřte mi, opravdu nechcete, aby stát měl moc vás vysvléct do naha. Historie dokazuje, že používání státem vynucené nahoty je velmi mocným a efektivním způsobem ovládání a podmaňování si obyvatelstva.

Politické použití vynucené nahoty v protidemokratických režimech má dlouhou tradici. Nutí lidi, aby se vysvlékli, je prvním krokem ke zlomení osobnosti, individuality a sebeúcty. Umocňuje to pocit bezmocnosti. V jižní části Ameriky byly zotročené ženy prodávané nahé vystavené na piedestálech, a dospívající mladíci – sluhové, obsluhovali mladé dámy (bělošky) u stolů, zatím co ony byly nahé, ponížení sluhů bylo neviditelné poté, co jim byli odebrané mužské rysy. Židovští vězni soustředění v koncentračních táborech byli vysvlečeni ze šatů a fotografovaní nazí, jak vidíme na dokola opakovaných ikonických záběrech.

Jeden z nejstrašnějších momentů během mé návštěvy věznice v Guantanamu v roce 2009 bylo uvědomění si architektury budovy, která zabezpečila nasměrování skleněných sprch přímo do centrálního átria, kde pracovaly mladé ženy jako stráž vynucené nahoty muslimských vězňů, kteří se neměli kde ukrýt. Zákony a usnesení soudů jak dříve uvedené, jednoznačně nesou prvky designu předurčené k tomu, aby byli podmínky Guantanáma a prostředí, ve kterém vládne zneužívání zadržených, byly přeneseny domů.

Sledovala jsem policajta s dalšími příslušníky TSA jak s neskrývaným apetitem pozorují osahávání ženy podrobené prohlídkám na letišti. Zažila jsem zvláštní rozhovor a perverzní, sexuální útočnost státu během letištních šalovaček, otázky jako „Máte nějaké citlivé místa?" „Pod prsy se vás nedotkneme dlaní ale vrchem ruky". Jeden z mých FB komentářů konstatoval, že dost žen kandiduje na zatčení z důvodu krásy.

Během rozhovoru s ekvivalentem TSA pracovníka v Británii jsem zjistila, že osahávání genitálií, které je povinné v USA, je v Británii nelegální. Věřím, že směrnice ohledně osahávání v Americe je postavená tak, aby vedla k psychologické přípravě a ke zvyku Američanů na podmínky, ve kterých může být trénování a sexuální osočování státem v jakémkoliv momentu.

Nejhrůznější frází ve všech výnosech a rozhodnutích je Kennedyho používání termínu „váleční zajatci" (pozn. detainees – váleční zajatci, občas i jako političtí vězni) je používaný v souvislosti s americkými občany po jejich zatčení. Pár členů Occupy, kteří byli uvězněni v LA, byli takto označování policií.

Kam směřujeme? Proč?

Momentální zákony, které kriminalizují protesty, dávají policii vojenský hardware a právo zastrašovat a traumatizovat lidí, kteří nebyli odsouzeni, jsou předurčení k účinkování ve velkém orchestru vždy a vševidoucího státu.

V Utahu buduje NSA nové zařízení schopné monitorovat všechno a vždy: James Bamford z Wired magazínu napsal, že prostřednictvím nového zařízení bude moci NSA prohlížet miliony emailů, textových zpráv a telefonních hovorů. Podobná legislativa se prosazuje v UK.

S vševidoucím okem, které známe z Velkého Bratra v součinnosti s prohlídkami – svlékačkami, s technologií prohledávající všechna data, s hrůzostrašnými pravomocemi policie, která je schopná vás sexuálně ponižovat kdy se ji zachce, nikdo nebude ušetřený a schopný přiměřeného občanského života bez výhružek. Pokud řeknete nebo napíšete cokoliv kontroverzního online nebo skrz telefon, budeme čelit zatčení a sexuálnímu ponižování?

Uvědomte si, v Americe už nemusíte udělat cokoliv špatného, abyste byli zatčeni. Chlapík, který si na policii musel roztahovat zadek, jen překročil rychlost. Seržant NYPD mi vysvětlit, že celá agenda okolo bezpečnosti umožňuje libovolné zatýkání. Takže nic nebrání tomu, aby účastníci Occupy (pokud ještě budou nějací existovat) byly obklíčeni, vysvlečení do naha v podmínkách, které je přivedou do rozpaků.

Čo se děje?

Myslela jsem, že tlak je vyvíjen těmi, kteří profitují z nikdy nekončících válek a špiónských her – nyní ale vidíme utrpení jiného rozsahu. Jak mi řekl jeden známý advokát internetu:

Závod s časem: uvědomují si, že internet je nástrojem posilňování odporu, který pracuje proti jejich zájmům, proto musí sprintovat, aby se internet konečně stal nástrojem manipulace.

Jako opakování napsal Chriss Hedges ohledně NDAA: Existuje 1271 vládních agentur a 1931privátních firem, které jsou zapojené v protiteroristickém programu příbuzném FEMA, CIA, atd. v přibližně 10.000 lokalitách napříč USA. Přibližně 845 tisíc lidí má Top Secret oprávnění. Ve Washington D.C. a v okolí bylo jen od roku 2011 postaveno nebo je ve výstavbě 22 komplexů pro Top Secret výzvědné služby.

Tento enormní, nový ekonomický sektor, investoval miliardy dolarů do systému, který má umožnit dohled, fyzické ponižování na zbytku americké společnosti.

Nyní, vedle vyhrůžek a po umožnění sexuálního osočování je to už možné. Jde o schopný nástroj v rukách těch, kteří rádi šikanují.

Zdroje: Naomi Wolf, voltairenet.org, The Guardian, via voxvictims.com

Celý článek i  interaktivními odkazy zde:  http://www.vlastnihlavou.cz/sexualni-ponizovani-jako-nastroj-ovladani-mas/

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře