Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Demokracie zvítězila," ujistil nás Joe Biden.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

"Volby nebyly stranicky rozdělené, v žádném případě to nebyla krádež, ale bylo to vítězství pro vás osobně," řekl Tucker Carlson ve své show před několika dny.

  • demokracie-zvitezila-ujistil-nas-joe-biden

video //www.youtube.com/embed/LKb9RN2hiKA

 


Tucker:

Joe Biden chce, abyste věděli, že on nekandidoval třikrát na prezidenta proto, že by se chtěl finančně obohatit, nebo obohatit svoje příbuzné, nebo protože je uvnitř prázdný a potřebuje obdiv cizích lidí. On kandidoval, protože má o vás starost. Joe Biden je otcovská postava a opravdu byste ho mohli nazvat: otcem tohoto národa. Z Kamala Harris by mohla být nevlastní matka, což nezní až tak honosně. Detaily nejsou důležité. Důležité je, že Joe Biden chce, abyste uvěřili, že toto je demokracie. Demokracie, která v Americe vždycky byla a vždycky bude, tím že Joe Biden byl zvolený a malá skupina bilionářů, kteří řídí každý jeho pohyb. Upřímně, je to dobré od něj slyšet, protože někteří z nás už začali mít takový divný pocit - jako by, nedemokratický.

Napr. Bill Gates: "Trváme na tom, aby lockdown pokračoval a trval hodně dlouho."

Tucker:

Mějte na paměti, že Bill Gates není ani epidemiolog, on není ani vědecký pracovník. Bill Gates je pětašedesátiletý důchodce, který je bilionář a snaží se rozhodovat o naši zdravotní politice.

Podobně jako Tom Steyer, liberální aktivista, který je už v důchodu, který se vás snaží přesvědčit, co si máte myslet o počasí...

Nebo George Soros, Mike Bloomberg, Tim Cook, který se snaží ovlivnit naši obchodní politiku. Mark Zuckerberg, který si myslí, že americké hranice by měly být otevřené, protože on si to tak přeje. Nebo jeho přítel bilionář Jeff Bezos, který vlastní Washington D.C. městské noviny, tak to je ta demokracie, o které nám vypráví Joe Biden.

Je to druh demokracie, ve které jedenáct bilionářů, kteří financovali Joe prezidentskou kampaň, všechno ovlivňují. Toto je čínský model demokracie, kterou tak Joe Biden a jeho přátelé obdivují, Američané: zvykněte si. V Číně lidé, kteří jsou u moci, nemusí odpovídat na otázky reportérů, tak jako Joe Biden ignoruje novináře, kteří mu dávají otázky.

Minulý rok na besedě s voliči, když se jeden z voličů zeptal na korupci, o které se už tenkrát mluvilo, Joe Biden nazval voliče: tlusťochem a chtěl si s ním dát kliky, protože on, Joe, by ho porazil. Otázku o korupci nezodpověděl.

Manželka Joe Bidena, která je nyní nazývána: Dr. Jill Biden, vlastně nemá žádný doktorát, není doktor. Dr. Jill Biden má stejný stupeň vzdělání jako měl Dr. Bill Cosby a nebo má Dr. Pepper, (což je soft drink, jako je Coca Cola), ale přátelé Joe Bidena a žurnalisté nechtějí slyšet pravdu.

Naštěstí máme žurnalisty jako je Peter Doocy, který se snažil přimět Joe Bidena, aby mu odpověděl, co si myslí o federálním kriminálním vyšetřování svého syna Huntera Bidena. Hunter Biden je nyní vyšetřován kvůli svému podnikání s ČÍNOU. Joe Biden pouze odpověděl: "Jsem pyšný na svého syna." Více informací se nedozvíte. Už jsme byli poučeni, že politici neberou moc lidem, oni moc lidem dávají tak nějak, aby lidé byli vyslyšeni.

Takže, to je všechno, co potřebujete vědět: Joe Biden je pyšný na svého syna, u kterého právě probíhá federální kriminální vyšetřování. Protože jeho podnikání bylo úzce svázáno s Komunistickou stranou Číny. Proč nechce Joe Biden odpovědět? Možná proto, že Joe sám je přímo zainteresován v tomto podnikání.

Upozorňujeme vás už přes měsíc a nyní je tato skutečnost více než zřejmá. Jeden Bidenův obchodní partner Tony Bobulinski už předložil dokumentaci, která toto dokazuje. Důvod, že tiskový sbor a jejich spojenci ze Silicon Valley dělali všechno proto, aby se kompromitují údaje pohřbily. Pravda je, že nyní ví s určitostí, že další a další evidence přicházejí. Jsou to údaje, které už ani oni nemůžou utajit, pohřbít.

Září 2017 Hunter Biden poslal email správci budovy v Georgetown:

"Prosím, připravte klíče od kanceláře pro nové spolupracovníky: Joe Biden, Jill Biden, Jim Biden, Joe bratr, a Gongwen Dong, který je předseda Chines energy company."

Dong měl kontakty na čínskou vojenskou službu a na čínskou zpravodajskou službu. Nabídl Hunter Bidenovi třicet mil. dolarů za "představení" někomu významnému. Komu asi? Svému otci, víceprezidentovi USA Joe Bidenovi. Ten měl dostat 10 procent majetkového podílu z podniku. Toto jsou emaily, které byly zveřejněny New York Post.

V roce 2019 nás Joe Biden ujišťoval, že on nikdy nemluvil se svým synem a se svým bratrem o jejich podnikání. "Mluvili jsme pouze o sportu..."

Záměr Bidenovy účasti v politice už od samého začátku byl a je nahrabat si co nejvíce peněz. V politice je už od roku 1972, skoro padesát let. Jak si mohl vydělat takové bohatství z platu, který mu platí stát? A za co měl Hunter Biden 1,247,328 dolarů, ze kterých "zapomněl" zaplatit daň, které mu poslali oligarchové u Ukrajiny za podnikání, které mu "dohodil" jeho otec Joe Biden?

Všechny údaje, které uvádíme, jsme si nevymysleli, nepublikujeme konspirační teorie. Všechno je veřejně vyšetřováno Ministerstvem spravedlnosti.

Pokud chce Joe Biden restartovat demokracii, která tady podle něj několik let nebyla, tak my chceme znát odpovědi na otázky:

co dělali, že se z nich stali milionáři a odkud jim peníze přišly. Otázky, na které máme právo a které nejsou nedemokratické.

Autor: Ivana Lance

zdroj: https://bennett.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=762550

 

Facebook komentáře