Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

USA největší teroristická organizace na světě II.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Ve svém článku USA největší teroristická organizace na světě, zveřejněném na CFP (http://www.czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/usa-nejvetsi-teroristicka-organizace-na-svete.html) jsem psal o vývozu zla a propagandy z USA do jiných změní světa prostřednictví filmového průmyslu.

  • usa-nejvetsi-teroristicka-organizace-na-svete-ii

Dnes po napsání dalšího pozitivního článku, jsem na internetu našel informaci potvrzující moji domněnku, jíž jsem si sám označil jako radikální. Nicméně, jak vidím zcela pravdivou.

Článek uveřejňuji i přesto, že jsem psal, že se budu věnovat psaní něčemu zcela jinému, podnětnému pro lidi. Aby lidé věděli, že svět je jiný a může být jiný, když oni sami budou chtít.

Ovšem na problém vývozu teroru a propagandy musím ještě jednou upozornit pro klid mého svědomí. Aby se tímto poukázalo na pravdivost nejen mých názorů, jež jsou nakonec potvrzeny, ale i na názory jiných, co přispívají na CFP proto, že chtějí pravdu a mají zájem, aby pravda vyšla najevo a tak lidé pochopili, že psát o něčem lživém, je celkem jednoduché, ale psát o pravdě, je již mnohem těžší, protože zde se jde s vlastní kůži na trh.

A co můžeme pro změnu udělat?

Jednoduše ignorovat vše, co je "teroristické". A jde-li v tomto případě o Ameriku, pak si představte, jak jednoduché by bylo tuto ekonomiku položit na lopatky tím, že bychom přestali např. kupovat Coca-Colu anebo i jiné produkty pocházející od teroristů.

Jak jednoduše bychom destabilizovali někoho, kdo se bije v prsa, že je nejmocnější a nejsilnější na celém světě?

Uvědomme si, na tomto příkladu, jak je jednoduché destabilizovat číkoliv ekonomiku, když jej označíme za teroristu, jak se to děje ze strany USA v případě Ruska a Putina?

Zase je to tak jednoduché a zároveň, pro mnoho z nás, tak "složité".

Vraťme se však k propagandě a vývozu propagandy prostřednictvím Hollywoodu a tím pádem i k pokračování článku USA největší teroristická organizace na světě nyní s číslem II.

Americký prezident Barack Obama vystoupil před zaměstnanci studia DreamWorks Animation a řekl, že americký zábavní průmysl formuje světovou kulturu, udává směr americkým hodnotám a dělá ze Spojených států světovou velmoc. „Vaše produkce je součástí toho, co nás činí mimořádnými, je součástí toho, co z nás dělá světovou velmoc,“ řekl Obama zaměstnancům Hollywoodu, „vy předáváte naše hodnoty a ideály tolerance a rozmanitosti. Díky vám se lidé v jiných zemích zajímají na prvním místě otázkou vztahů mezi rasami a snaží se o rozšíření práv homosexuálů. A tyto hodnoty si vybrali prostřednictvím televizních pořadů a seriálů.“

Amerikanizace je proces, jehož prostřednictvím jsou americké kulturní hodnoty přijímány i v jiných zemích. Počínaje od prezidenta Woodrowa Wilsona, američtí představitelé hovořili přímo o vývozu masové kultury a spotřebního zboží jako o ústředním tématu globalizační americké misie. V současné době z 40 globálních mediálních společností, je 19 amerických společností, které jsou leadery ve výrobě a dovozu mediální produkce.

Kvóty pro hollywoodské filmy měly dříve v Evropě Francie a Španělsko, ale pak byly zrušeny. Poslední obrannou hranici udržuje Čína, která ústy úředníků tvrdí, že chce

omezit vliv západních zvyků na mysl čínské mládeže. V Rusku 75-80 % z propůjčených filmů tvoří americká produkce, která v každém případě v sobě zahrnuje americké hodnoty: individualismus, uctívání peněz, svoboda silné osobnosti a tolerance ke hříchu.

Zdroj:

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=21187

Facebook komentáře