Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pravda vždy vyjde najevo

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dnes se musím usmívat a mám i radost. Pravda konečně - ostatně jako vždy - vyšla najevo. Jen jsme si museli trochu počkat.

 

Ukrajinci již zjišťují, kam dali hlavu. Že jim EU společně s USA připravili oprátku v podobě rozjetí kolotoče půjček a prvního zdražování a utahování si opasků. Vše nyní dopadá opět jen na hlavy obyčejných lidí, co nyní budou platit za to, že naletěli.

  • pravda-vzdy-vyjde-najevo

A tak Ukrajinci stejně jako my po roce 89´, mají první tlak na to, aby byli poslušným národem. Národem s implantovanou pokřivenou demokracií, poplatné vládnoucí menšině, která za podrbání převislého a tučného ovárku, prodá klidně i svoji zemi. "Dnešním dnem" již Ukrajině nic nepatří a jejich země bude chudá, rozkradená a vydrancovaná stejně, jak o ta naše.

Nyní se postupně ukazuje, co bylo v zákulisí boje o Krym a Ukrajinu. USA rozdává licence na dovoz břidličného plynu a podobně jako EU pumpuje své bezcenné a nově natištěné - ničím nekryté - dolary do ukrajinských domácností, které za ně zaplatí svým vlastním a fyzicky existujícím bohatstvím. Majetkem, který má hodnotu, naproti tomu, papírovému, jenž má jen hodnotu práce lidí v tiskárnách a barvy, jež je na tisk papírků s nulovou hodnotou potřeba.

Dnes již tedy víme, co je za vším tím humbukem a proč je Rusko tlačeno do kouta. EU a USA se i nadále chtějí rozpínat na úkor jiných v momentě, kdy již sami nemají nic, z čeho by brali. Jejich perpetuum mobile - letadlo - přestalo být funkční. A tak se jej snaží se znova nastartovat i za cenu, že někoho jiného zničí, pomluví a označí za pachatele celého zločinu.

A nyní, po již skoro vyhraném tažení se Zločinci z USA a EU vytasí s dalšími sankcemi, mající za cíl oslabit Rusko jako jednu z velmocí, co jim leží v žaludku. Vzít mu podíl na ziscích plynoucích z globální ekonomie a zahnat jej do kouta a následně jej vydrancovat jako vše ostatní, na co jejich chamtivá ruka ukázala. Tito Zločinci neuznávají volbu obyčejných lidí a obyčejní lidé jsou pro ně jen vzduch. Neuznávají a odmítají uznat ty, co o své zemi rozhodli tak, jak rozhodli bez použití zbraní.

Jejich tasemnicí nemocným a nenasytným žaludkům nestačí Ukrajina. Jejich cíl byl mnohem grandióznější a drzejší. Chtěli Ukrajinu celou a ne jen její torzo, čímž Ukrajina bez Krymu je. Chtěli Ukrajinu jako celek. A bez Krymu, o který přišli a to jen díky lidem, co se rozhodli vzít svobodu své země do svých vlastních rukou, již Ukrajina není.

Nyní pomlouvají Rusko a stále naň ukazují prstem s tím, že neuznávají demokratické "odtržení" Krymu od Ukrajiny. A svými neustávajícími pomlouvačnými kampaněmi a sankcemi, nasměrovanými k oslabení Ruska, jako politického hráče, neuznávají ani právo na svobodné rozhodování a svobodnou volbu občanů jedné svrchované země.

Stále vidíme jen jednostranně vedenou kampaň. Jedna strana je osočována stranou druhou. A to bez jasných a zřejmých argumentů, jež by mohly prokázat, že ona strana něco zlého a špatného provedla. A tak osočovaná a pomlouvaná strana v tomto případě Rusko má několik možností, jak se zachovat.

1. Hájit a bránit své zájmy. Tak to ve většině případů děláme všichni v momentě, kdy se nám někdo snaží nabourat naše přesvědčení a vzít nám to, co nám patří.

2. Nereagovat a dělat a pracovat si na cílech svých a nenechat se vtahovat do hry, která je v podstatě hrou proti nám.

A jak je vidět, Rusko volí krok číslo dvě. Nestřílí a neničí opozici. Nereaguje na stoupající agresi nenasytných žaludků Zlodějů, kteří nemají jen jeden žaludek, ale hned několik.

Citát ukazuje na to, jak chtějí USA a EU dosáhnout svých cílů za použití pomluv a lží:

"Zvláštní pozornost věnujte tvrdošíjným a nepokorným, kteří se nechtějí sklonit před naším vrchnostenstvím.

Rozšiřujte o nich kompromitující pomluvy.

Vyprovokujte je do konfliktů.

Nakonec se jich začnou bát i ti, kteří o nich mají dobré mínění a podporují je.

Hlavní je obviňovat - nechť se ospravedlňují.

Ten, kdo se ospravedlňuje, je už z poloviny vinen."

Pomluvou - propagandou - jsou nám vnuceny jiné myšlenky, než ty, které jsou pravdivé. Mnohdy se pomluva snaží nabourat i to, co je založeno na vlastních zkušenostech těch, co se k pomluvě nechtěně dostanou anebo ji jsou nuceni stále dokola poslouchat.

Autoři pomluv, se vždy snaží zastřít pravdu a hlavně to, co je jejich pravým cílem. Získat něco, po čem touží. Mnohdy je to manželka přítele a jindy zase bohatství jiného státu anebo vliv na stát jiný, v jejich očích nepohodlný a odbojný, jak to vidíme dnes ve vztahu k Ukrajině a Rusku.

Pomlouvačem aplikovaná pomluva nebolí. Tedy nezpůsobuje fyzicky viditelné rány a poškození těla. A hlavně, již v žádném případě nebolí toho, kdo je jejím autorem. Její účinek je však z jiného úhlu pohledu zdrcující a decimující nejen rodiny, ale i státy.

Pomluva nikdy nenabídne druhou stranu mince. Vše je účelově manipulováno a mlženo. A pokud by se vyskytlo něco, co by vyvracelo pomluvy - viz Sýrie - a rozjasnilo hustý a účelně udržovaný smog, pak je to v tichosti zameteno pod koberec a více se o problému nemluví a nikdo se již k němu nevrací. A je-li k vysvětlení šiřitel pomluvy donucen a vyzván - což se nestává - jeho odpověď je vyhýbavá a neupřímná a vše označí jako vytržené z kontextu a případně jako omyl tajných služeb. Ba, ještě náš dotaz po vysvětlení svých pomluv otočí proti nám. Oboří se na nás jen proto, že chceme mít jasno. Jeho útok a výpad proti nám je jeho obranou, abychom již dále nepátrali a nezjistili, že právě on je viníkem lži.

Ale i přesto, že se něco pod koberec zamete, aby se uklidnily hladiny emocí, pomlouvaná strana stále existuje a stále vlastní něco, o co pomlouvač stojí. A tak je na ní vytaženo další obvinění a případně přidány další a další sankce, aby změkla a hrála podle pravidel pomlouvače. A zda je ono další obvinění pravdivé či ne, na tom nezáleží. Důležité je neustále v ostatních pomluvou utvrzovat fakt, že ona pomlouvaná strana je tou stranou špatnou. A na tuto stranu je potřeba si dát pozor. Dát od ní ruce pryč a už v žádném případě nechtít po pomlouvači důkaz jeho pomluv. Za to se trestá sankcemi a uvržením tazatele do nemilosti.

Dnes vidíme v přímém přenosu a před našima užasle mrkajícíma očima, jak se ZLO-ČINÍ a snaží se nám namluvit, že musíme věřit tomu, co nám říká a tomu, co nám ukazuje!"

A tak na závěr.

Nehleďme na osočovaného, ale na pomlouvače. On je podněcovatelem konfliktů a svárů a to nejen ve společnosti, ale, jak jsem již napsal, i v rodinném kruhu.

Hledejte za pomlouvačem toho, kdo křiklounovi dal onu informaci, kterou křikloun vykřikuje do světa a způsobuje tak svojí neuvěřitelnou hloupostí ony nám dnes do očí bující rozmíšky a konflikty a je prodlouženou rukou pomlouvače, ZLO-DĚJE.

Najdeme-li onoho závistníka - ZLO-DĚJE - stojícího za křiklounem a označíme-li jej za pachatele ZLO-ČINU, pak můžeme zachránit mnoho nevinných lidí před smrtí, utrpením i sankcemi a stejně tak i mnoho rodin před zbytečným násilím, které má kořeny někde zcela jinde, jen ne v těch, kdož jsou pomluvami postiženi.

Facebook komentáře