Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vědci přiznávají: Ano, geneticky modifikované plodiny vás pomalu zabíjejí

Kvůli alkoholu česká vláda zavedla prohibici, kvůli GMO, které v dalších letech usmrtí desítky, možná spíš stovky tisíc lidí, je stále ticho po pěšině. GMO, ruku v ruce s mobilní telefonií, se jeví být nejhrůznější epidemií v dějinách lidstva.

  • vedci-priznavaji-ano-geneticky-modifikovane-plodiny-vas-pomalu-zabijeji

Jak čeští vědci uklidňují veřejnost, protože se nic neděje a vše jsou jenom fámy a konspirace a vědci dávají příslušným kapitolám názvy jako ,,Čím se lidi straší", jak se můžete podívat třeba zde.

Dnes však zavalil i jinak poměrně GMO politiku podporující varovný článek, i když jen na chvíli.
Cenzor časopisu Týden doporučil změnit titulek, a tak z původního ,,Myši krmené geneticky upravenou kukuřicí uhynuly mnohem dřív", musel nakonec na stránky jiný název, a to: ,,GM kukuřice zabíjí pokusná zvířata? Studie čelí kritice". Podařilo se mi ještě zachytit a poslat na facebook původní odkaz, článek tam již však o 60 Minut později nebyl a byl tam nový.
 
 
Možná si myslíte, že vás se to netýká. Že jste čistí.
Není tomu bohužel tak a v poměrně značné míře se to týká např. i vegetariánů a dalších nemasových stravovacích skupin. GMO upravená už samozřejmě není jenom kukuřice, ale také další zelenina a ovoce, třeba rajčata. GMO do sebe dostáváte také v sóje, v mnoha druzích olejů (smaží se na nich v podstatě všechen fast-food včetně vietnamských a čínských restaurací). Samozřejmě je základem krmení zvířat pěstovaných na maso, zejména pak kuřat.
 
Jak postupuje otrava organismu?
Lidské tělo je nesmírně inteligentní a ukládá vše, co nemůže zpracovat a co by ho poškodilo, do určitých pouzder. Ta se postupně množí v oblasti žlučníku a jater. Když jsou plná, začínají se játra roztahovat, tzv. zvětšovat. Podobně jako otrávená játra alkoholikova, nebo narkomana. Někdy začnou nejprve tučnět.
Samozřejmě se zvětšuje cholesterol, neboť je nezbytný pro obalení cizorodých látek. Kdo začne v té chvíli jíst léky na snížení cholesterolu, pravděpodobnost jeho brzkého úmrtí prudce roste. Postupně začíná tělo ukládat pouzdra (cholesterol) s jedovatým GMO materiálem do jiných částí těla.
Jde o tzv. tukové buňky, cysty, později samozřejmě nezhoubné, ale častěji zhoubné nádory.
 
 
Češi prožijí vzhledem k tomu, co jedí, brzy doslova epidemii rakoviny, varuje již dlouho profesor Kutušov, jenž se tématem intenzivně zabývá. Už nyní jsou Češi celosvětově na předních místech v pořadí podílu rakoviny zažívacího ústrojí. Situace se však bohužel velmi pravděpodobně mnohonásobně zhorší.
 
Co dělat?
Jak správně detoxikovat játra? viz také recenze tomáše marného (4.11.2010)
 
Určitě okamžitě detoxifikovat játra a žlučník. Začnou z vás vypadávat obrovské kameny. Některé přibližné návody lze najít na internetu, přesný a odzkoušený postup je pak k dispozici na osobní vyžádání pro členy Klubu OSUD.cz. Epsomskou sůl, nebo-li síran hořečnatý, který je k provedení několinásobné očisty nezbytný, můžete dokud to režim premiéra Nečase nezakážekoupit zde. Kůru je potřeba absolvovat minimálně 6-10, během zhruba 8-9 z nich vás padají obrovské kameny, uvolněné jedy z těla.
 
 
Ještě před játry je však nutno věnovat důkladnou pozornost střevům a také ledvinám, aby tělo výraznější zásah na úrovni menší operace v pořádku a bez jakýchkoli problémů a následků zvládlo.
 
Před časem pochopilo vážnost situace například Maďarsko a GMO vrahy (zejména firmu Monsanto) ze své země vypráskalo a jejich používání zakázalo . Tím se však ocitlo zcela na periferii Evropy a začalo čelit obrovským ekonomickým problémům, neboť mu globální bankéři odmítli poskytovat další půjčky. Před časem zakázala pěstování GMO kukuřice i francouzská vláda, nejvyšší francouzský soud však její rozhodnutí zrušil jako neodůvodněné, neboť prý neexistují důkazy (!), že by GMO výrazně škodila lidem a ekosystémům. Důkazy samozřejmě existují, to, že neexistují, markýrují jen vládnoucí elity pozemského pseudovládnutí.
Většina běžných potravin v Rakousku a Německu mají označení NO GMO. Naopak v České a Slovenské republice je drtivá většina potravin již GMO zamořena.
 
Situace v oblasti otrav obyvatel potravinami je známa i některým velkým českým výrobcům, kteří sice od výroby jedovatých jídel neustupují (týká se to podle našich zdrojů například velkopodnikatele a novězrozeného politika "spasitele", pana Babiše), ale naopak hojně investují do farmaceutického průmyslu a nemocnic, které budou bezmocní lidé v masovém měřítku využívat a hlavně potřebovat. Výhledy a studie už v podstatě nepočítají s tím, že by se většina obyvatel kolem let 2040 a později dožívala důchodové hranice. Záměrem režimu je občany co nejvíce podojit a dostat z nich maximum daní, později na nich vydělat vzhledem k jejich nemocem a pak je spokojeně odeslat do hrobu ještě před tím, než by mohli začít eventuelně čerpat od státu zpět část svých peněz v podobě důchodů.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře