Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo vyhraje americké prezidentské volby

Michal Brand

Americké prezidentské volby 2020 vyhraje Deep State.

A je naprosto lhostejné, zda bude vládnout prostřednictvím Donalda Trumpa nebo prostřednictvím bezcharakterní kariéristky Kamaly Harris, která bude vládnout prostřednictvím bez-mozkového pedofilního staříka Joe Bidena.

  • kdo-vyhraje-americke-prezidentske-volby
Donald Trump během volební kampaně 2016 oslovil americké voliče s jasným poselstvím:
 
(České titulky. Velice doporučuji shlédnout.)
 
V kampani 2016 byl Donald Trump obklopen lidmi, kteří se zcela nebo značně vymykali obvyklým profesionálním, bezpáteřním a bezcharakterním aparátčikům, kteří jinak zcela ovládají stranické i státní struktury moci.
 
Za všechny pozitivní příklady takových osobností jmenujme například Stephena Bannona (https://cs.wikipedia.org/wiki/Stephen_Bannon), jednoho z hlavních architektů Trumpovy kampaně 2016 a patrně i hlavní Trumpův mozkový trust té doby. Nebo můžeme zmínit generála Michaela Flynna (https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Flynn)
 
Poselství Donalda Trumpa americkým voličům v roce 2016 bylo velice silné. Jeho zpráva byla, že je nutné navrátit moc do rukou lidu („We, the people...“) a zlomit moc totalitních, skrytých byrokratických struktur.
 
Donald Trump slíbil vysušit „washingtonskou bažinu“.
 
O klanu Clintonových prohlásil výslovně „Clinton's are criminals. Remember that, They're criminals.“ („Clintonovi jsou zločinci, pamatujte si, jsou to zločinci“)
A voliči nejen tleskali, protože to sami věděli dávno a konečně to někdo řekl veřejně, ale také mu dali hlas. V naději, že to změní – nebo že alespoň ke změně ukáže jim všem cestu a půjdou tou cestou společně.
 
Pozn.: Co se týče Clintonových, tak tady je například list velice prapodivných úmrtí lidí, kteří nějak ohrozili kariéru Billa nebo Hitlary. Pardon, Hillary. https://tinyurl.com/y3c3zbfa
 
Zajímavý je i případ pracovníka aparátu Demokratické strany, jménem Seth Rich. Wikileaks zveřejnila maily aparátčíků „Demokratické“ strany, které dokazovaly, že celý aparát a hlavní představitelé „Demokratické“ strany konspirovali, aby zamezili zvolení (nominaci) Bernie Sanderse kandidátem na prezidenta za „Demokratickou“ stranu. Samozřejmě ve prospěch zajištění nominace Hillary Clinton bez ohledu na přání voličů demokratické strany.
 
Média a Deep State okamžitě obvinili „ruské hackery“. V halasném rámusu „Rusko, Rusko, Putin, hrozba, strašní hackeři“ zcela zanikl základní fakt, že Demokratická strana je nedemokratická, totalitní neo-komunistická partaj a manipuluje formálně demokratické mechanismy k dosažení předem daného, požadovaného výsledku. Taková „lidová demokracie“ namísto demokracie v té slavné „Demokratické“ straně USA.
 
Tyto maily dodal na Wikileaks Seth Rich. Uvádí to samotné Wikileaks. Seth Rich byl po zveřejnění mailů na Wikileaks zastřelen, když se v noci vracel z baru. Pachatel nebo pachatelé do něj nasypali několik střel, pro jistou, aby nepřežil. Ehm, pardon, prostě jen tak do něj nastřílel někdo půl zásobníku, to je jasné. Jakákoli jiná úvaha by byla konspirační teorie.
 
Pachatel mu neukradl ani peněženku, ani kreditky, ani hodinky, ani mobil. Masmediální propaganda to samozřejmě označuje za konspirační teorii, protože podle oficiální propagandy maily „Demokratické“ strany ukradli ruští hackeři a americký soud rovnou 18 ruských přísně tajných hackerů jmenovitě odsoudil a FBI hbitě napsala zprávu, že to celé byla součást ruské manipulace amerických voleb 2016. Protože jak všichni víme, Američané jsou dementní národ a když si prý osobně Putin přes nějakou pidi-firmu z Ruska zadá na Facebook tři bannery na escort služby v Moskvě nebo něcopodobného, tak tím zásadním způsobem zmanipuluje retardovaný americký národ a ten pak hned zvolí Trumpa, i když by ve skutečnosti volil Hillary. Zhruba tak 80ti % hlasů. Nejméně. ;-)

Také mne pobavil ten úředník OSN, který měl před soudem svědčit, jak Hillary rozkradla miliardy dolarů z pomoci Haiti postiženému zemětřesením. A jako na potvoru si šel večer před soudem zacvičit do fitka a při benchi mu spadla činka na krk a zabila ho. Snad ta činka neměla 350 kilo, protože to už by malinko podezřelé bylo. Ale vlastně ne, i tak by to byla jen trapná konspirační teorie.
 
Stejně jako by třeba byla konspirační teorie myslet si, že když chtěl doktor Kelly, poradce britského premiéra Blaira, prozradit médiím na tiskové konferenci, že britská vláda ví velice dobře, že Irák žádné zbraně hromadného ničení nemá, a že britská vláda připravuje vědomě napadení Iráku (a zločinnou válku ve smyslu Norimberského tribunálu)  na základě vylhaných záminek, tak si doktor Kelly šel den před tiskovkou na louku, asi nacvičit co novinářům řekne. A tam na té louce, při tvorbě prohlášení pro noviny si doktor Kelly nešťastnou náhodou podřezal žíly a ještě nešťastnější náhodou z toho nože následně velice pečlivě otřel úplně všechny otisky prstů. No vážně. Přeci byste v tom nehledali nějaké konspirační teorie, že ne?
 
Jen tak mne napadá – kdyby měl Seth Rich tehdy v noci pozitivní test na Covid a kdyby zrovna frčela masmediální propaganda covidhysterie, tak by byl vykázán jako „zemřel na Covid“.
No vážně:
Úmrtí
Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID‑19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‑19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí
Ministerstvo zdravotnictví ČR
(V USA to je podobné, tam se provalilo dokonce i to, že vraždy a sebevraždy lidí s pozitivním testem vykazují jako oběti Covidu, aby nahnali čísla ke strašení lidí).
Takže tohle, ten seznam 70+ podivných úmrtí lidí nepohodlných pro Clintonovy (a další a další věci) označil Donald Trump jako „Clinton's are criminals“. A slíbil vysušit tuhle washingtonskou bažinu.
A co udělal? Hned při inauguraci prohlásil nikoli že Clinton's are criminals, ale že strašlivě děkuje Hilary Clinton za všechnu její skvělou práci pro USA.
 A voliči pískali. Protože voliči vědí, že Clinton's are criminals.
Ostatně, jak v jiném ale podobném kontextu řekl PŘED volbami Donald Trump:
„You know it, they know it, I know it, and pretty much the whole world knows it“
https://youtu.be/NUidFwKeVrM?t=59
(Vy to víte, oni to vědí, já to vím a v podstatě celý svět to ví)

Možná měl při chválení cenné práce Hillary na mysli Seth Riche odprásknutého v parku (asi ruskými hackery přes bannery na webu).
Nebo měl na mysli to, jak skvěle zorganizovala Hillary dodávky zbraní Islámskému státu v Sýrii přes Libyi (pak se to malinko vymklo z rukou a vláda Obamy a Hillary musela nechat americký konzulát v Benghází vydrancovat místní AlKajdou a nechat AlKajdu zastřelit i amerického konzula, který by zase mohl něco vykecat. A asi tam neměli fitko s činkami na bench, tak prostě AlKajda. A přestože už před klíčovou událostí konzul požadoval posily ochrany konzulátu, tak Hillary a nikdo jiný zrovínka neměl čas.  A dokonce i když probíhal útok na nebezpečného svědka, ehm, na americký konzulát, tak nikdo neposlal ani vrtulník s mariňáky ani z jedné těch lodí US Navy tehdy zaparkovaných hned u pobřeží Libye.

Inu, svět je malý a o náhody v něm není nouze, jak by řekl pan Lustig v pohádce Lotrando a Zubejda.
 
Ať už měl Donald na mysli cokoli, když při inauguraci chválil Hillary Clinton the criminal za skvělou práci, jeho voliči pískali. Protože vědí, že Clinton's  jsou criminals. (Stejně jako to vědí u 99% politiků a skrytých mocenských struktur).
„You know it, they know it, I know it, and pretty much the whole world knows it“, jak řekl malinko v jiné souvislosti sám Donald Trump.
 
A pak Deep State přes FBI zaútočil. A obvinil nepřímo Trumpa, přímo pak jeho nejbližší ze „spiknutí s Ruskem“. Konkrétně generál Flynn, který tvořil zahraniční politiku Donalda Trumpa – a velice rozumně, tedy ve směru „nebezpečí je islámský terorismus, Rusko není nepřítel, je třebaspolupracovat“.
Co udělal Trump? Vyhodil Flynna z teamu. A nechal ho napospas „Cangaroo justice“, soudní a policejní mašinérii, která 4 roky vyšetřuje „ruskou stopu“, která nikdy neexistovala. Ale tenhle čarodějnický proces alá Kladivo na čarodějnice zničil generálu Flynnovi život. I když dnesdokumenty ukazují, že FBI pod vedením lidí dosazených předchozími loutkami Deep State vědomě a úmyslně vyrábělo falešná podezření a pseudo-důkazy k vytvoření honu na čarodějnice „ruské vměšování do voleb 2016“. (Doporučuji velikou řadu článků na téma aktuálních důkazů o spiknutí nejvyšších míst FBI proti Trumpovi prostřednictvím falešných a předem vyfabulovaných obvinění generála Flynna – např. www.zerohedge.comnebo www.prisonplanet.comA nestřílejte posla předem, přečtěte si a přemýšlejte. Je jedno, jestli ta fakta zveřejní ten či onen web. A na MSM ta fakta nenajdete. ) Po 4 letech falešných obvinění byl generál Flynn shledán soudem zcela nevinný a celý „případ“ byl shledán jako jedna velká lež. A co se stalo? Generál Flynn by temnými strukturami Deep State obviněn znovu, z téhož, jen u jiného soudu. Hledají Urválka (https://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Urv%C3%A1lek)
 
Po půl roce Trump vyhodil i Bannona.
 
A natahal si do pozic ultra-představitele Deep State - Pompeo, Bolton. Krucinál, tam už jen chybělo, aby z Hillary udělal ministryni zahraničí nebo rovnou vice-prezidentku, z Condoleeze Rice poradkyni pro národní bezpečnost a z Collina Powella vrchního výrobce důkazů. A z Moniky Lewinské sekretářku :-D
A také na základě Islámským státem padělaného a podvrženého videa „strašlivý útok syrské armády chemickými zbraněmi“ nechal Trump ostřelovat Sýrii.
 
A za Trumpa americká armáda, pobývající nelegálně v Sýrii a dopouštějící se tak Zločinů proti míru, bombardovala pozice syrské armády, kdykoli islámští teroristé v Sýrii prohrávali bitvu se syrskou armádou.
 
A Trump nechal okupovat syrská ropná pole. Flagrantní porušení všech norem mezinárodního práva. A to právě za Trumpa Američané kradou syrskou ropu. Bezostyšně kradou.
 
A Trump prohlásil, že americká armáda z Iráku odejde až poté, co Irák s americkými ropnými kartely uzavře smlouvu, jakou svět ještě neviděl.
 
A Trump prodal zbraně za 350 miliard dolarů totalitnímu režimu v Saudské Arábii, zbraně, se kterými tento režim vraždí tisíce a tisíce lidí v Jemenu a vyvolal tam svojí zločinnou agresívní válkou genocidu (hladomor, podvýživa, epidemie skutečných nemocí).
 
A Trump si vymyslel, že Huawei ohrožuje bezpečnost USA a všech západních zemí. Protože Huawei utekl americkým konkurentům v 5G o několik koňských délek. A protože na rozdíl od západních výrobků, Huawei nemá zadní vrátka pro americké tajné služby, takže americké tajné služby nemohou tak pohodlně fízlovat na celý svět, když se používá zařízení Huawei. (mimochodem, před pár týdny Čína nabídla  USA, že společně mohou projednat a přijmout standardy, aby software a hardware nemohly mít žádná zadní vrátka pro fízly, ehm, pro tajné služby. Ale to USA ani Trumpa nezajímá.
 
A Trump a jeho boys obvinili Rusko ze zcela jasné fejk otravy Navalného Novičokem. a před tím, při předchozí fake otravě Novičokem (Skripal, jeho dcera a morče) to byl Trump, kdo uvalil na Rusko přísnější sankce.
 
A Trump označil zřejmě americký virus z Fort Detrick za virus čínský.
 
A Trump nevybojoval ani jednu bitvu s aktivistickými, extrémně levičáckými soudci. (Snad se mu alespoň, možná podaří posílit hlas zdravého rozumu v Nejvyšším soudu USA).
 
A Trump nic neudělal s šíleným Obamacare.
 
A Trump neudělal nic s extrémistickým rasismem proti bělochům. (Pár posledních akcí teď, pár týdnů před volbami jsou jen show. Stejně jde v 99% jen o tweety a žádnou konkrétní akci, kromě omezení fondů na výuku proti-bělošské rasistické ideologie. Kdyby to myslel vážně, tak měl 4 roky čistit tuhle ultra-levicovou bažinu.)
 
Co dokázal?
Nic
Vlastně ano
Jednu věc
Postavil zeď.
Paráda.
4 roky stavěl zeď proti krimigrantům
 
Zbourání zdi nebo otevření tisícovky „free passage zone“ bude příštímu, resp. po-trumpovskému prezidentu nebo aktivistickému ultra-levicovému soudci trvat 5 minut.
 
Když to tak shrnu, tak Donald Trump se lekl vlastní odvahy. Dokonce už při inauguraci.
 
Za 4 roky reálně neudělal nic proti „washingtonské bažině“ a proti criminals mezi politiky, soudci a úředníky státu. McCaina, top představitele washingtonské bažiny, který se fotil vesele s teroristy z AlKajdy, označil za vynikajícího Američana.
 
Zato generál Flynn mu nestál ani za tu nejmenší pomoc Stejně jako mu ani za tu nejmenší pomoc nestojí dnes Bannon, také obviněný totalitní strukturou moci, nebo jako ani jeden z těch jeho právníků a poradců, na jejichž odstrašujícím příkladu ukazuje Deep State varovný prst „nespojujte se s nikým, kdo je proti nám, nebo vám zničíme život“.
 
A díky tomu, že Trump neprokázal ani tu nejmenší věrnost lidem ze svého teamu, tak tam má jen lidi, kteří nejsou věrní jemu ale Deep State a kteří vědí, že až Trump padne, tak jim nebude nikdo nic vyčítat. Zaparkují se v jiné funkci, v jiné instituci, ve „think-tanku“, kdekoli. Špatně se mít nebudou, protože vždy byli, jsou a budou stoprocentně loajální Deep State.
 
Neudělal nic. Zklamal nadějecelého světa, všech lidí z 80-ti procent střední třídy, kteří do jeho prezidentství vkládali naděje na změnu k lepšímu.
Proto teď jehokampaň vypadá prázdně.Ona vlastně jeho kampaň letos prázdná je. Před 4 lety mluvil o změně, o tom, že je potřeba vzít moc z rukou skrytým skupinám a vrátit ji do rukou „We, the people“.

Kam tu moc vrátil? No do rukou Deep State (Pompeo, Bolton...)
 
A pak z Make America Graet Again udělal naprostou parodii. Nebo spíše tragikomedii.

Ani v nejmenším Ameriku neudělal opět Great vrácenou svobodou, svobodou myšlení, svobodou jednání, svobodou diskuse názorů OBČANŮ, neudělal Ameriku Great Again  SVOBODOU OBČANŮ, SVOBODOU JEDNOTLIVCŮ. Místo toho bombardoval a okupoval cizí země, vydíral a šikanoval dokonce i spojence USA (a tak ukázal, že být spojencem USA znamená jen být vazalem, poslušným slouhou plnícím páníčkovy příkazy a dokonce i nevyřčená přání, v čemž vynikají někteří „naši“ politici a představitelé tajných služeb, jen pro příklad). Vyhrožoval bez rozdílu všem, spojencům (vazalům a slouhům), vyhrožoval zemím, které se vzpírají podvolit se a sloužit páníčkům z USA (Venezuela, Irán, Čína, Rusko, Bělorusko).
 
Pozn.: Ne, Venezuela, Irán, Čína, Rusko, Bělorusko nejsou země s dobrou životní úrovní. A nechtěl bych tam žít. Ale zemí s dobrou životní úrovní není ani americkým převratem nebo zločinnou válkou (často za pomoci islámských teroristů toho nejhnusnějšího kalibru) „demokratizovaná“ například Ukrajina, Irák, Afghánistán, části Sýrie ovládané americkými okupanty a jejich islámskými teroristickými spojenci (a sqělým členem NATO, Tureckem, ale to je vlastně už zahrnuto v té kategorii „islámští terorističtí spojenci USA“). Nechtěl bych žít ani v Bělorusku, Venezuele, Číně, Iránu.
 
Ale kdybych si musel vybrat mezi třeba Libyí, osvobozenou západem a jeho spojenci, islámskými teroristy, tedy mezi Libyí, která, jak všichni víme od kníži Schwarzenebrga. je od „osvobození“ od zlého Kaddáfího zářným příkladem štěstí a blahobytu pro všechny obyvatele, a třeba zmíněným Íránem, tak já bych bral Írán. Stejně by dopadl výběr mezi Íránem a „svobodným Irákem“, který je rovněž zářným příkladem úžasné prosperity. svobody, bezpečnosti, blahobytu a všeobecného štěstí, jak slíbil George Bush při zločinném napadení Iráku vojsky USA a jejich vazalů. A když to slíbil emerický prezident, tak to musí být pravda, není-liž pravda?
 
A btw, jestli se podaří soudruhům neomarxistům islamizovat i naši zemi, jako je již islamizované a pro civilizaci ztracené Švédsko, Francie, Británie, (patrně i Nizozemí a Belgie, brzy i Německo), možná Rusko nemusí být špatná alternativa, kam utéct. Koneckonců, na islamizovaném Západě bude životní úroveň na úrovni dnešního Somálska, takže  ve srovnání s islamizovaným Západem bude Rusko přímo oáza svobody, zdravého rozumu (což je už dnes) a vysoké životní úrovně (což zatím není). Mnohdy už je to dnes na pováženou. Když si představím mít na výběr třeba mezi Malmö (nebo jiným evropským muslimským městem) a třebaMoskvou nebo St, Petěrburgem, tak nevím nevím, jestli by u mne vyhrálo multikulturní obohacené Švédsko.
 
Jak si, btw, myslíte, že by asi tak dopadly Venezuela nebo Bělorusko, kdyby se tam povedl převrat a nastolení režimu poslušného k USA? Bělorusko by dopadlo jako Ukrajina – rozkradená země, miliony lidí v zahraničí hledající obživu, prostituce, drogy, zločinnost to vše jistě na rekordní úrovni, Stejně jako nezaměstnanost a bída pro spodních 80% obyvatel. Ale měli by „demokracii“, takovou tu lepší, echt emerickou, mohli by si z loutek USA vybrat tu loutku, která se jim líbí nejvíce. A ten výběr mezi zločinci, kriminálníky a vlastizrádci by probíhal úplně „svobodně“. No, skoro. No vůbec, ale vypadalo by to tak. Byla by to svoboda pod dohledem neziskovek, fašistických bojůvek alá Azov a spol., masmediálního uřvání do poslušnosti/rezignace atd atd atd. A Venezuela? Ta by dopadla zhruba jako Mexiko. Země s rekordní zločinností, kde mimo centrapro turisty z USA si nemůže být nikdo jistý životem a vystřílená škola nebo policejní stanice nebo kavárna tam jsou zcela běžnou věcí a ani médiím už většinou nestojí za zmínku. (|Zde stojí za zmínku fakt, že americká FBI za vlády Barracka Husseina Obamy dodala do Mexika mexickým kriminálním drogovým kartelům a gangům tisíce kusů poloautomatických a automatických střelných zbraní a střelivo k nim. Prý aby mohla FBI sledovat, kudy narko-gangy pašují do Mexika zbraně z USA.
 
A jistě jen náhodou nebohá FBI hned po předání zbraní kriminálním kartelům ztratila stopu těch tisíců kusů střelných zbraní. Prostě smůla. Hledat v tom cokoli jiného by byla konspirační teorie. ;-) Za zmínku stojí, fakt, že střelné zbraně dodané FBI do Mexika se našly například na místě teroristického útoku pokorných, tichých a vděčných uprchlíků na pařížský klub Bataclan, kde bylo povražděno a umučeno více než 130 nevinných lidí. (Pozn.: Mimochodem, dva z pachatelů teroristického útoku na klub Batclan byli „uprchlíci“, kteří přišli v letech 2015-2016 na pozvání a za aktivní spolupráce a aktivní pomoci Merkelové, celého vedení EU a OSN, různých neziskovek (Open Arms, Lékaři bez hranic, Člověk v tísni apod.) a dalších spolupracovníků a kolaborantů islámských teroristů a okupantů.)

Celkem ale jen během prvních několika málo letech po provalení operace Fast and Furious Mexiko zachytilo více než 60  tisíc kusů automatických a poloautomatických zbraní, které byly dodány z USA. Zdá se, že dodávky zbraní od FBI byly rozsáhlejší. A zdá se, že sledování těchto zbraní bylo důkladnější v Mexiku (při sbírání zbraní na místě masových vraždění) než u samotné FBI. Ale hlavně prosímvás nevěřte žádným konspiračním teoriím! Vlády a tajné služby západních zemí jsou jeden Mirek Dušín vedle druhého. A sem tam je mezi nimi nějaká Mirka. Nebo Milka.
 
A mimochodem, zarazil Trump spolupráci s islámskými teroristy? Ani náhodou. V Sýrii celé 4 roky „Trumpovy“ vlády armáda USA aktivně spolupracuje a pomáhá AlKajdě a Islámskému státu. AlKajda a Islámský stát bojovaly a bojují  v Sýrii proti legitimní a na místní poměry nesmírně demokratické a osvícení vládě za halasné podpory ze strany tajných služeb a médií Západu (to je vlastně totéž, média jsou fakticky jen filiálka tajných služeb, které je ponechána volnost, když nejsou potřeba, a jakmile potřeba jsou, ihned jsou v pozoru a přes „novináře“ prosazují stranickou linii Deep State. Viz. např. knihy a vzpomínky novináře Udo Ulfkotte.) A tak tu máme od AlKajdy a ISIL videa „strašný útok sarinem, koukejte, jak tu naboso a s holýma rukama na místě výbuchu bomby se sarinem nosíme otrávené děti a nic se nám nestane, protože jsme ještě odolnější než Skripal nebo Navalnyj“.
 
A mimochodem, byl za Trumpa kdokoli trestně stíhán za naprosto neuvěřitelné zločiny, jakými jsou dodávky zbraní narko-gangům, spolupráce s islámskými teroristy atd? Ani …. A naopak válečné zločiny a zločiny proti míru pokračují možná s menší mírou, ale o to nechutněji. Vraždění civilistů (a vojáků legální armády suverénního státu) v Sýrii americkým letectvem, jen pro příklad.
 
Pozn.: Fanoušci Trumpa, členové sekty „Naděje umírá poslední“ se utěšují takovými věcmi, jako „Trump nezačal žádnou válku“. Ne? A okupace syrských ropných polí je co? (Abych zmínil alespoň jeden příklad). Hybridní válka USA proti Íránu, Bělorusku, Rusku (akce Navalnyj jako akt hybridní války proti Rusku a proti EU na zamezení výstavby Nord Stream a na zajištění odběru předraženého emerického plynu evropskými otroky) - to neexistuje? To se nestalo? „Trump mírotvorce“? To už ani alternativa není schopna sundat růžové brýle? Zoufalství přebíjenédrogou falešné a marné naděje?
 
Donald Trump byl a je jen další loutka Deep State.
 
Na změnu nemá odvahu a asi ani myšlenku, když všechny ne-aparátčíky vyházel a teď má okolo sebe jen samé představitele skryté totalitní moci Deep State.
 
Kamala Harris asi bude nebezpečná psychopatka. Kariéristka přes mrtvoly. Ale on v tom mezi Trumpem a jí není vlastně rozdíl. Jen u ní to bude víc vidět. A u ní si nikdo nebude dělat plané naděje.
 
Někteří z alternativy, dokonce asi většina, stále upírají svoje naděje k Donaldu Trumpovi. Ale podle mne je to jen planá naděje, výraz zoufalství nad tím, že změnit tuto soft-totalitu Deep State, zvrátit ten děsivý a děsivě rychlý úpadek a rozvrat západní civilizace bude mnohem, mnohem složitější a v mnoha zemích možná i v reálném světě, mimo představy a sny, to bude dokonce nemožné. Možná i v USA.

Pozitivní, reálná změna bude mnohem složitější. Alternativa, resp. ta dosud mlčící většina občanů bude muset přestat sedět na zadku a čekat na „Orbán vše vyřeší a zařídí“, „Trump vše vyřeší a zařídí“. „Lojza Vomáčka vše vyřeší a zařídí“. Zvednout zadky apěkně si to odmakat. V každodenním boji o to, aby se moc vrátila z rukou Deep State do rukou „We, the people“  - v USA, stejně jak v České republice nebo kdekoli jinde.
 
Jisté je, že za Kamaly BidenHarrisové to bude horší, konkrétně to bude horší-a. A za Donalda Trumpa to bude pro změnu horší-b.
 
A někteří lidé říkají, že bude lepší, když to bude horší-b. Jiní pak jsou naopak přesvědčení, že bude lepší, když to bude pro změnu horší-a.
 
Zoufalé....
 
Protože:

Ať už vyhraje volby v USA kterýkoli z kandidátů, vládnout bude Deep State
Je jedno prostřednictvím které loutky
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře