Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Američtí rekruti čelí nové válce: válce o talent

Odvětví budou i nadále prosperovat, dokud bude Amerika v bezpečí.

Michael J.R. Schindler, VT

3.května 2019 Nezaměstnanost klesla na 49-leté minimum, když v dubnu vytvořila Amerika 263 000 nových pracovních míst. Tento nárůst v oblasti náboru byl zaměřen především na podnikatelské subjekty, stavebnictví a zdravotnictví. A i když je to skvělá zpráva pro jednotlivce a průmyslová odvětví, Amerika je stále více ohrožena, protože vojenští rekruti soutěží s vyššími mzdami a kvalifikovanými kandidáty, kteří jsou ochotni chránit a bránit Spojené státy.

  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent
  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent
  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent
  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent
  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent
  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent
  • americti-rekruti-celi-nove-valce-valce-o-talent

Jeb Blount byl nedávno hostem na The Military Wire s Mikeem Schindlerem, aby projednal jeho poslední knihu, Fanatical Military Recruiting a o tom, co dělá, aby pomohl dnešním vojenským náborářům v boji proti této válce o talenty.

Jeb Blount je generálním ředitelem Sales Gravy, globální vzdělávací organizace (která má také nejnavštěvovanější internetové stránky specifické pro prodej na světě), která radí mnoha předním světovým organizacím o dopadu emoční inteligence a interpersonální dovednosti. Byl uveden ve společnosti Inc, Forbes, HuffPost, Entrepreneur Magazine (Časopis pro podnikatele) - a je jedním z nejvyhledávanějších a nejorientovanějších řečníků na světě.

A protože je národní bezpečnost ohrožena navzdory žádné předchozí vojenské zkušenosti, Blount nyní pomáhá armádě zlepšit způsob, jakým oslovují dnešní mládež.

Národní experti pomáhají při náboru špičkových talentů do americké armády.

Podle Pew Research Center je navzdory nárůstu konfliktů velikost aktivní americké armády na nejnižší úrovni za více než 50 let. Pokles vedl k tomu, že v armádě bylo méně mladých lidí s rodinnými příslušníky, což jednotlivcům ztěžovalo, aby se dozvěděli o vojenském životě a velkých příležitostech pro kariéru v armádě.

Výsledkem je, že vojenští rekruti operující v Americe, kde jsou četné mýty a mylné představy o vojenské službě. Oni také bojují s mladou populací, kde se méně než 25 procent kvalifikuje kvůli fyzickým, duševním nebo právním problémům

Zatímco je Jebova kniha zaměřena na zlepšení toho jak vojenští rekruti přistupují k dnešní mládeži, je to také skvělé čtení pro každého, kdo je v podnikání lidí. To znamená, že pokud komunikujete s lidmi, ať už se jedná o prodej či nikoliv, jedná se o knihu, která vám pomůže v tom jak komunikovat a přistupovat k lidem.

Firmy najímají jednotlivce, protože potřebují tuto osobu, aby jim pomohla vyřešit problém. Dnes naše armáda hledá kvalifikované talenty, které jim pomohou vyřešit problém - bezpečnost tohoto národa.

Ty, kteří se snaží získat vůdčí schopnosti, zlepšit svůj vlastní osobní růst a profesní rozvoj a zároveň být na „užitečné misi“, národ hledá. A pro ty, kteří se jen snaží zlepšit svou prodejní hru, nebo jak mohou zlepšit způsob, jakým komunikují a mají vztah k lidem, je Jeb Blountova kniha Fanatical Military Recruiting (Fanatický vojenský nábor) nezbytným čtením.

Sečteno a podtrženo: Odvětví budou i nadále prospívat, dokud Amerika zůstane v bezpečí. Tento měsíc, květen, je National Military Appreciation Month (Národní vojenský měsíc ocenění.) Nezapomeňte poděkovat těm, kteří se rozhodnou stát v předních liniích, takže se všichni můžeme těšit z výhod bezpečné země.

Přeložil:Ivo Bubeník

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře