Soňa Peková považuje koronavírus za umelo vytvorený
- Podrobnosti
- Speciály CFP! / zdraví|
- 23. duben 2020|
- malinová|
- 6329 x
„Její laboratoři nejprve stát testování na koronavirus zakázal, nyní už molekulární bioložka Soňa Peková znovu testuje. To, že je nový koronavirus, který má pocházet z netopýrů, tak zhoubný, považuje za velké překvapení. „Je kolem něj hodně mlhy, nakonec se ale ukáže, kde je pravda. Domnívám se, že jde o uměle vytvořený virus. Virus se chová divně, nevyvíjí dobrou imunitu, jsou známy případy reinfekce. Má spoustu charakteristik, které jsme dosud v přírodě neviděli,“ popisuje.“
„Ťažko by v prírode taká vec nastala.“
„Toto nevzniklo (čo popisuje) zásahom prírody ale zásahom človeka.“
„Má 3x rýchlejšie replikácie.“
Koronavirus muže zasahuje i ve varlatech, proto jsou ohroženější, míní vědci
„Důvodem, proč nemoc covid-19 ohrožuje více muže než ženy, je možná to, že koronavirus proniká do varlat, která jsou chráněna před imunitním systémem. S hypotézou přišli vědci z USA a Indie, kteří zkoumali rozdíly v době zotavení několika desítek infikovaných pacientů v indické Bombaji. Předběžné výsledky své studie zveřejnili na serveru MedRxiv.
Právě tyto tkáně jsou vůči napadení koronavirem nejzranitelnější. U mužů však existuje pro virus ještě jedno místo, kde se ACE2 nachází, a to jsou varlata.
„Koronavirus může způsobovat záněty varlat a neplodnost,“ upozornil.“
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-muzi-varlata-studie-indie-pacienti.A200422_092523_zahranicni_kha
zdroj: https://malinova.blog.pravda.sk/2020/04/23/sona-pekova-povazuje-koronavirus-za-umelo-vytvoreny/Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Stepan Bandera - Poprava ukrajinského nacisty, který sekerami zabil tisíce lidí včetně dětí (+ Video - doplněno)
- “Kam se poděla Ukrajinská armáda?!” – Šokující zjištění věští Putinovi brzké velké vítězství. Analýza.
- Jste připraveni? Páteční blackout v ČR
- Scott Ritter: Trump je lhář a egomaniak. Rusko má týdně ztráty kolem 150 vojáků, Ukrajina cca 1200.
- Projev R. Fica k výročí Příchodu Cyrila a Metoděje na Děvíně.
- I. Voronič: Proč SVR zabila vysoce postaveného představitele ukrajinské SBU – Jak byl připraven plán popravy
Související články