Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Generál Wesley Clark: V USA byl proveden státní převrat (+video)

  • wesley_clarkjpg
Z projevu Wesleyho Clarka ze dne 3. října 2007 proneseného v Commonwealt Club of California, San Francisco:

Někteří velmi známí lidé převzali moc do svých rukou, kam se má ubírat politika USA a neráčili se ani namáhat o tom ostatní informovat. Rumsfeld mi tehdy řekl, že nikdo nám nebude říkat, kde můžeme bombardovat, nikdo! Tihle lidé se prostě zmocnili řízení naší země.

 

Tahle země (USA) byla znásilněna mocnými lidmi, díky státnímu puči, Wolfowitz, Cheney, Rumsfeld a další půl tuctu zrádců z projektu Nové americké století (NAC).

Oni chtěli, abychom destabilizovali Střední východ, abychom to tam ovládli. Byl o tom nějaký dialog v naší zemi? Byl tento plán probírán v našem kongresu, nebo senátu? Byla o tom nějaká plnohodnotná debata? Absolutně ne!!! A stále se ani neděje. A to je proč se nám to hroutí v Iráku. Protože Írán a Sýrie ví o tomto plánu.... Oni se nemůžou dočkat až dodělají Irák, aby mohli vlítnout do Sýrie.

Tohle nebylo to, proč volili G.W.Bushe na post prezidenta!! Bush měl ve volebním programu skromnou zahraniční politiku a byla to nejvíce arogantní zahraniční politika v americké historii.

Generál Wesley Clark dále odhalil americký plán k invazi a převzetí sedmi zemí. Irák, Sýrie, Libanon, Libye, Somálsko, Súdán a Írán, ještě dřív, než jsme vtrhli do Afghánistánu. První část plánu byla odhalena 10 dní po 11. září a byla rozšířena na další národy. Clark říká, že invaze nebyla založená na spojení s Al-Kájdou nebo jakékoliv jiné výzvědné zprávě, ale protože USA mají armádu, která je dobrá k převzetí národů.

V rozhovoru s Amy Goodman 2. března 2007 americký generál ve výslužbě Wesley Clark vysvětluje, že Bushova administrativa plánovala převzít 7 zemí za 5 let: Irák, Sýrie, Libanon, Somálsko, Súdán a Irán.

Přepis:

Asi deset dní po 11. září jsem šel do Pentagonu a viděl jsem ministra Rumsfelda a jeho zástupce Wolfowitze. Šel jsem dolů po schodech, abych se podíval na personál, který pro mě kdysi pracoval a jeden z generálů si mě zavolal a řekl: Pane, musíte sem jít. Musíte sem přijít a chvíli si se mnou promluvit."

Řekl jsem: "Nemám čas".

On řekl: "Ne, ne, učinili jsme rozhodnutí jít do války s Irákem." Tohle bylo asi okolo 20. září.

Já řekl: "My jdeme do války s Irákem? Proč?"

"Já nevím".

Řekl: "Asi nemají co na práci."

Tak jsem řekl: "Našli nějaké informace o spojení Saddáma s Al-Kájdou?"

Odpověděl: "Ne, ne. V tomto není nic nového, prostě jen udělali rozhodnutí jít do války s Irákem.

Je to jako, že nevíme, co dělat s teroristy, ale máme dobrou armádu a můžeme shodit vlády."

Za pár týdnů jsem za ním přišel a v tu dobu jsme už bombardovali Afghánistán.

Řekl jsem: "Pořád jdeme do války s Irákem?"

A on řekl: "Oh, je to daleko horší."

Natáhl se na stůl a vzal kus papíru.

Řekl: "Tohle mám z kanceláře ministra obrany. Tohle je poznámka, která popisuje, jak sundáme sedm zemí za pět let."

Začneme Irákem, pak Sýrií a Libanonem. Pak Libyi, Somálskem a Súdánem. Dokončíme to Íránem."

Výzvědné zprávy byly vymyšleny, aby ukázaly, že Irák má zbraně hromadného ničení, aby to ospravedlnilo svržení Saddáma Husajna. Vydané tajné dokumenty, které odhalují výzvědné zprávy byly také vymyšleny, teď se odhalilo, že invaze do Iráku byla "kvůli ceně ropy."

V současnosti bombardujeme Libyi, zatímco válečná politika tlačí na povolení pro pozemní vojáky.

Americká propagandistická mašina také bije na válečné bubny pro invazi do Sýrie.

Aby to bylo horší, jestli projde zákon o Třetí světové válce, o které se právě teď hlasuje v kongresu, nebude žádný důvod protlačit propagandu k ospravedlnění invaze do zbytku zemí na seznamu. Prezident bude mít autoritu vtrhnout do jakékoliv země chce.

http://blog.alexanderhiggins.com/2011/05/22/general-wesley-clark-reveals-plan-invade-iraq-syria-lebanon-lybia-somalia-sudan-iran-22858/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře