Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Morgellony - zamlčovaná epidemie + Morgellony - jeden z cílených účinků rozprašování chemtrails (video)

V západních médiích zcela zamlčováno a v amerických médiích v nejlepším případě satiricky pojímáno, se stalo známým nové kožní a systémové onemocnění (možná nákaza), kterým je celosvětově napadeno stále více lidí. Pro lékařskou vědu platí, že nemůže být, to co být nesmí. Skutečností však je, že toto onemocnění označované jako „Morgellony“ je nejen extrémně bolestivé, nýbrž také život ohrožující a pravděpodobně také mnoha způsoby přenosné.

  • morgellony-zamlcovana-epidemie-morgellony-jeden-z-cilenych-ucinku-rozprasovani-chemtrails-video

Bývá také pojmenováno jako „zamlčená epidemie“ nebo „tajná americká epidemie“, protože poprvé se objevila v některých jižních státech USA. Lékařský establishment tuto nemoc nadále vytrvale ignoruje a při nejlepším ji označuje „smyšlená Parasitosis“ (blud, při němž je pacient přesvědčen o tom, že má na svém těle parazity, ačkoliv pro to neexistuje žádný klinický důkaz – jinými slovy, dělají z těch lidí psychicky nemocné, pozn. překl.)

Jak se nemoc projevuje?

Extrémní hlavní symptomy jsou: puchýřky na kůži, uhříky, dírky, uzlíky, pocity šimrání, únavový syndrom (CFS), dýchavičnost, omezená výkonnost, dermatitis (zánět kůže, ekzém), celulitida a ztenčená kůže, kašel, bolesti hlavy, zad a kloubů, místa stižená ekzémem a rozpad pigmentu, žluté zuby, kazy, napadení jazyka, bolesti dásní, žluté nehty na rukou a na nohou, šedivění vlasů, záněty očí a rychlé zhoršení schopnosti vidět.

Vnitřní hlavní symptomy: Celková únava, dušnost, omezená výkonnost, kašel, bolesti hlavy, zad a kloubů, zapomnětlivost, deprese a předrážděnost. Žluté zuby, zubní kaz, napadení jazyka, bolesti dásní, záněty nervů a pocit hluchoty, žluté nehty na rukou a na nohou, šedivění vlasů, oteklé nohy a obličej (edémy). Záněty očí a zhoršené vidění, záněty ledvin a měchýře, bolesti kloubů.

Nový podivný původce nemoci nevyvolává jen výše jmenované hlavní symptomy, ale zároveň se zdá být přenašečem mnoha dalších onemocnění, což vede k vytvoření nejpestřejšího obrazu nemoci, který mimořádně ztěžuje stanovení jednoznačné diagnozy a cílené terapie. U tajuplných Morgellonů se zdá, že se jedná o směsici různých bakterií a mikroparasitů, neboť způsobují tělesné příznaky, kteréžto odpovídají příznakům způsobeným jednobuněčnými organismy, řasami, houbami, vešmi, moly, mouchami, blechami a červy. Biologické zařazení je tedy v současnosti sotva možné.

Při dlouhodobějším postižení nosiči Morgellonů se vynořují kromě onemocnění kůže další psychické a vnitřní tělesné symptomy nemocí (např. borelióza, skleróza multiplex, artritida, trombóza, meningo/encefalitida, onemocnění očí, srdce, plic, jater, ledvin a další zdravotní problémy), které mohou vést až k úmrtí postiženého. Pacienti vyprávějí – jistě ne neprávem – že rozšiřující se onemocnění kůže a vnitřních orgánů je horší než každá jiná nemoc, včetně rakoviny a AIDS. Kvůli bolestem, nepochopení ze strany okolí, problémům s ošetřením atd. dokáže tato nemoc nejen udělat z postiženého člověka v krátkém čase tělesnou trosku, nýbrž také sociální izolace, rozličné obavy, pochybnosti a rezignace, které nemoc vyvolává, ho mohou dohnat ho až k šílenství, ba dokonce k sebevraždě.

Skutečnost, fantazie a nebo blud?

Jelikož nový původce vyvolává nejprve příznaky jako běžné napadení roztoči (prašivina), většina lékařů považuje stížnosti pacientů právě za toto onemocnění a odpovídajícím způsobem jej ošetřují. Tradiční metoda ošetření pomocí antibiotik pomáhá jen v nejvzácnějších případech, protože skutečnou příčinou jsou jiní původci. Výskyt rozmanitosti organických a z toho vyplývajících psychických problémů a příznaků zneklidňují samozřejmě nejen pacienty, ale také většinu lékařů.

V lékařském vzdělávání a doškolování není tato bizarní nemoc obsažena a lékařské odborné články byly dosud sotva zveřejněny. Z tohoto dilematu vyplývá, že toto onemocnění Morgellony bylo dosud sotva kdy správně diagnostikováno. Již krátce po napadení tajuplnými původci-Morgellony referují postižení zpravidla shodně o následujících pocitech, popř. stížnostech, které jsou často lékaři chybně diagnostikovány jako „vymyšlený parazitický blud“:
Vytvoření tmavých skvrn popř. stroupků všude na kůži.
Z jednoho takového stroupku mohou vyrůstat rozličné tvary, mnohem tenčí než vlas. Například skelná, jakoby umělohmotná vlákna nebo útvary jako hadi, polypy s hlavičkami a jakoby strojové útvary.
Zvětšení ukazuje, že se pod vrchní vrstvou strupu nachází více nebo méně vytvarovaná hmota podobná hlenu nebo rosolu. Podle věku a lokalizace nacházejících se Morgellonů může být hmota různě velká a rozdílně tvarovaná.

Pokud zkusíte takový strup prostřednictvím pinzety z pokožky odstranit, je to jen těžko možné, neboť je to nadmíru bolestivé a zanechává malé, obtížně se hojící boláky.
Z tvrdé vrchní vrstvy mohou vyrůstat tenká, pouhým okem sotva viditelná, vlasu podobná vlákna, ale také hadovité nebo draku podobné útvary.
Vyskytují se pocity, jako kdyby něco v kůži píchalo a pronikalo do ní.
Z kůže nad nebo vedle takových tmavých skvrn vyrůstají provazce podobné vlasům (vlákna, nitky).
Na kůži nemocných Morgellony se nacházejí neustále nitkovité útvary, které jsou lékaři zlehčovány jako „náhodné nitky“.
Na kůži se vyskytuje opakovaně pocit pohybu, jako kdyby se něco neviditelného dotýkalo, neviditelné věci nebo tvorové se snažili proniknout do kůže.
Nemocní Morgellony velmi často hovoří o častých bodavých bolestech na nejrůznějších částech těla bez zjevné příčiny.

Pocit doteků na kůži a /nebo bodavé bolesti se může dostavit také když se vlákno Morgellonu háčky, „kleštičkami“ nebo podobnými formami bleskově zatne nebo zakousne do kůže, do oka nebo na jiná místa na těle.

Vzniká pocit, jako kdyby se na/pod kůží nebo v rohovce oka usadil útvar podobný zrnku písku, které drhne nebo se pohybuje a příležitostně také píchá.
Výměšky hlenu mohou slepovat vlasy a řasy.

Výše zmíněné pocity od nemocných Morgellony se tedy ukazují být na zcela reálném základě! V žádném případě se nejedná o bludové představy hypochondrů. Může se o tom přesvědčit každý lékař sám, pokud používá zvětšovací sklo a nebo mikroskop.

Postižení kvůli svému výraznému tlaku utrpení lezou zaneprázdněným a přetíženým lékařům pochopitelně někdy na nervy. Z neznalosti nového a neobvyklého původce, na základě lékařské netrpělivosti nebo kvůli dotěrnému chování pacientů s Morgellony (jakožto pochopitelná psychická reakce), diagnostikují lékaři poměrně často „vymyšlený parazitický blud“. Už beztak svou nemocí těžce zatížení lidé jsou neprávem ocejchováni jako „duševně nemocní“, poté většinou už nejsou lékaři a okolím bráni vážně, a na základě reálného nebezpečí nákazy jsou ještě hlouběji sraženi do zoufalství a společenského ofsajdu!

Toto bezpochyby existující onemocnění způsobené novými bioorganismy bylo dlouhý čas úřady USA vědomě přehlíženo a zamlčováno. Po nesčetných žádostech a důkazech od postižených je Morgellon-syndrom konečně americkým Úřadem pro kontrolu a prevenci chorob (CDC) oficiálně uznán jako systémové, parasitické „nevysvětlitelné kožní onemocnění“.

Zdroj: německý časopis Magazin 2000 Plus, duben/květen 2009, translation OSUD.cz 2009

 Převzato:http://www.osud.cz/nikoliv-praseci-chripka-morgellonova-nakaza-z-chemtrailsu-se-dostava-na-stranky-nemeckych-casopisu-l

--------------------------------------

 Morgellony - jeden z cílených účinků rozprašování chemtrails

 

 Myslím že zde není třeba vysvětlovat o co tady jde. Lidské tělo funguje na principu elektřiny a proto je možné ho takto ovládat. Rozprašované látky v těle tvoří vodivá vlákna, která působí jako antény. Tak je možné za pomocí vysílaných rádiových frekvencí, následně získat nad tímto člověkem kontrolu. Je jasné že je tu někdo, kdo chce získat absolutní kontrolu nad celou populací této planety.

zdroj:www.youtube.com

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře