Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kandidát na prezidenta USA Robert Kennedy ml: Kdyby Rusové umístili rakety v Mexiku nebo Kanadě, provedli bychom invazi také

"V dubnu 2022 Putin a Zelenskij dosáhli mírové dohody a Bílý dům vyslal Borise Johnsona, aby tuto dohodu zmařil. Rusové po podpisu dohody jednali v dobré víře. Stáhli vojska z blízkosti Kyjeva. A my jsme v dobré víře nejednali. Měli jsme se pokusit vyřešit válku diplomatickou cestou. Od té doby bylo zabito 350 000 Ukrajinců. A my jsme z této země udělali zástupnou válku mezi Ruskem a Spojenými státy.

  • kandidat-na-prezidenta-usa-robert-kennedy-ml

Když byl můj strýc prezidentem, jeho vojenský aparát chtěl, aby šel do války s Vietnamem, s Laosem, s Kubou, se Sovětským svazem během berlínské krize v roce 1962, řekl: "Pokud chceme dosáhnout míru, musíte se vžít do situace nepřítele."

Nyní jsme umístili raketové systémy v Rumunsku a Polsku přímo na hranicích Ruska. Když Rusko umístilo jaderné rakety na Kubě, bylo to dál než my nyní do Moskvy. A my jsme tehdy byli připraveni na invazi, pokud je neodstraní. Můj strýc byl prezidentem a my jsme tehdy mohli vstoupit na Kubu. Můj strýc věděl, proč to Rusové udělali. Udělali to proto, že jsme to udělali my sami. A Chruščov udělal totéž, protože jsme umístili raketové systémy v Itálii a v Turecku. A můj strýc, můj otec se sešel s velvyslancem a tajně uzavřeli dohodu: když vy odstraníte své rakety, my odstraníme naše z Turecka.

Rusové byli třikrát napadeni z Ukrajiny. Naposledy Němci zabili každého sedmého Rusa. Třetinu Ruska proměnili v trosky. Vypalovali pole. Můj strýc to řekl v projevu v roce 1963. Řekl, že Němci zničili ekvivalent části Spojených států - východní pobřeží až po Chicago.

Představte si, že by všechna pšeničná pole, všechny lesy byly vypáleny, všechna města proměněna v trosky, což se stalo. Mají oprávněné obavy z našeho přesunu NATO na Ukrajinu. Nikdy bychom jim nedovolili umístit raketové systémy v Kanadě nebo Mexiku. Pokud by to udělali, provedli bychom invazi. A my bychom se měli umět vžít do jejich situace."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře