Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Utajená operace – co mainstream nepíše o spojitosti mezi novým koronavirem a 5G

Makia Freeman

Chceme-li pochopit situaci kolem epidemie čínského koronaviru (2019-nCoV/ COVID-19), musíme si nejprve ujasnit její spojení s technologií 5G.

Tuto spojitost v posledních dvou či třech týdnech zdůrazňují různí nezávislí badatelé, ačkoli Google jakožto samozvaný šéfcenzor NWO dělá maximum pro to, aby příslušné odkazy zametl pod koberec.

Spojitost mezi koronavirem a 5G neznamená, že by teorie o biologické zbrani neplatila (není to buď / anebo), spíše se tím objasňují další aspekty celé události.

  • utajena-operace-co-mainstream-nepise-o-spojitosti-mezi-novym-koronavirem-a-5g

Wu-chan byl jedním z měst, která byla v ČLR zvolena k testovacímu provozu sítě 5G a ta naskočila 31. října 2019, téměř přesně dva měsíce před vypuknutím epidemie. Mnoho vědeckých dokumentů potvrzuje, že technologie 5G vyvolává chřipkové symptomy. V tomto článku jsou odhaleny různé souvislosti, o nichž se nehovoří, včetně toho, že 5G zhoršuje či vyvolává přesně ten druh nemoci, která se připisuje novému viru. Králičí nora je hluboká, tak hup do ní.

5G jako typ cílené energetické zbraně

Detailnější informační pozadí k 5G získáte z mého článku z roku 2017. Mnoho lidí z celého světa, od znepokojených občanů po vědce a politiky, si začíná uvědomovat, o jak riskantní technologii jde. Z toho důvodu byla také na četných místech zakázána, namátkou si jmenujme Brusel, Nizozemí, některé oblasti Švýcarska, Irska, Itálie, Německa, Velké Británie, USA a Austrálie. Ona totiž 5G není jen další generace mobilních sítí, následující po 4G. Je to radikálně nová technologie zcela odlišného typu – vojenská technologie, určená na bitevní pole, se nyní nasazuje (vojenský termín!) v civilní sféře. Je to zbraň na bázi fázového pole (phased array), která se prodává a maskuje jako komunikační systém, když přitom ta samá frekvence, kterou využívá (24GHz – 100+GHz vč. milimetrových vln), je základem tzv. Active Denial systémů, určených k hromadné kontrole. Dokonce i mainstreamová Wikipedie tyto systémy popisuje jako zbraň založenou na směrování energie. Active Denial systémy umí rozprášit davy pomocí působení energie, jejímž prostřednictvím vyvolávají okamžitou intenzivní bolest včetně pocitu silného pálení pokožky. Nezapomínejme, že zbraně založené na směrování energie (DEW) hrály roli v pádu Dvojčat 11. září a při vzniku falešných kalifornských lesních požárů.

 Před ohrožením zdraví 5G technologií varují mnozí vědci. Kupříkladu ve výzvě z roku 2017, nazvané Vědci a lékaři varují před možností vážných poškození zdraví v důsledku působení 5G, zazněla na adresu neionizujícího RF/EMF záření tato slova:

„K účinkům náleží zvýšené riziko vzniku rakoviny, vyšší buněčný stres, nárůst počtu škodlivých volných radikálů, genetické škody, strukturální a funkční změny reprodukční soustavy, poruchy učení a paměti, neurologické poruchy a všeobecný negativní dopad na lidské zdraví jako celek. Újma se netýká jen člověka – rostoucí množství důkazů ukazuje na existenci negativního působení jak na živočichy, tak na rostliny.“

Když si poslechnete Marka Steeleho a Barrieho Trowera, dojdou vám děsivé důsledky působení 5G v plné šíři. V tomto interview Trower upozorňuje na to, jak 5G ničí imunitní systém stromů a zabíjí hmyz. Odhaluje, jak se v roce 1977 testoval zbraňový potenciál záření 5G. Důsledkem byla vážná demyelinizace – ničení ochranných pouzder nervových buněk. V některých zemích už zaznamenali vymizení 90 % hmyzu (včetně opylovačů), který se shromažďuje okolo lamp, kde jsou nainstalovány vysílače 5G.

Wu-chanské vojenské hry a simulace pandemie

Když se ponoříte dostatečně hluboko, doberete se ke znepokojivým souvislostem 5G s muži, kteří stojí či stáli za vývojem vakcín proti novým virům, jako je ebola, zika či právě tento nový koronavirus COVID-19. Autorka s literárním pseudonymem Annie Logical odvedla pořádný kus práce na rešerších a nacházení spojitostí. Vše shrnula ve výborném článku Corona Virus Fakery And The Link To 5G Testing (Podvod s koronavirem a souvislost s testováním 5G). Je v něm hromada informací, které postupně za účelem větší srozumitelnosti rozvedu.

Od 18. do 27. října 2019 se ve Wu-chanu odehrávaly Světové vojenské hry. Při této příležitosti se (vůbec poprvé) využívala 5G síť. Zároveň (18. října) pořádalo Centrum Johnse Hopkinse spolu se Světovým ekonomickým fórem a Nadací Billa a Melindy Gatesových akci spočívající v simulaci pandemie. Její název zněl Event 201 – A Global Pandemic Exercise (Událost 201 – cvičení zvládání globální pandemie). Hádejte, jaký virus si čirou náhodou pro tu svou simulaci vybrali? Koronavirus! A z buněk jakého zvířete měl pocházet? Z prasete! (Původně se hovořilo o tom, že COVID-19 má původ na trhu s mořskými tvory a ryby se tam přece krmí prasečím hnojem). Event 201 zahrnuje OSN (Světové ekonomické fórum teď má s OSN dohodu o partnerství), farmaceutickou lobby (Johnson and Johnson), Billa Gatese (klíčovou osobu co do propagace očkování, implantace mikročipů lidem a Agendy 2030) a jak čínské, tak americké Centrum pro prevenci a léčbu nemocí. Účastníci akce doporučili, aby vlády přinutily zabránit sociálním médiím v šíření „fake news“ a aby se při pandemii jediným poskytovatelem informací stala Světová zdravotnická organizace (WHO, součást OSN).

Inovio, elektroporace a 5G

Podle informací z 24. ledna 2020 dostala americká biotechnologická a farmaceutická společnost Inovio grant ve výši 9 mil. USD na vývoj vakcíny proti koronaviru. Inovio ty peníze dostalo od „Koalice pro inovace související s přípravou na epidemie“ (CEPI), ačkoli už mají existující společné partnerství. V dubnu 2018 dostali až 56 milionů dolarů na vývoj vakcín proti horečce Lassa a Středovýchodnímu respiračnímu syndromu (MERS). CEPI založily v Davosu vlády Norska a Indie, Wellcome Trust… a účastníci Eventu 201: Nadace Billa a Melindy Gatesových a Světové ekonomické fórum. Generální ředitel CEPI je bývalý ředitel BARDA (amerického úřadu pro pokročilý biomedicínský výzkum), který je součástí HHS. Společnost Inovio prohlásila, že vyvinula vakcínu proti koronaviru během dvou hodin! Takové prohlášení je absurdní. Buď lžou, nebo už ji měli, protože věděli předem, že bude koronavirus vypuštěn mezi lidi.

Kdo vlastní a vede Inovio? Dva klíčoví muži, David Weiner a dr. Joseph Kim. Weiner svého času vyučoval Kima na univerzitě. Weiner se podílel na vývoji vakcíny proti HIV a viru Zika (tady a tady jsou mé články, v nichž jsem odhalil některé lži o epidemii Ziky).

Kima financovala velká farmaceutická společnost Merck a je autorem tzv. prasečího circoviru (PCV 1 and PCV 2). Jak jsem uvedl výše, existuje spojitost mezi prasečími vakcínami/prasečí DNA a koronavirem; Annie Logical upozorňuje, že „už léta se ví, že mořští živočichové jsou v té oblasti krmeni prasečím hnojem“. Kim zastával 5 let funkci v Radě pro globální agendu Světového ekonomického fóra. To je další orgán, který světu ve jménu Agendy 2030 vnucuje globální vládu a nový světový řád.

Weiner je zaměstnanec a poradce FDA, je považován za experta na DNA technologii a vyvinul novou metodu transferu DNA zvanou elektroporace. To je mikrobiologická technika, která za pomoci elektrických pulsů vytváří v buněčných membránách dočasné póry, jimiž mohou být do buňky transportovány např. chemikálie, léčiva či DNA. Tuto metodu lze použít k aplikaci DNA vakcín, které fungují na tom principu, že prostřednictvím cizí DNA vpravené do buněk hostitele mění hostitelovu DNA. To znamená, že když si vezmete DNA vakcínu, dovolíte, aby vám někdo změnil DNA! Jako by vakcíny nebyly dost hrozné už tak… A tady je ta nejvýživnější informace: jak jsme si již řekli, k elektroporaci jsou zapotřebí pulzní vlny. Hádejte, co dalšího využívá pulzní vlny? 5G! To je buď šokující náhoda, nebo důkaz podivné spojitosti mezi 5G a koronavirem. Annie píše:

„Je to ten samý mechanismus, jímž funguje technologie 5G – a koronavirus se začal šířit v té oblasti Číny, která najela na 5G! Takže vidíme, že genetikové a jiní vědci si pohrávají se základními kameny naší existence. Je znepokojivé, že prof. Wiener intenzivně pracoval s virem HIV, který se, jak víme, objevil krátce poté, co miliony Afričanů dostaly očkování proti obrně. Vědci zdokonalili metody, jak vpravit do lidských chromozomů zvířecí či ptačí DNA, která tu naši mění a způsobuje mimo jiné krvácení, horečku a dokonce smrt.“

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře