Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Švýcaři přináší zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

Několik mladých dam na tomto videu: Video představují výsledky jejich zkoumání dešťové vody ve Švýcarsku. V rámci jejich vzdělávacího oboru ,,zdravotní odborník-specialista“ se tyto mladé dámy věnovaly otázce, zda jsou prováděny metody Geo-inženýrství a zda se ve vodě nacházejí odpovídající látky. Výsledky byly alarmující, protože také v dešťové vodě ve Švýcarsku se nachází velké množství hliníku a barya.

  • svycari-prinasi-zdrcujici-zpravu-tzv-chemtrails-jsou-skutecnosti

Průzkum ve Švýcarsku tak potvrzuje naše šetření z Německa: z cca 100 vyšetřením dešťové vody můžeme dokázat, že sloučeniny barya, stroncia a hliníku se nacházejí po celém státě (je jedno jestli ve městě nebo přírodní rezervaci).

Tyto sloučeniny jsou podstatnou součástí našeho vzduchu, to znamená, že tyto kovy nefiltrovaně dýcháme. Není tedy divu, že se neurologická onemocnění jako Alzheimrova nemoc, autismus nebo alergie neustále rozšiřují. 

Při tom, by vůbec nemělo hrát roli, odkud tyto látky pocházejí. Jsou totiž definitivně ve vzduchu a škodí každému, který je vdechne, nezávisle na tom, zda člověk na chemtrails věří nebo ne. Lidé, konečně se proberte! Vzduch je plný kovů a vy je denně vdechujete, uvedl server NWOO.

zdroj:http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1221-svycari-prinasi-zdrcujici-zpravu-tzv-chemtrails-jsou-skutecnosti

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře